Htc sensation xl

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar kardeşimin doğum günü için hediye alıcam da bir telefon ihtiyacı var.1000 tl bütçem var onun için htc sensatıon xl iyi bir seçim olur mu şuan teknosada 999 tl ye satılıyor alınır mı goruslerinizi yazsarsanız sevinirim.

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
HTC sensation almada ne alırsan al diyorsunuz yani :D Teşekkürler tavsiyelerinizi inceleyeceğim.

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler S3 Mini en iyisi sanırım.

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Burdan s3 mininin daha iyi olduğunu nasıl çıkardınız anlamadım.

Devamı varmış, yeni gördüm.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33

S3 mini xlden çok daha iyi görünüyor. Yalnız s3teki çipset neyin nesi bilmiyorum, performansını merak ettim. Ama adreno 205li ve tek çekirdekli xlden iyidir.
Jely bean ile gelmesi, xlnin android 4te takılı kalacağını da söyleyeyim.

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Kardeş sensationdan daha iyi olduğu kesin.Avatardan da fan olduğun belli ama 1000 TL ye kadar başka bi htc modeli önerin varsa söle tabikide.

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
s3 mini giriş seviyesinde bir telefon saçmalamayın. s3 ismini kullanmak pazar stratejisi ve sizde baya keklenmişsiniz belli

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
XE ya da normal Sensation.
S3 mini, çüşünüz bir zahmet. :)
Yok Wave2 daha iyi Sensation'dan hatta. :D

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
hayır orta seviyedir. one serisi çıkana kadar xe amiraldi xl de daha uygun olandı.

Xl hiç uygun olmadı, xenin fiyatı düştüğünde xlde pek değişme olmadı ve millet fiyatından dolayı xlyi xeden üstün sandı.
Benim htc dememe sebebim tamamen duygusal.

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Xl hiç uygun olmadı, xenin fiyatı düştüğünde xlde pek değişme olmadı ve millet fiyatından dolayı xlyi xeden üstün sandı.
Benim htc dememe sebebim tamamen duygusal.

ya olabilir senin ihtiyaçlarını karşılamayabilir yada hoşuna gitmeyebilir ama belki arkadaş kulaklığını beğenicek teknoloji kişiden kişiye değişir. hani milletin istediğine göre yorum yapmak daha mantıklı.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
ya olabilir senin ihtiyaçlarını karşılamayabilir yada hoşuna gitmeyebilir ama belki arkadaş kulaklığını beğenicek teknoloji kişiden kişiye değişir. hani milletin istediğine göre yorum yapmak daha mantıklı.
1000 liralık xlde beats kulaklık çıkmaz.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Merhabalar kardeşimin doğum günü için hediye alıcam da bir telefon ihtiyacı var.1000 tl bütçem var onun için htc sensatıon xl iyi bir seçim olur mu şuan teknosada 999 tl ye satılıyor alınır mı goruslerinizi yazsarsanız sevinirim.

Galaxy s2 alabilirsiniz aslında.

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
ben samsung galaxy S advance aldım. henüz elime ulaşmadı ama çok inceledim en son buna karar kıldım. android güncellemeside ocak ayında gelecek.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
htc nin sadece özelliklerine bakıyorsunuz samsungun ses kalitesinden çok daha iyi bir sese sahip beats ses kartı ve beats kulaklık veriyor (kulaklığın fiyatı 200 lira kulak içi)