HTC One X'i Hiç Böyle Görmediniz!

blltlgn

Asistan
7 Mayıs 2012
176
4
18
htc bu konuda cok iyi iste saglam uretiyor. samsungda bu yok. samsung donanimi yuksek tutuyor dis malzeme cok iyi degil. s3 gorilla glass deniyor ama cok feci ciziliyor ya :)

ShadowFix

..........
14 Mayıs 2008
2,570
77
228
40
Aga bu nedir :blink::blink::blink:

Türkiyeye gelen telefona böyle yapsan, tuzla buz olur adım gibi eminim, keşke biri denesede bizde görsek :mrgreen::mrgreen::biggrin:

orcnd

Dekan
13 Ekim 2008
6,394
255
243
telefon iincelemelerinde sdn ekibi test konularından biri olarak görmeli bunu

7/24

Profesör
5 Kasım 2007
3,816
51
228
Biz almak için para biriktiririz, adam almışda çivi çakıyor.Vay be!!

para var mutluluk var ama oda bir yere kadar dostum ya. Umarım sende yakında hem bu telefona hemıde s3 e aynı anda sahıp olur ıkısınıde beraber ceplerınde gezdırırsın artık :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim one xi anahtarla aynı cebe koymuştum bi baktım ekranın ortasında eşşek kadar çizik.Bütn one xlere gorilla glass koydularda benimkine mi dandik cam taktılar acaba :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yalan kullandıkları telefon özel yapım olabilir benimki yaklaşık 50 cm yükseklikten düştü camı dağıldı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dümen be kardeşlerim cizilmez diye birsey yok . bende aldanmıştım o videoya ama 3 aydır kulanıyorum gözümden bile sakındığım telefonu geçen ekranını sileyim dedim 4 tane çizik vardı o da cüzdan şeklindeki kılıf kullanmama ragmen ön kısmının kapalı olmasına ragmen hee arka kameranın camını çiziliyor hemde muazzam şekilde :) çıkıntılı oldugu için koyduğunuz yer ile direk cam temas ediyor :D