Htc One X aLınırmı

Kemsal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar htc one x almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım sizce alınırmı nasıl bi telefon ve bu fiyata ( 1400 ) önericeğiniz başka cihazlar varmı ?

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O fiyata alınmaz. Ben sana 30 lira daha ekleyip bizdeuygun.com dan xperia z almanı öneririm. Alternatif olarak optimus g veya nexus 4 düşünebilirsin

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
One X iyi telefondur ama işlemcisi sorunluydu diye hatırlıyorum. 1400 TL civarında bulabilirsen iPhone 4s, olmadı Xperia Z gibi telefonlar düşünebilirsin.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
S4 bile 1400 e indi, migrosta indirimde olması lazım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
One x almani tavsiye ederim 1 senedir kullaniyorum hiç sorun yaşamadim işlemcisi belleği ekrani gayet memnun edici pişman olmazsin eline alinca zaten kalitesini belli ediyor

Kemsal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani Ne diyorsunuz alınmazmı bu fiyata Lg Optımus G ye Baktım hoşuma gitti aslında cok kararsızım :D bu fiyata en iyisini almak istiyorum

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kardeş ben one X plus kullanıyorum ama o fiyata bence alma derim 900 olsa tamm derim ama p fiyata alma. Xperia z nexus 4 optimus g çok iyi alternatif olacaktir

Kemsal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
alıcaksan 2. el al bide one x plus al 850 900 e bulursan ama o fiyata alınmaz gidip 1500 e 2.el htc one bile alabilirsin heleki yurdışı imkanın varsa 1350 tl ye pasaport dahil one alırsın

Kemsal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2.el almayı düşünmüyorum yurt dışı imkanımda yok :D taksitle almayı düşünüyorum

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Lg optimus g iyi ama guncelleme sıkıntısı var. Nexus 4 daha iyi hem guncelleme hemde performans olarak zaten xperia z ile aynı donanıma sahip ama karar senin kardesim

-MÜNZEVİ-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş android alcaksan o fiiyata daha iyi cihazlar var hatta biraz araştırsan s4 bile bulursun bunun yaninda L920 de önerebilirim benim çok hoşuma gidiyo

abidn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben tavsiye ederim tasarım ve kalite çok iyi. Bir Nexus 4 kadar performans alamasan da kamera ve ses ile ezer geçer onları.

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Tamamen tercih meselesidir fakat HTC Sense arayüzü Android'te en iyi arayüzdür. O fiyatı gözden çıkarmışken HTC almanı tavsiye ederim. HTC değilse Sony. O değilse Samsung. LG bu markalardan sonra gelir.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Tamamen tercih meselesidir fakat HTC Sense arayüzü Android'te en iyi arayüzdür. O fiyatı gözden çıkarmışken HTC almanı tavsiye ederim. HTC değilse Sony. O değilse Samsung. LG bu markalardan sonra gelir.

Sense 5 e kadar çok seviyordum. O yüzük harikaydı. WidgetLer, hava durumu animasyonları da süper. Ama söyle bir şey var. Sense cihazı yoruyor. Ram den 100 mb en az götürüyor. Touchwiz bile 30 mb harcıyor. Güzelliğin bir bedeli var anlaşılan :)

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sense 5 e kadar çok seviyordum. O yüzük harikaydı. WidgetLer, hava durumu animasyonları da süper. Ama söyle bir şey var. Sense cihazı yoruyor. Ram den 100 mb en az götürüyor. Touchwiz bile 30 mb harcıyor. Güzelliğin bir bedeli var anlaşılan :)

Evet Sense cihazın hafızasında fazlasıyla yer işgal eder :) Ama inanın buna çok çok değer.. Şuan HTC One zaten 2 GB belleğe sabit. Bu da artık çok sorun olmayacağını düşündürüyor ;)

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bende one x plus var ve sense 4+ sürümü mevcut. Ram 200 mb civarı bos. Whatsapp viber wechat ve line gibi birçok arka planda calisan uygulama açık. An. 4.2 ile Sense 5 gelecek bu cihazlara bu hafta yada haftaya. Ram miktarı daha fazla bos kalacaktır ve performans yanda yerini bulacaktır l.

joker3232

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
One X alınmaz bu saatte snra ha alıcam dıosanda One X plus olanı al derım

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeş s5i veya note 3ü bekle derim 2side devrim gibi olucak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne devrimi? daha hizli islemci mi devrim olacak yapmayin allah askina. devrimden haberiniz yok sizin. size gore yeni her sey devrim. en az 2 sene devrim olmaz.

senemmm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim de çok kafam karışık arkadaşlar, kaç tane telefon aldım, bir türlü memnun olmadım, sorun android mi acaba diye düşünmeye başladım. htc one gerçekten hızlı mı, bu paraya değer mi bilemiyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben bu telefondan almayı düşünüyorum. Zaten bir arkadaştada gördüm. Gayet kullanışlı ve hoş bir telefon. Eğer oyun veya müzik indiricekseniz tavsiye etmem çünkü kapasite 16 gb. Kapasite düşük olabilir ama telefon gayet hoş.