HTC ONE V Kulananlar yardımcı olursanız senirim

ikailker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc one v nin android versiyon4 işlemcisini 512 mb ram kaldırabilirmi takılmalar sık sık yaşanıyormu yardım cı olursanız sevinim htc one v almayı düşünüorum o fiata daha iyisi varsa lütfen .

isocity

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
samsung forumunda başlık ve entryler havada uçuşuyor, htc ve lg forumunda ise ölü toprağı var sanki. :)

bence youtubede ki videoları, karşılaştırmaları iyice izleyip üstüne bir de teknoloji mağazasında 10 dakika telefonu kurcalarsan fikir edinirsin. telefonun performansını bilmiyorum ama yeni sense i çok beğendim. çok derli toplu hızlı. sadece menü olayına alışamadım henüz.

onr2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc one v nin android versiyon4 işlemcisini 512 mb ram kaldırabilirmi takılmalar sık sık yaşanıyormu yardım cı olursanız sevinim htc one v almayı düşünüorum o fiata daha iyisi varsa lütfen .
Kasmadığını söyleyen çoğunlukta ama tabi bu normal kullanımda oyunlarda v.s duruma bakmak lazım

onr2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazı almışsanız nasıl olduğu ile ilgili bilgi verebilirseniz sevinirim normal kullanımda nasıl kasma var mı oyunlarda nasıl ?

umur-akturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 4 gündür one v kullanıyorum, on numara telefon 4-5 uygulama acık facebook gmail entegre internet açık 100 mb boş ram kalıyor geçişlerde hiçbir kasma yok daha fazla uygulama açıp denemedim ama kim 15 20 uygulama açık bırakıyor ki? android 4 ve sense 4.0 harika çalışıyor cihazda tarayıcısı da çok iyi dış tasarım harika çok hoşuma gitti benim:D başka sorun varsa cevaplıyim

onr2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 4 gündür one v kullanıyorum, on numara telefon 4-5 uygulama acık facebook gmail entegre internet açık 100 mb boş ram kalıyor geçişlerde hiçbir kasma yok daha fazla uygulama açıp denemedim ama kim 15 20 uygulama açık bırakıyor ki? android 4 ve sense 4.0 harika çalışıyor cihazda tarayıcısı da çok iyi dış tasarım harika çok hoşuma gitti benim:D başka sorun varsa cevaplıyim
Teşekkür ederim cevabınız için. Güle güle kullanın.

Sercan KURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biraz bekle Samsung Galaxy Ace 2(İ8160) al...Süper bir telefon ama Türkiye'de yok...Temmuz sonu ya da Ağustos başı Türkiye'de, 750-900 TL arası bir fiyatla gelecek...

Sony Xperia U'nun 4 GB hafızası yetersiz, Sony Xperia Sola'da 3G ve Wifi yok, HTC One V'yi Android 4.0 kullanmak istersen 512 MB Ramle zorlanırsın ve Adreno 205 GPU'su var ki bana göre artık çağımızın dışında kaldı...Ve bana göre 1 Ghz tek çekirdekli işlemci yetersiz gelebilir...Samsung Galaxy Ace 2 ise;
Android 4.0'ı kesin alıcak, 1 GHz işlemci(800MHz programla 1Ghz'e çıkartılır), 512 MB Ram(256 MB'ı Android 4.0 yese) ve Mali-400MP GPU'su ile neler yapılmaz bu telefonla...
Ayrıca GLONASS (Rus uydusu) ve NFC var.(Telefonu kredi kartı gibi kullanıyorsun...)

Bu arada Motorola Atrix'ide düşünebilirsin ama, Android 4.0 gelip gelmeyeceği belirsiz...Ace 2'nin fiyatı 950 TL'yede sarkabilir...
Senin yerinde olsam ya Atrix'i alırım ya da Ace 2'yi
Samsung Galaxy W'de düşünebilirsin, Android 4.0 güncellemesi almayacak ama valuepack güncellemesiyle Android 4.0'daki bazı özellikleri kullanabilirsin...

umur-akturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biraz bekle Samsung Galaxy Ace 2(İ8160) al...Süper bir telefon ama Türkiye'de yok...Temmuz sonu ya da Ağustos başı Türkiye'de, 750-900 TL arası bir fiyatla gelecek...

Sony Xperia U'nun 4 GB hafızası yetersiz, Sony Xperia Sola'da 3G ve Wifi yok, HTC One V'yi Android 4.0 kullanmak istersen 512 MB Ramle zorlanırsın ve Adreno 205 GPU'su var ki bana göre artık çağımızın dışında kaldı...Ve bana göre 1 Ghz tek çekirdekli işlemci yetersiz gelebilir...Samsung Galaxy Ace 2 ise;
Android 4.0'ı kesin alıcak, 1 GHz işlemci(800MHz programla 1Ghz'e çıkartılır), 512 MB Ram(256 MB'ı Android 4.0 yese) ve Mali-400MP GPU'su ile neler yapılmaz bu telefonla...
Ayrıca GLONASS (Rus uydusu) ve NFC var.(Telefonu kredi kartı gibi kullanıyorsun...)

Bu arada Motorola Atrix'ide düşünebilirsin ama, Android 4.0 gelip gelmeyeceği belirsiz...Ace 2'nin fiyatı 950 TL'yede sarkabilir...
Senin yerinde olsam ya Atrix'i alırım ya da Ace 2'yi
Samsung Galaxy W'de düşünebilirsin, Android 4.0 güncellemesi almayacak ama valuepack güncellemesiyle Android 4.0'daki bazı özellikleri kullanabilirsin...
one v 512 mb ram android 4.0 yetmez diyorsun övdüğün cihaz 512 mb ram. bu arada 512 mb ram diye çekinen arkadaşlar 3-4 oyun aynı anda çalıştırıp internete girmicekseniz telefon gayet akıcı. şarj durumu da gayet iyi. internet oyun vs göre daha çok yiyor sadece

Sercan KURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş övdüğüm telefonun Rami 768 MB, bilmeden konuşma...512 MB yazmamın sebebi 256 MB mantıken Android 4.0 yese diye 512 yazdım...
http://www.phonearena.com/phones/Samsung-GALAXY-Ace-2_id6940

İşlemcisi 800 Mhz ama işlemcisinin 800 Mhz'liği yok yani, fiyat daha da uçmasın diye 1 GHz'ın yavaşlatılmış hali ve programla 1GHz'e rahat çıkartılır,
Mali-400MP GPU'su ile Adreno 205 GPU'su karşılaştırılamaz bile, anlayanlar bilir,
256 MB Ram küçük fark gibi gözüksede Android 4.0 kullanırken baya bir önem kazanıyor,(Ne kadar boş MB Ram kalırsa kardır)
1000 TL altı alınabilecek ve en son çıkan telefonlar arasında bana göre en komple telefon
Tek eksiği Gorilla Class adam gibi , dikkatli kullanırsan sorun olmaz...

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-Galaxy-Ace-2-vs-HTC-One-V

Sercan KURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sitedeki birkaç bilgi yanlıştır...Ve Sony Xperia Sola için bakan varsa Wifi var ama 3G galiba yok ve Edge var...Birde hoparlörü çok iyidir...

Sercan KURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun değil peki dediklerim yanlış mı?Övdüğüm kadar değil mi?Tabi 1000 TL altı telefonlar arasında...Bana göre Gorilla Class eksikliği telefonu dikkatli ve düzgün kullandığınızda sorun olmaz...

umur-akturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sercan ben samsung telefonları beğenmem genel olarak (tasarım malzeme kalite vs) benim görüşüm ama objektif olarak özellikler fiyatı o civarda ise güzel ama ben düşük ramine göre performansıyla arayüzüyle muhteşem malzeme kalitesiyle kamerasıyla one vyi bu telefona tercih ederim.

Sercan KURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende HTC ile Sony Xperia'nın tasarımını sevmem, ama Samsung malzemeleri kötü değil çünkü bütün telefonlar zaten aynı malzemeleri kullanıyor...Tasarıma birşey diyemem o kişisel bir zevk ama istisna olarak HTC One V tasarımı güzel ama GPU'su kötü, işlemcisi ve rami iş görür.Kamera için de konuşamayız çünkü bütün telefonlar 3 aşağı 5 yukarı aynı kameraları kullanıyorlar hemen hemen...

traptt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc'nin pil durumu hakkında bilgi verirmisiniz? Günde kaç saat gidiyor? Çogu kişi bu telefonun bataryasından şikayetçi.. :blink:

onr2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc'nin pil durumu hakkında bilgi verirmisiniz? Günde kaç saat gidiyor? Çogu kişi bu telefonun bataryasından şikayetçi.. :blink:

Bataryasından şikayetçi olunmayan " akıllı telefon " şu an yok zaten hepsinde ortak sorun 1500 az değil çokda değil 3.7 ekran için yeterlidir. Gereksiz aktif güncellenen widget yüklememek, arka planda program açık bırakmamak kullanmıyorken 3g kapatıp edge ile kullanmak gibi yöntemlerle daha uzun gitmesini sağlarsınız

afy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung'un düşük modellerini almanızı tavsiye etmem çünkü o modelleri için samsung hiç çaba göstermiyorum

çabadan kastım güncellemeleri

onder0326

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende bugün one v almayı düşünüyorum.Umarım memnun kalırım ya cok arastırdım xe 1300 bugun teknosada ama teknosa malum güven vermıyo diğer yerlerdede fiyat yuksek samsumng s advance falanda ara modellerde güncelleme sıkıtıntısı var.Yani bi tel alıcam 200 cıksam 300 cıksam baktım olmuyo böle orta sevıye alıp gecip dedim tavsiye edermisiniz