Htc One S mi One X mi Xperia P mi?

hanxhanx

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar, Almanyadan arkadaşıma telefon aldıracağım, Fakat Model konusunda hala bir karara varamadım,

Öncelikle Sony Xperia P tasarım olarak çok hoşuma gidiyor ve kamerasıda gayet iyi Batarya sorunu var demişlerdei onuda ics ile daha iyi gale getirmişler.

Ardından Arayüz Kralı HTC One S modelini düşünüyorum S4 değilmiş S3müş fakat beni okadar çok ilgilendirmiyor öyle çok oyun felan oynamam sanki bugüne kadar 4 çekirdekli 2 çekirdekli işlemcilerlemi büyüdük. O yüzden Aklıma yatan diğer modelde bu

Sizce hangisini tercih etmeliyim?
Xperia P 720 TL ye geliyor
One S ise 912 TL ye geliyor

Aslında biraz daha zorlasam One X 1140 lira fakat boyut olarak bana biraz itici geliyor. Bu modelleri kullanan arkadaşlar yada 3ünüde incelemiş arkadaşlar varsa hangi yönde tercih yapmam konusunda yardımcı olursa sevinirim. Çünkü Bugün modeli iletcem yarın arkadaş alcak
Boyut olarak cebe girme konusunda ve tek el ile kullanma hususunda öyle büyük farklar olurmu One S ile One X arasında sonuçta fahiş bir fiyat farkı yok almışken iyisini alıp en azından 2 yıl kullanmak isterim

Saygılarımla

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bence Xperia P'yi boşver Xperia S al :D

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sony kullanmayanlar bilmezler Sony al sen :D

hanxhanx

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bence Xperia P'yi boşver Xperia S al :D

Valla hocam aslında benımde aklımda xperıa s vardı fakat bu telefona bı asık oldum bı nefret ettım, ben hayatımda bukadar tutarsız kullanıcı gormedım bırısı yerden yere vuruyo dıgerı gelıyo on numara telefon dıyor bır ıkı kısıde degıl tum forumlarda boyle o yuzden bende vazgectım. Aslında hepsınden once aklımda S vardı dedıgım gıbı genelde kamerası ve kapasıtıf tusları cok elestrı almıs ıncelemelerdede o kapasıtıf tuslardan herkes sıkıntı cekıyo.

Bu arada One gundelık kullanımda gercekten cok kaba kacmıyorsa onu aldıracagım. Kullanan arkadaslar zorluk cekıyormusunuz? Keskede 4.3'' felan alsaydık dedıgınız oldumu? :)

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
One X Al bol bol oyun oyna tegra 3 sonucta boyutuda gayet ıyı bence itici gelmez telefon ben burdayım der yanı vede muzık dınlemeyı sevıyosan beats yazılımı ıle normaldan baya daha ust sevıyede bır ses kalıtesıne sahıp :)

hanxhanx

Asistan
Reaksiyon puanı
4
oyun pek oynamam fakat video oynatımı, kamera performansının ve diğer multimedya özelliklerinin iyi olmasını isterim :)
Büyük ihtimalle One X alacağım gelen yorumlar o yönde Xperia S ile One Xi birebir karşılaştıran oldumu hiç? Yada bu ikisinide kullanmış aradaşlar son olarak hangisini önerir?

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
oyun pek oynamam fakat video oynatımı, kamera performansının ve diğer multimedya özelliklerinin iyi olmasını isterim :)
Büyük ihtimalle One X alacağım gelen yorumlar o yönde Xperia S ile One Xi birebir karşılaştıran oldumu hiç? Yada bu ikisinide kullanmış aradaşlar son olarak hangisini önerir?
HTC One X vs Xperia S
One X daha ağır basıyor. :)

araba5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Film izleyecekseniz xperia p yi eleyin batarya berbat 1 gun bile gitmiyormus.Onun yerine lg p880 Hd alin daha iyi pil i one x e gore daha iyi tabi 4.1 gelirmi bilinmiyor ama gelir bence okadar guclu telefonu oksuz birakmazlar.Galaxy nexus ada bakin

hanxhanx

Asistan
Reaksiyon puanı
4
hocam nexus lg ve p almıcam, son kararın one x ve xperıa s oldu,

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Htc one x in 4cekirdek olduguna bakma Xperia S 2cekirdekli olmasına ragmen one x ten daha hızlı 2telefonu da inceledim dedigim gibi Xperia S kullanıyorum

hanxhanx

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Htc one x in 4cekirdek olduguna bakma Xperia S 2cekirdekli olmasına ragmen one x ten daha hızlı 2telefonu da inceledim dedigim gibi Xperia S kullanıyorum

Hocam zaten oyle bılgısayar yerıne kullanmıcam sadece emekcı adamlarız almısken bır kez alıp ıyı bırsey almak ıstedım dedıgım gıbı en az 2,3 yıl kullanırım bu yuzden dayanıklılıkta onemlı bır etken benım ıcın malzeme kalıtesı olarak hangısı daha agır basıyor acaba?
xperıa s ve one x de

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Hocam zaten oyle bılgısayar yerıne kullanmıcam sadece emekcı adamlarız almısken bır kez alıp ıyı bırsey almak ıstedım dedıgım gıbı en az 2,3 yıl kullanırım bu yuzden dayanıklılıkta onemlı bır etken benım ıcın malzeme kalıtesı olarak hangısı daha agır basıyor acaba?
xperıa s ve one x de

Xperia S 'in malzeme konusunda tek eksiği camı gorilla glass degil ancak Sony Xperia ile birlikte kutuda çizilmez cam film sunuyor kullanıcılarına ben kullanıyorum ekranda bir çizik yok bu açıgı böyle kapatabilirsin.

One x'in de malzemesi kaliteli ekranı gorilla glass kaplı pek bir bilgim yok onun hakkında.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Htc one x şu an en iyi telefon galaxy s3 le kıyaslama yaparsak sadce net hızı s3 ün fazla. malzeme kalitesi gerek sony den gerekse samsungdan kat ve kat iyi. ancak alcak arkadaşlar eğer daha iyi şeyler istiyorsa xiaomi mi2 çıkcak lenovo var yine quadcore lu veya thl var ben şahsen htc one x ve one s arasındaydım ama gördüm ki one s kamera konusunda ve dokunmatıkte one x den iyi ha şunu da belirteyim en iyi kamera hangi telde derseniz htc amazge 4g dedir. son şey ben şahsen s3 almam samsung reklam yapar ve satış yapar. sonyde almam sony eskisi gibi değil tellerini inceledim hem tasarımı kötü yapıyo hemde malzeme kalitesi yine yok diyebilirim. sony funları vardır kendilerini savunabilirler ama sonyi savunan bu işten anlamıyo abi bu kadar basit. çok hızlı ve çok stabil ama gerekse kamera gerekse seste tatmin olmayan bi özellik isterseniz s3 derim. ama hepsi iyi olsun derseniz one x yada one s tek geçerim.

1Droid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Htc one x almanı tavsiye ederim kullanan arkadaşlarım var ve son derecede memnunlar değil 2 sene adam akıllı kullanımla 4 e kadar çıkar o.Ayrıca tegra 3 ve 4 çekirdekli bir telefon oyun internet ve birçok şeyi üst düzey yaşayabilirsin :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Performans sırası: HT One s-lg p880-xperia s(Quadrant benchmark:4500-3800-3100)
Kamera sırası:xperia s-one s-p880
Batarya sırası:p880-one s-xperia s.
Resmi rakamlara göre çözünürlük:xperia s-p880-one s (Ama 3ünü de elime aldığımda en iyisi one s gbi geldi bana)