HTC One Max'i elimize aldık! (VİDEO)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
HTC One Max Elimizde (VİDEO)

[video=youtube_share;r9RFBrz2GBk]http://youtu.be/r9RFBrz2GBk[/video]

HTC'nin devasa ekranı bulunan yeni modeli, Türkiye topraklarına ayak bastı. HTC One Max hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler, bu videoyu kaçırmasınlar.

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
İnceleme için teşekkürler Hakkı abi. :) Arka kapak süper telefonun. :yes:

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
telefon şahane dostlar ;) ancak kapak olmadan veya kılıf olmadan kullanırken tırsıyorum. o nedenle en kısa zamanda kapak falan lazım. bir de kalem olursa o zaman samsung galaxy note 3 ile de kapışır ama dediğim gibi telefon sadece orijinal olmayan kutusu içinde adaptör ve kulaklıkla geldi. orijinal kutu geldiğinde diğer deneyimlerimi de paylaşırım.

fatihrednight1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
telefon şahane dostlar ;) ancak kapak olmadan veya kılıf olmadan kullanırken tırsıyorum. o nedenle en kısa zamanda kapak falan lazım. bir de kalem olursa o zaman samsung galaxy note 3 ile de kapışır ama dediğim gibi telefon sadece orijinal olmayan kutusu içinde adaptör ve kulaklıkla geldi. orijinal kutu geldiğinde diğer deneyimlerimi de paylaşırım.

Öncelikle,incelemen için saol Admin abi. :)
Kapak veya kılıf olmadan kullanırken neden tırsıyorsun ki ?

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
note 3 > z ultra > one max der geçerim.

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
O pil değiştirilebiliyor mu yoksa lumia 625 de ki gibi çıkmıyormu :D

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Yakında telefonlar tabletlerin boyutunu geçerse şaşırmam. Abartı başka bir şey değil.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
O pil değiştirilebiliyor mu yoksa lumia 625 de ki gibi çıkmıyormu :D

pil değişmiyor maalesef :(

ama pil değiştireni de görmedim etrafımda :D pil eskiyene kadar cihaz eskimiş oluyor zaten, haksız mıyım?

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Büyük ekran severler için iyi bir diğer tercih olabilir.

Note 3'ten sonra.

Tek eksiği Snapdragon 800.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
S800 koysaydı hatice, tadından yenmezdi.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26

Öncelikle,incelemen için saol Admin abi. :)
Kapak veya kılıf olmadan kullanırken neden tırsıyorsun ki ?

çünkü çizilmesi an meselesi :(

Alüminyum kasa olmasının ne esprisi kaldı. :) Millet Samsung'a çok yükleniyor.

boncuk2009

Asistan
Reaksiyon puanı
1
s800 koymasa bile grafik birimini adreno 330 koysalardı. xperia z ultra alıcağıma bunu alırdım

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
açıkcası HTC One kullanıyorum ve MAX bana uygun değil... telefonu cepe attın mı hissetmeyeceksin... kız olsak atarsın çantana tamam da bu ne aga yaa erkek adam için pratik değil...

NOT: Başlık biraz Türkçe'nin azizliğine uğramış bu arada :D

A_f_B

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kaç aydır sırf bu telfonu bekliyordum ifa da tanıtımı yapılmayınca anlamıştım birşeyler olduğunu sonra gördük ki htc ısrarla batışını sürdürmek istiyor. Hangi akla hizmet s600 işlemci ki? Piyasa da devler çıkmış sen geçen yıl ki teknoloji ile ürün çıkarıyorsun sonra zarar açıklıyor hTC. hTC firmasını çok yakından takip ediyorum Her nekadar hakkı bey veya tolga bey kadar olmasa da. Neyse eğer hTC kar etmek isiyorsa onlara önerim. Samsung kadar çabuk üretip, son teknoloji cihazlar üretip hızlıca Türkiye pazarına sunsunlar. Hala Türkiye nin ne kadar büyük bir pazar olduğundan eminim ki hTC nin haberi yok. Geçmiş ola hTC.

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
tablet alırım daha iyi ya o nedir öyle kocaman :) htc one ı çok beğeniyorum alırsam da onu alırım parmak okuyucu vs. için o kadar büyük bir telefon alınmaz şahsen .

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
adminler moderatörler herşeye mükemmel dıyor Sevgili adminimizin beğenmediği birşey yok :)

Önemli olan eksik yönlerını bulmaktır bütün yeni çıkan cihazlara %80 iyi yorum yapılıyor bunun yüzde 55 lere indirilmesi kanaatindeyim hiçbişeye yaramaz benım görüşüm

stttntnzn

Asistan
Reaksiyon puanı
2
iyice işin ***unu çıkardılar 5,9 inç nedir ya telefon alıyoz şurda. kulağına götürsen kafanın 3/4ünü kaplıyo fırıncı küreği gibi. keşke incelemede kulağına götürseydin de yandan bi göreydik 5,9 inçi. telefonluktan çıkmış, arama özelliği olan tablet olmuş. bunu alacağima gider ipad alır yanına da 5inç bi telefon tamamdır. en azından komik durmaz
beğenmemekten öte, saçma buldum

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Aslında boyut sorun değil. 5.3 küçük geliyor bana, 5.9 Optimum değer.

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Dün yazmayı unutmuşum o parmak okuyucunun yeri ne öyle ya :D Kamerada hep parmak izi olacak :D

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
700
Fena değil ama bu kadar büyük telefon alınmaz

Reaksiyon puanı
16,118

hayırlı olsun hts one'u bana gönderebilirsin 1*** **. **:** *:* *******/***** ***** adresim dermişim...
0539******* de cebim...