HTC One (M8)'den istediğiniz özellikler..

HTC One M8 Beklentilerinizi Karşıladı mı ?

• Kullanılan toplam oy
    12

Bu konuyu okuyanlar

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Galaxy S5 pek istenildiği gibi çıkmadı Z2 ise çok beğeniliyor. Siz HTC One (M8)'den beklentiniz ne nasıl bir telefon olmasını istiyorsunuz ?
HTC, yeni telefonlarından beklentisi çok fazla çok iyi bir telefon olacak diyor siz nasıl bir telefon olmasını bekliyorsunuz ??

( merak ettim )

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Kaliteli bir cihaz olacağı kesin ama hala arayüze ve kamerasına güvenemiyorum :)

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
yine 4 ultrapixel saçmalığına girmesin adam gibi koysun 20 megapixeli ultrapixel felan olmasın

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Arayüz ve dış tasarımı

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Zaten piyasadaki en iyi arayüz Sense sadece kamera değişsin yeter htc Sensation dan beri kamera konusunda rakiplerinin gerisinde kalıyor

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
3 GB RAM 20.7 megapixel çift kamera desteği 16 32 64 GB SSD koysunlar alüminyum tek parca kasa snapdragon 805 3200 mah batarya 64 bit kullansın bide ekranı fullhd olsun ekrani Tam iyi düşüğü veya fazlası yaramaz

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aynen 3gbram ve snapdragon 8xx olmalı. En az 3000mAh pil olmalı. Full HD yeterli fazlasına gerek yok, 5,5" falan olabilir :) Stereo BoomSound şart, 4.1 falan daha yapmazlar herhalde ince telefonda olmaz. Bir ara Alcatel 2.1 yapmıştı galiba :) Xenon flashlarda tarihte kaldı. Su geçirmezlik belki olabilir ama ben yinede güvenemem :) hafıza kartı desteği olsun. Power tuşu sony gibi yanda olabilir. Z2 fena değil şuan benim gözümde. Kamera olayında en az 16mp olmalı artık. 4mp sıkıntı. Bir de ben HTC HD2 deki ana sayfa havadurumu widget animasyonlarını özledim, özellikle silecek olayı herkesin hoşuna gidiyordu :)

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
3 GB RAM 20.7 megapixel çift kamera desteği 16 32 64 GB SSD koysunlar alüminyum tek parca kasa snapdragon 805 3200 mah batarya 64 bit kullansın bide ekranı fullhd olsun ekrani Tam iyi düşüğü veya fazlası yaramaz
sende çok şey istemişsin be:D dediklerin biraz zor ama olabilir neden olmasın

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Aynen 3gbram ve snapdragon 8xx olmalı. En az 3000mAh pil olmalı. Full HD yeterli fazlasına gerek yok, 5,5" falan olabilir :) Stereo BoomSound şart, 4.1 falan daha yapmazlar herhalde ince telefonda olmaz. Bir ara Alcatel 2.1 yapmıştı galiba :) Xenon flashlarda tarihte kaldı. Su geçirmezlik belki olabilir ama ben yinede güvenemem :) hafıza kartı desteği olsun. Power tuşu sony gibi yanda olabilir. Z2 fena değil şuan benim gözümde. Kamera olayında en az 16mp olmalı artık. 4mp sıkıntı. Bir de ben HTC HD2 deki ana sayfa havadurumu widget animasyonlarını özledim, özellikle silecek olayı herkesin hoşuna gidiyordu :)

Htc bu telefona ssd koyarsa galiba bir ilki gerçekleştirmiş olucak:D diğer özellikler muhtemel

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
SSD koyacaktır 32 ve 16 lık sürümü SSD bekliyorum 64 den emin degilim

Reaksiyon puanı
10,325
yahu hani htc galaksi s5'in hemen arkasından ertesi günü tanıtacaktı m8'i, ne oldu?
niye hiç ses çıkmadı bi daha?
başka bir tarih verdilerde biz mi duymadık acaba?
samsung'un s5 fiyaskosundan sonra sanırım bu yıl kafaya yarışacak iki telefon kaldı, z2 ve m8.

C.A.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
rüyalarr. rüyalarr.

bu yıl lg g3 yılı batmanın eşiğindeki bir markadan mucize beklemeyin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence HTC ONE, boyut olarak diğer tüm en akıllı telefonlardan iyi ve ergonomik. Yeni HTC ONE2 aynı boyutları korumalı. (4,7 - 4,8 inç) İphone küçük ve tüm diğerleri de büyük. Telefonun tek eksiği sd kart girişi olmayışı. Ayrıca proğram olarak düzeltilecek bir hatası da, video izlerken hızlı moda aldığınızda ekranın ortasında duran ileri hız işareti. Aşağıda bir konumda ve küçük olabilirdi. Yeni olduğuna göre daha gelişmiş kamera, sensörler ve işlemci zaten olacaktır. Bunlara uygun ve yeterli pil olmalı tabii ki.

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Kalite denilince akla kimin geldiği belliyken, diğer firmaların halt yemesi boş.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
5.5 inç 8k ekran
16 gb ram
16 terabyte hafıza
10 gram ağırlık
Çelik kasa elmas ekran
İos, android, windows seçmeli işletim sistemi
16g mobil internet bağlantı teknolojisi
Beyin okuma sensörleri
128 megapixel 64x optik zoom kamera.
8k sınırsız video çekim.
Niyet ettiğiniz kişiyi arama
Beğendiğiniz kızın numarasını 0,3 saniyede bulma.

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
5.5 inç 8k ekran
16 gb ram
16 terabyte hafıza
10 gram ağırlık
Çelik kasa elmas ekran
Beyin okuma sensörleri
8k sınırsız video çekim.

İçinden BMW ile Helikopterde cıksınmı

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3

C.A.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Lg'de çok dandik bir marka yav eski ürünlerine yaptıkları unutulmaz yani

daha 1 sene olmadan amiral gemisi dediği telefonu balıkçı teknesi yapan bir firmadan bahsediyoruz. Koskoca one X kestane oldu ondan önceki yıl aynısını sensation!a yaptı. şapkayı öne koyup düşünmek lazım bazı şeyleri sırf incecik bir aliminyum var diye 1800tl verecek çok liseli var o bir gerçek.
9.3mm benim için çok kalın değil aliminyum altın yapsa birşey değişmez. avuran kendini avutmaya devam edebilir.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
daha 1 sene olmadan amiral gemisi dediği telefonu balıkçı teknesi yapan bir firmadan bahsediyoruz. Koskoca one X kestane oldu ondan önceki yıl aynısını sensation!a yaptı. şapkayı öne koyup düşünmek lazım bazı şeyleri sırf incecik bir aliminyum var diye 1800tl verecek çok liseli var o bir gerçek.
9.3mm benim için çok kalın değil aliminyum altın yapsa birşey değişmez. avuran kendini avutmaya devam edebilir.

Kimseyle marka tartışmasına giremem tamam mı hiç bir 2012 cihazı 4.2.2 görmemişken htc one x ve one x+'a 4.2 verdi bunu bilmiyormuş gibi davranma işlemci desteği olmadığı için de 4.3 vermediler ama bir de 4xhd ye bak derim 4.1.2 den sonra cihazın durumu ortada ha tabi birde optimus g var hele ki laf olsun diye dağıttıkları l serisine 4.1.2 var l9 dışında cihazlar kasmaktan kullanılmıyor tabi benim sana tercihim bu konu kapansın.

C.A.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kimseyle marka tartışmasına giremem tamam mı hiç bir 2012 cihazı 4.2.2 görmemişken htc one x ve one x+'a 4.2 verdi bunu bilmiyormuş gibi davranma işlemci desteği olmadığı için de 4.3 vermediler ama bir de 4xhd ye bak derim 4.1.2 den sonra cihazın durumu ortada ha tabi birde optimus g var hele ki laf olsun diye dağıttıkları l serisine 4.1.2 var l9 dışında cihazlar kasmaktan kullanılmıyor tabi benim sana tercihim bu konu kapansın.

yav he he

ege35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S5 SİYAH GEAR 2 SİYAH GEAR FİT SİYAH TAB PRO 8.4 SİYAH = Samsung kombin buna benzer bi kombim oluştururmusunuz

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Yine aynı kişiler yine aynı tartışmalar...

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
5.5 inç 8k ekran
16 gb ram
16 terabyte hafıza
10 gram ağırlık
Çelik kasa elmas ekran
Beyin okuma sensörleri
8k sınırsız video çekim.
uzaya gidebilme özelliği varmı?:D

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
SSD yazmışım normal flash hafıza işte :) bu aralar çok pc topluyorum kafam karışmış :)