HTC One ile ilgili bir soru?

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar, iPhone ardından Android deneyemim olsun diye HTC One aldım şu an memnunum telden ancak bir sorunum var çözemediğim... Ben teli sarja takıyorum sarj olduktan sonra uyarı mahiyetinde telefonumun zili çalıyor... kısa süreliğine... ben de her seferinde aha biri arıyor diye heyecan yapıyorum... Bu uyarıyı kaldıramadım ya da uyarı sesini değiştiremedim? var mı bunun çözümünü bilen? teşekkürler

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vallaha ilk senden duyuyorum bendede şarj dolduğunda yeşil ışık yanıyor o kadar..ben bi bakiyim öyle bir ayarı varsa sanada söylerim

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben baktım bulamadım suan senin sorununu.eğer ek bir proglam yuklediysen o olabilir

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Orjinalinde öyle bir özellik yok diye biliyorum bende. Yüklediğiniz bir pil vs. programdan kaynaklı olabilir.

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öyle bir ayar bend bulamadım. Bir uygulamadan kaynaklı olabilir eğer öylede olmasza telefonu fabrika ayarlarına döndür

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
One'larda öyle bir sorun olmaması lazım ya ekstra uygulama falan yüklediyseniz ondan kaynaklanıyor olabilir

maviperi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla hocam bende de önce kırmızı sonra yeşil ışık yanıyor..

powerofthink

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"Batterystat Pro" ya da "Battery Monitor" tarzı batarya kullanımını volt-amper olarak gösteren bir uygulama yüklediyseniz veya şarj süresini daha uzun süre gitmesini sağlayacak bir yönetiici uygulaması (Battery Doctor) yüklediyseniz bu uygulamaların ayarlarından "şarj tamamlandığında sesli uyar" seçeneği bulunur. Bunu deaktif yapmalısınız.