HTC One ile Çekilmiş Fotoğraflar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
htc one kullanıyorum ve kamerasından memnun değilim samsung wave bile 5megapixsel bu 4 ve yazılımla kontrast oranları falan yukseltlıyorki onu photoshoplada yapabılıyoruz..kısacası değerli arkadaşlar htc one güzel fikir lakin yetersiz ve çok pahalı ya nokıa 41mp pruwıev yada s4 alın htc malesef çok eksiği var ve satıcam one mi bide çok çabuk ısınıyor cihaz..saygılar

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Yeni fotoğraflar ekleyeceğim arkadaşlar bir ay içinde. Türk Telekom 'la yaşadığım sıkıntılardan dolayı evimde internetin yok o yüzden ilgilenemiyorum One kullanıcısı arkadaşlarla :)

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
htc one kullanıyorum ve kamerasından memnun değilim samsung wave bile 5megapixsel bu 4 ve yazılımla kontrast oranları falan yukseltlıyorki onu photoshoplada yapabılıyoruz..kısacası değerli arkadaşlar htc one güzel fikir lakin yetersiz ve çok pahalı ya nokıa 41mp pruwıev yada s4 alın htc malesef çok eksiği var ve satıcam one mi bide çok çabuk ısınıyor cihaz..saygılar

Sat kardeşim.Htc one ayrıcalıktır.git wawe al sen .Bide fizik dersi hiç gormemissin hayatında.Alüminyum ısıyı iletir.!

verbesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

4mp degil 4up :) megapixel ile ultrapixel arasinda bi ton fark var.

verbesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok biliyor muş gibi bir de burda gelmiş wa we gibi bir takozu bize övüyor heyt Allahım ya ne adamlar var ya

1) kullanmayi bilmiyorsan acisini baskasindan cikarmaya calisma lafla da olsa.
2) ovuyorum cunku her ozelligiyle kullaniyorum ve simdiye kadar hic bir problem yasamadim. Bu senin sorunun.
3) konusma tarzina dikkat et askerlik arkadasin degilim.

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1) kullanmayi bilmiyorsan acisini baskasindan cikarmaya calisma lafla da olsa.
2) ovuyorum cunku her ozelligiyle kullaniyorum ve simdiye kadar hic bir problem yasamadim. Bu senin sorunun.
3) konusma tarzina dikkat et askerlik arkadasin degilim.

Yav he he

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Açıklık getirilmesi gerektiğine inandığım bir konu: HTC One'ın kamerası 4 .3 Megapixel UltraPixel olarak geçiyor. Megapixel milyon piksel demek teknik bir anlamı yok ama UltraPixel teknik bir detay, o 4.3 milyon pikselin yapısını ya da türünü diyelim nitelemek amaçlı kullanılıyor.

Mümkün olduğu kadar konu altında kavga etmeyelim, sonuç olarak elimizdeki cihazlar %100 aynı değil. Benim gördüğüm kadarıyla yeni makinelerde daha kötü bir kamera var.

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
900. postumda buyrun HTC One'ın kötü kamerasından fotoğraf örnekleri. :)

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Hocam otomatik modda mı çekim yaptınız yoksa manuel de mi ?

%99'unu otomatik modda çekiyorum fotoğrafların ama bu posttaki karanlık Süleymaniye fotoğrafı gece modunda, bir de o taşın köşesinden çekilen fotoğraf Arkaplan Işığı Modu, sanırım ama bundan emin değilim. Karanlık cami fotoğrafı Gece Modu, onu hatırlıyorum. :) Diğerleri normal mod olarak geçiyor One'da her şeyin kendi ayarında olduğu mod.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Böyle fotoğraflar çektiği sürece isterse vga yazsın rakamlara takılmak anlamsız

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bu konuya istek olursa yüklüce fotoğraf atayım ama istek yoksa hiç uğraşmak istemiyorum açıkçası. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim HTC one M7 nin gündüz çekimleri iyi ama gece çekimleri (Tüm modları ve auto ayarı denedim) aptal bir pembelik içinde. Sanırım birşeyde hata yapıyorum ama nerede. Yardım edin lütfen.

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar benim HTC one M7 nin gündüz çekimleri iyi ama gece çekimleri (Tüm modları ve auto ayarı denedim) aptal bir pembelik içinde. Sanırım birşeyde hata yapıyorum ama nerede. Yardım edin lütfen.

Bir hata yok. Fotoğraf sensörünün ısı yalıtımı zayıf o yüzden öyle gözüküyor. Tek çözümü servise yollamak.