HTC ONE Hoparlörleri

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Daha önce bi Nexus cihazım vardı facia sonucu Teknosaya iade ettikten sonra model yükseltip HTC ONE aldım, fakat çok değişik iki sorum var HTC ONE kullananlar cevaplayabilir mi?

Biliyosunuz HTCde çift hoparlör var üstte ve altta. Sorum şu müzik çalarken alttaki hoparlörün sol tarafını elinizle kapattığınızda seste bi azalma var mı? Ben hoparlörün sağ tarafını elimle kapatıyorum ses azalıyo sola koyuyorum solda sanki hoparlör yokmuş gibi devam ediyo inceleyip yazarsanız sevinirim.

2. Sorum; Telefonuzun üst tarafını hafifçe elinize vurduğunuzda içinden ses geliyo mu? Cidden bunlar bi sorun mu merak ediyorum.

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Htc kullanmıyorum ama 2 ci hoparlor mikrofon galiba

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
1. Kapatınca değil de çok bastırınca azaldı diyecek kadar fark oluyor. Hatta çok kuvvetli bastırınca ses kaybolmaya başlıyor.
2. Üst arka tarafa hafifçe vurunca bir ses geliyor evet.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
1. Tam olarak anlamadım sorunu ama kapatınca tabi kesilir ses
2. O ses kamera lensinden geliyor sadece one da değil çoğu htc de var ve o sorun değil

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
1. Tam olarak anlamadım sorunu ama kapatınca tabi kesilir ses
2. O ses kamera lensinden geliyor sadece one da değil çoğu htc de var ve o sorun değil

İste sikinti orda kapatinca ses hala geliyo. Sag tarafta resmen hoparlor yok..

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Büyü k ihtimalle hoparlöru sola koymuşlardır ondandir belki sagdakide Hdr mikrofon için olabilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar htc yi bilmem ama o kdar uzun bir hoparlör yok olsada enerji tüketeciğinden koymazlar ve bu doğrudur hoparlör deliklerin yarısı kadardır sol tarafta veya sağ tarafta olabilir