HTC One Almalımıyım?

armadillo21

Öğrenci
23 Haziran 2013
25
0
0
Merhabalar arkadaşlar bir tanıdığa HTC ONE almak istiyoruz 2.EL piyasa olarak 1.000TL'ye bulduk ürün çok iyi diyorlar bende HTC İncredible S vardı çook beğeniyordum ürün hızlı mı? Şuana kadar en iyi Android telefon diyorlar ama çok kararsızlar bende buraya yazmanın en iyi çözüm olduğunu düşündüm, iPhone 5 ve ya HTC One dediler ben HTC yanaydım, kullanan arkadaşlar bilgilendirirlerse sevinirim..

kadirirdem

Dekan
23 Mayıs 2013
6,217
708
293
Merhabalar arkadaşlar bir tanıdığa HTC ONE almak istiyoruz 2.EL piyasa olarak 1.000TL'ye bulduk ürün çok iyi diyorlar bende HTC İncredible S vardı çook beğeniyordum ürün hızlı mı? Şuana kadar en iyi Android telefon diyorlar ama çok kararsızlar bende buraya yazmanın en iyi çözüm olduğunu düşündüm, iPhone 5 ve ya HTC One dediler ben HTC yanaydım, kullanan arkadaşlar bilgilendirirlerse sevinirim..
eger agır oyunlar oynamassanız süper cihaz ve 1,000 tl ye kaçmaz fırsat alın ama garantisine nerden alındıgına dikkaet edin bunlar önemli konular....

Kazarre13

Öğrenci
15 Ağustos 2013
29
1
3
Ben senelerdir telefon tutkunu birisiyim, hiç bir telefona bu kadar tutkuyla bağlanmadım, eğer cihaz temiz ise kaçırmayın.