HTC One 4.4.2 KitKat Güncellemesi

last_patasana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC One akılllı telefonuma 4.4.2 KitKat güncellemesini yükleyecektim fakat telefonum güncellemeyi görmüyor sizce neden????

Meltoriel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de var. Dün aldım cihazı. 4.3 ön yüklü geldi. 4.4.2 güncellemesini görmüyor.

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
vodafone hat takıp update leri denetleseniz? belki turkcell veya avea ya geç geliyordur.

ozgurcrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Paralel ithalat mi yoksa cihazlar

Telefonu ıstanbul bilisimden aldım ve türkiye ye kayıtlı imei felan arkadasimda ıstanbul bilisimden aldı fakat ona güncelleme geldi ve kurdu 4.3 güncellemesini duyrulduktan 1 saat sonra almıştım fakat bu tam baş belası gibi geldi

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar kendi telefonumdan biliyorum, update ler bazı gsm operatörlerine geç geliyor, bu yüzden farklı bir hat takıp tekrar update denetlerseniz sorununuz çözülür. @ozgurcrs @Meltoriel

ozgurcrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar kendi telefonumdan biliyorum, update ler bazı gsm operatörlerine geç geliyor, bu yüzden farklı bir hat takıp tekrar update denetlerseniz sorununuz çözülür. @ozgurcrs @Meltoriel

Bugün arkadaşımın hattını taktım turkcelldi bi 30 dakika kadar benim telefonumda takılı kaldı güncelleme kontrolü yaptım fakat yine telefon güncel dedi kısaca oda olmadı :S

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar güncelleme ne hatla nede opretorle alakalı. Htc guncellemeleri imei sırasına göre gönderiyor. O yüzden biraz geç gelebilir. Merak etmeyin er yada geç gelecektir

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar güncelleme ne hatla nede opretorle alakalı. Htc guncellemeleri imei sırasına göre gönderiyor. O yüzden biraz geç gelebilir. Merak etmeyin er yada geç gelecektir
Bu telefon modellerine göre değişiyor dostum, benim BlackBerry' m vodafone takıldığında güncellendi turkcell de güncelleme bulamamıştı. Demek ki hTC de durum farklı.