HTC Desire Eye

SMaraz

Asistan
Reaksiyon puanı
15
htc desire eye nasıl bir telefon ?
Wkb3W4.jpg

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Htc desire eye kamera odakli.bir urun. Acikcasi bu konuda da basarili selfiler cekiyor tamam ama lg g5 1500 tl lere bulunuyorken htc desire eye modelini onermem. Size tavsiyem lg g4 alin daha memmun kalirsiniz donanimdan.

SMaraz

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Merhaba,

Htc desire eye kamera odakli.bir urun. Acikcasi bu konuda da basarili selfiler cekiyor tamam ama lg g5 1500 tl lere bulunuyorken htc desire eye modelini onermem. Size tavsiyem lg g4 alin daha memmun kalirsiniz donanimdan.

yukarı da g4 demek istediniz değil mi.Şuan Desire Eye kullanıyorum zaten, kamerasıyla ilgi çekiyordu ama diğer özlliklerde geride kalmamış, sadece telefon hakkındaki düşüncelerinii öğrenmek istedim

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
yukarı da g4 demek istediniz değil mi.Şuan Desire Eye kullanıyorum zaten, kamerasıyla ilgi çekiyordu ama diğer özlliklerde geride kalmamış, sadece telefon hakkındaki düşüncelerinii öğrenmek istedim
Evet lg g4 demek istedim g5 1500 nerdeee :)

Desire eye modeli güzel bir donanıma sahip. Snapdargon 801+2b ram güzel bir kamera performansı var. O konuda evet. Ama aynı fiyata lg g4 düştüğü için. g4 ün işlemcisi bir seviye daha yukarıda. Kamerası eye modeline göre 2-3 puan fazla alır. Ekran desen piyasanın en iyilerinden. O nedenle benzer fiyatta olduğukları için benim tavsiyem bu yönde. Tabi tercih sizin. Ayrıca stock android kullanmıyorsanız artık ramlari 3 gb min ayarlamalısınız. Eye 2gb ile oradan da bir puan kaybediyor.