HTC ChaCha VS Sony Ericsson Xperia Pro VS Nintendo 3DS VS Samsung Galaxy Ace

HTC ChaCha VS Sony Ericsson Xperia Pro VS Nintendo 3DS VS Samsung Galaxy Ace

• HTC ChaCha

Kullanılan: 0 0.0%
  • Sony Ericsson Xperia Pro

• Nintendo 3DS

• Samsung Galaxy Ace

• Kullanılan toplam oy
    0

Bu konuyu okuyanlar

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar;

Ben 12 yaşındayım,bu sene 7.sınıfa başlıyorum ve başlıkta da belirttiğim gibi Ekim ayının ortaları gibi bunlardan birini alacağım...Sizce beni daha çok hangisi eğlendirir?Param 500-550 TL civarında olacak,burs alıyorum ama ben de üstüne para katacağım.Bir kere en başta eğlence arıyorum,çok büyük bir oyun arşivim olmasını istiyorum,bir de oyun cihaz içinde takılmasın yeter,çok az da olsa yılda bir kaç kez cebimdeki aletten film izlemek isterim,mesajlaşmayı çok sevmem ama bayram,tebrik mesajları için gönderebilirim,arkadaşlarımın bazılarının da telefonları var,belki onlar mesaj gönderirse de mesaj gönderebilirim,Facebook'u çok fazla kullanırım,uyurken bile Facebook'ta gezinmek isterim,aramaysa şu konuda lazım,örneğin ara sıra arkadaşlarımla bisikletlerimizle gezmeye çıkıyoruz,bazen geç kalıyoruz ve annem falan beni merak ediyor,telefonumdan arıyorlar,müzik konusunda süper olması önemli değil,hatta müzik arşivimi çok kullanmam,FM Radyo'yu iki-üç haftada bir filan açarım,o da çok önemli değil,İnternet'i de en az Facebook kadar kullanırım,Twitter'ı yarım yılda bir,MSN'i de üç-dört ayda bir kullanırım,benim için çok önemli değiller,Youtube'u da 2-3 günde bir kullanırım,diğer sosyal ağları kullanmam,Donanım Haber'e de mesajları okumak için giriyorum,sensörü olsun kullanacağım aletin,ayrıca bilgisayara da çok muhtaç kalmayım,ablamın bilgisayarını kullanıyorum bazen izin vermiyor çünkü,ayrıca kullanacağım aleti kullanırken o kadar eğleneyim ki gecelere kadar elimden bırakmayayım,ürünü boş zamanlarımda kullanabilmek istiyorum,geceleri de kullanırım büyük ihtimalle,tasarım benim için önemli,renk telefon alırsam beyaz veya siyah,belki bir ihtimal diğer renklerden,oyun konsolu alırsam da kesinlikle kırmızı olacak,kamera çok da umrumda değil,olsun yeter,peki ya belirttiklerime göre beni hangisi daha çok eğlendirir?Başlık Oyun Konsolu VS Telefon da olabilirdi,bu arada asosyal değilim,dışarı çıkarım :biggrin: Evet tüm cevapları bekliyorum...

Resimler;

HTC ChaCha
Ekli dosyayı görüntüle 8326

Sony Ericsson Xperia Mini Pro
Ekli dosyayı görüntüle 8327

Nintendo 3DS
Ekli dosyayı görüntüle 8328

Samsung Galaxy Ace
Ekli dosyayı görüntüle 8329