HTC 10 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

mstf_l

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
valla bak bu konuşmaayı çok beğendim tam istediğim konuşma. bende de batarya değişimi ve hızlı şarj sorunu var cevabı heyecanla bekliyorumm :)

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Bataryayı değişince hızlı şarj olmaya başladı telefonum. Demek ki batarya ölünce hızlı şarj olmuyormuş. Ben 200 ₺ ye değiştirdim. Yetkili servise sormadım. Belki yetkili servise verseydim daha uygun bir fiyat olur muydu bilmiyorum. Belki telefon 1 günden fazla uzun süre serviste kalabilirdi.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Bataryayı değişince hızlı şarj olmaya başladı telefonum. Demek ki batarya ölünce hızlı şarj olmuyormuş. Ben 200 ₺ ye değiştirdim. Yetkili servise sormadım. Belki yetkili servise verseydim daha uygun bir fiyat olur muydu bilmiyorum. Belki telefon 1 günden fazla uzun süre serviste kalabilirdi.

Nihayet ya vallahi insan merak ediyor :)
Orijinal batarya mi peki dostum?

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Adam orjinal dedi ama artık bilemiyorum. İnşallah kandırmamıştır :)
Şu an batarya performansı iyi. 1 günü rahat geçiyor oyun oynamadığım için.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Bize niye hiç güncelleme gelmiyor arkadaş, İnsan üzülüyor :)

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Arkadaşlar HTC 10'na veda ettim.Darısı sizin başınıza.Mi Resmi 5 plus aldım.Şu anda çok memnunum.Her şeyi süper bir telefon.4000 Lil pil bitmektedir bilmiyor.Özelliği çok bir telefon.Sadece kamera farkını gördüm.Sesli çekim yok.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Ben de bir kaç gün sonra HTC 10 a veda etmek üzereyim. Xiaomi mi8 veya Asus Zenfone 5 artık kısmet...

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Ben de bir kaç gün sonra HTC 10 a veda etmek üzereyim. Xiaomi mi8 veya Asus Zenfone 5 artık kısmet...

Dostum aman Asusu boşver güncelleme namına bişey yok, xiaomi al derim, hatta yeni çıkan meizu modellerine bak.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Peki HTC 10 u satabildiniz mi?

Son düzenleme:

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Ben 2016 Ekim HTC 10 32gb beyaz telefonu peşin 1500 TL ye sattım Resmi 5 plus da 1270 TL mavi aldım.Delta garantili.Mi 9 vardı akşam güncelleme geldi Oreo 8.1 geldi.Arayüz de mi 10 oldu Aldığına çok memnunum.Artıları sayılamayacak kadar fazla.Sadece kamerada sesli çekim yok birde mobil interneti sınırlama ölçeği yok.Her şeyi ile süper telefon tam zamanında değiştirmişti.Pili akşam 01 den beri Oytun oynamadan sadece gazetelere baktım şu an 89 da.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Dostum aman Asusu boşver güncelleme namına bişey yok, xiaomi al derim, hatta yeni çıkan meizu modellerine bak.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Peki HTC 10 u satabildiniz mi?
Yok abi baldıza hediye edeceğiz. Zaten çok para etmez. Kardeşimize bir iyiliğimiz dokunsun. :)

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Bugün itibariyle HTC 10 elden çıkarıp Xiaomi mi 8 e geçmiş bulunmaktayım.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Hayırlı olsun dostum burada bir ben kaldım sanırım :)
Arada uğrayın dertleşelim jxndnd

Piribey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Ben Redmi 5 plus tan çok memnunum.Sayfa efektleri tıklama ile açma kapama,klavyesi,temaları ,arayüzü Mesala,Facebook,mesancer ve intigramı tamamen telefondan kaldırabiliriz.Htc 10 da sadece iptal özelliği vardı Herhalde bu android öne özelliğinden kaynaklanıyordu.Sesi şahane,özellikleri keza öyle.Geç bile kalmışım.İleride nasıl olur bilemem.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Çok hoşuma gitmişti htc 10 almak nasip olmadı

mstf_l

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
benim pil tamamen öldü gibi bişe %50 iken kamerayı açıyorum kapanıyor açılınca %1 oluyor . pil de bulamadım hiçbir yerde internette bile yok.1 yıl daha dayansa note 10 almayı düşünüyorum biraz pahalı olacak ama sağlam telefon olacak diye düşünüyorum
HTC grubu git gide küçülüyor malesef. güzel bi u13 çıksaydı düşünebilirdim belki...

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Ben gedikli olarak buralardayım istediğiniz sorulara yanıt bulunur HTC 10 fan ???

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
haydi bul bakalım hızlı şarj sorununu nasıl çözecez :)

Şarj aletini hissederek takacaksin dostum, takarken dua edeceksin inşallah yavaş şarj ediyor yazmaz diye jdbdhdhd
Valla o konuda neler neler denedim anlatamam, 1 ay boyunca hiç sıkıntı olmadan hızlı şarj etti bir gün bir bakıyorum yavaşça şarj çıkıyor kafayı yiyorum çıkarıp takıyorum bazen düzeliyor bazende 1 dakika bekleyip bakıyorum kendi kendine hızlı şarja geçiyor.
Ama net cevabı bulucam ?

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Şarj aletini hissederek takacaksin dostum, takarken dua edeceksin inşallah yavaş şarj ediyor yazmaz diye jdbdhdhd
Valla o konuda neler neler denedim anlatamam, 1 ay boyunca hiç sıkıntı olmadan hızlı şarj etti bir gün bir bakıyorum yavaşça şarj çıkıyor kafayı yiyorum çıkarıp takıyorum bazen düzeliyor bazende 1 dakika bekleyip bakıyorum kendi kendine hızlı şarja geçiyor.
Ama net cevabı bulucam [emoji4]
Bu dediğin sıkıntı S8 de de oluyo ara sıra, tak çıkar yapınca düzeliyor.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Aynen :) telefonu elden çıkardım ama kulaklığı vermedim duruyor bende :)