HTC 10 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

newman42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
ben telefonu kullanalı 5 ay felan oluyor bu sorunu defalarca yaşadım bu arızayı yaşarken de video çektim görüntüleri cd ye koyup servise verdim ama teleservice arızayı bir türlü kabul etmedi 6 aylık değişim hakkımı da görmezden geldiler bende geçen ay dava açtım sonuçlanmasını bekliyorum. kız arkadaşımda da var aynı telefon ama hiç sorun yaşamadı benim elimde şu anda 3 tane kanıt videosu var bence sende eğer yeni aldı isen telefonu bir an önce servis ile irtibata geç. 1 ay olmadı ise telefonu alalı sorunsuz halledersin değişim ya da iade olayını ama servisler kanundaki 6 aylık süreyi görmezden geliyorlar.
Yaklaşık 5 ay oldu telefonu alalı hata vermiyor artık

newman42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Şarj %20 nin altına düştüğü zaman yapıyor bu hatayı

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Arkadaşlar Android 7 güncellemesinden haberi olan var mı. Ne zaman dağıtılacak yada dağıtıldımı?

turgaygurel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc almanya ile konuştum imei numarama bakıp yıl sonunda güncelleme alabileceğimi söylediler cihazı buradan aldığım için çoğumuz ay sonunda alacağız sanırım

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Beyler htc 10 hepsiburada da 2300 e dusunce bi kullanici yorumlarina bakayim dedim son 6 sayfanin 2 sayfasi sikayet memnun olan yok herhalde bu telefondan ? Alinmaz sanirim

BuzenessClass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Beyler htc 10 hepsiburada da 2300 e dusunce bi kullanici yorumlarina bakayim dedim son 6 sayfanin 2 sayfasi sikayet memnun olan yok herhalde bu telefondan ? Alinmaz sanirim
Kardesim telefon şansına sorunsuz cikarsa alabilecegin en iyi telefondur;)
Benim yorumlara bir bak telefondan ne kadar sıkıntı cektiğime. Ama gercek bu. Telefon güzel. Kamerası ses kalitesi kulaklik...

barispamukcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar facebook messenger uygulamasında tuşlar donuyor bende. Neden olabilir?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar facebook messenger uygulamasında tuşlar donuyor bende. Neden olabilir?
Belki optimazsyon sıkıntısı olabilir.
Ama
Önce verileri temizle olmazsa kaldır tekrar yükle olmazsa güncelleme bekleyeceksin(verileri temizlersen buluta yedeklenmeyen mesajların silinir haberin olsun)

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Benzer bir sorunda bende var. Fotoğraflara bakmak istediğimde sağa sola gitmiyor. Nedenini anlamadım. Ve dokunmatiğinde sorun var bazı şeyleri algılamıyor ya da geç algılıyor. HTC aldığım için Bu sefer gerçekten pişman oldum.

barispamukcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Telefona format bile attım. Yine başladı. Bu arada telefona format attıktan sonra TouchPal reklam vermeye bailadı ekrana. Orjinal ilk aldığımda yoktu bu durum. Ne yapsam kapatamıyorum reklamları

barispamukcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Belki optimazsyon sıkıntısı olabilir.
Ama
Önce verileri temizle olmazsa kaldır tekrar yükle olmazsa güncelleme bekleyeceksin(verileri temizlersen buluta yedeklenmeyen mesajların silinir haberin olsun)
Telefona format atıp yeniden yükledikten sonra buluttan hiçbirşey yüklemedi. Daha önce m8 de de bunu yaşamıştım.
Benzer bir sorunda bende var. Fotoğraflara bakmak istediğimde sağa sola gitmiyor. Nedenini anlamadım. Ve dokunmatiğinde sorun var bazı şeyleri algılamıyor ya da geç algılıyor. HTC aldığım için Bu sefer gerçekten pişman oldum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
buluttan hiçbirşey yüklemedi.
Ben Messenger Verilerini Sil Demiştim
HTC de böyle. Optimizasyon sıkıntıları olması ilginç güncelleme bekleyeceksiniz arkadaşlar ama sosyal medyadan HTC nin facebook hesabı olsun htc destek olsun geri dönüş yaparsanız bunun haberleri olur. Ayrıca play storede 1 yıldız basıp bu sorundan şikayetçi olun. Ve ilgili yerlere şikayetinizi iletin
Bunu yaparsanız sorunun düzeltilmesi süresi kısalır.
Yapıcı olmayın yıkıcı olun 2500-3000 tl para verdiniz bu hakkınız.

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Arkadaşlar bazı cihazlarda sorun çıkıyor o artık kesin birşey. Ben 5 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım. Ayrıca ben telefonu basit kullanan biri değilim. Sürekli internetteyim, bol bol fotoğraf Çekerim (kamerası muazzam-gece cekimi biraz düşük), yüksek boyutlu uygulama ve oyunlarla dolu ve hepsini sıkıntısız bir şekilde kullanıyorum. Dış sesi o kadar iyi olmasa da kulaklık sesinin en iyisi olduğunu biliyorsunuzdur. Şarj konusunda beni çok iyi idere ediyor. Zaten oyun oynarken bile bir saatte fulleniyor.
Benim için tek sıkıntılı durum Android 7yi henüz kullanamıyor olmam.
Tek kelimeyle kullandığım en iyi telefon..

baris2840

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
HTC 10 ve Xperia XZ arasında kaldım. Benim için önemli olan performans, batarya ve güncelleme desteği. Kamera o kadar önemli değil. Çok fazla olumsuz yorum gördüm burada, çok fazla problem bildirilmiş, Xperia XZ sayfasında da hiçbir bilgi yok sayılır. Hepsiburada da HTC 10 2400, Xperia 2280 tl. Sizce hangisini alayım?

JhonAmora1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Merhaba arkadaşlar 6 gün önce SM Galaxy S7 Edge den HTC 10 a geçiş yaptım mediamarktan carbon Grey aldım. Çok sık telefon değiştiren biri olarak S7 Edge de batarya konusunda hiç problem yaşamadım canavar gibiydi fakat HTC 10 u çözemedim bir türlü örnekleri göstereceğim bu değerler normal mi yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.. Screenshot_20170109-120809.png Screenshot_20170109-120823.png Screenshot_20170109-120900.png Screenshot_20170109-220648.png Screenshot_20170109-220633.png Screenshot_20170109-220619.png

Son düzenleme:

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Az önce telefonumu normal kullanırken kendi kendine yeniden başlattı ve açılırken fazlasıyla yavaştı. Açıldıktan sonra da aşırı derecede ısındı. Bunun nedeni ne olabilir? Bu sorunu yaşayan başka biri var mı?

kamyoncuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar yeni telefon alacağım s7 HTC10 veya xz olacak. Ama forumda okurken çok fazla sorunla karşılaşıldığını gördüm. Ekran süresi nasıl ve önerir misiniz

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Merhaba arkadaşlar 6 gün önce SM Galaxy S7 Edge den HTC 10 a geçiş yaptım mediamarktan carbon Grey aldım. Çok sık telefon değiştiren biri olarak S7 Edge de batarya konusunda hiç problem yaşamadım canavar gibiydi fakat HTC 10 u çözemedim bir türlü örnekleri göstereceğim bu değerler normal mi yardımcı olur musunuz? Teşekkürler..Ekli dosyayı görüntüle 15840 Ekli dosyayı görüntüle 15841 Ekli dosyayı görüntüle 15842 Ekli dosyayı görüntüle 15843 Ekli dosyayı görüntüle 15844 Ekli dosyayı görüntüle 15845
Çok iyi değerler almışsınız s7 edge bataryada öndedir zaten 3600 mAh batarya var olsun o kadar.Dediğim gibi 4 saat ekran süresi alanlar var siz gayet iyi almışsınız.
--- Gönderi Güncellendi ---
Az önce telefonumu normal kullanırken kendi kendine yeniden başlattı ve açılırken fazlasıyla yavaştı. Açıldıktan sonra da aşırı derecede ısındı. Bunun nedeni ne olabilir? Bu sorunu yaşayan başka biri var mı?
Sizin telefon o kadar sorunlu mu ya?Kimi telefonu çok seviyor çok iyi diyor kimi de sorunlu diyor.

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Çok iyi değerler almışsınız s7 edge bataryada öndedir zaten 3600 mAh batarya var olsun o kadar.Dediğim gibi 4 saat ekran süresi alanlar var siz gayet iyi almışsınız.
--- Gönderi Güncellendi ---

Sizin telefon o kadar sorunlu mu ya?Kimi telefonu çok seviyor çok iyi diyor kimi de sorunlu diyor.

Bir önceki Htc’de hiç sorun yaşamamıştım bunda bir sürü sorunla karşılaştım ne yazık ki. Çok beğenerek almıştım ama fazlasıyla soğudum telefondan. Belki üretilenlerin bir kısmı böyledir bir kısmı normaldir ama benim kullandığımda bayağı sorun var.

turgaygurel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar telefonuma android 7 güncellemesi geldi şimdi cihazı TRden aldım size de gelmiş olabilir kontrol edin isterseniz

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Bana da geldi. Wİ Fİ bulur bulmaz yükleyeceğim.

mhmzergn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc 10 da voLTE var mı? varsa kullanıma nasıl açılır? vodafone hat kullanıyorum.

BK7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bana şu üç telefondan hangisini alicaginizi soylermisiniz HTC 10 2599tl- moto z 2040tl-zte axon 7 2499tl arkadaşlar lütfen bunlardan birini secermisiniz yardım eden kere teşekkür ederim

mhmzergn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bana şu üç telefondan hangisini alicaginizi soylermisiniz HTC 10 2599tl- moto z 2040tl-zte axon 7 2499tl arkadaşlar lütfen bunlardan birini secermisiniz yardım eden kere teşekkür ederim
Htc 10 kullanıyorum diğer iki ürün hakkında hiç bir fikrim yok htc 10 ile ilgili sormak istediğiniz ne varsa sorabilirsiniz. Ben çok memnunum. Saygılar

BK7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Moto z alıyorum büyük ihtimal onun hakkında fikirlerinizi söylerseniz sevinirim