HTC 10 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

BuzenessClass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Gelecek güncelleme ile düzelir. Başka bir klavye ye geçin belki sorun düzelir.
Sadece klavyede değil sıkıntı kasmalar başladı bir şeye dokunduğumm zaman fotoğraf mesela başka fotoğrafı seçiyor ve bütün uygulamalar takılarak çalışıyor. Akıcılık yok.

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Sadece klavyede değil sıkıntı kasmalar başladı bir şeye dokunduğumm zaman fotoğraf mesela başka fotoğrafı seçiyor ve bütün uygulamalar takılarak çalışıyor. Akıcılık yok.

Öyleyse durum ciddi. Kullanan bi kaç arkadaşım var. Bir sorunları yok şimdi. Bi dek şarzdayken ısınıyormuş. O da hızlı şarjdan dolayı normal. Umarım en kısa zamanda düzelir sorununuz

patlakkat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bitek sende var bu sorun forumda kimse böyle bi şikayette bulunmadı herkes baya akıcı diyor bende dahil yani , bi sıfırla bence

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Ben de 5 gündür kullanıyorum sıkıntı yok gibi şarjı iyi şimdilik

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Kardeşim size guvendik cihaz aldık güncellemesi kasımda geliyor olmazki boyle ama

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Merhaba,
Sabah saatlerinde bende gidip Aldım. Telefon gerçekten karizma.
Burda galeri ve iyi bir dosya yöneticisi ismi önerebilirmisiniz. Tsk

TttEee

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Merhaba,
Sabah saatlerinde bende gidip Aldım. Telefon gerçekten karizma.
Burda galeri ve iyi bir dosya yöneticisi ismi önerebilirmisiniz. Tsk
Htc'nin kendi galerisi ve dosya yöneticisi yok mu? Ben one m7 kullanırken kendi programları çok çok iyiydi.

Scarneep

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Dosya yöneticisi file kommander

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Sağolun arkadaşlar. Galeri için QuickPic indirdim. Dosya yöneticisi olarakta htc dosya yöneticisini kurdum

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Arkadaşlar şebeke sorunu olan varmı acaba. Genel bir sorun değil. Ama daha önce lg g3 ile Internete girdiğim bazı ortamlarda. Htc 10 ile giremiyorum. Bu sorunu olan yada çözümünü bilen yardımcı olursa iyi olur. Tşk

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Telefonun son dönemlerde 26 uygulama yüklü olmasına karşı aşırı hızlı şarjı gitmeye başladı ki parlaklığı %30 seviyelerinde kullanıyorum sizde de böyle mi? Çözüm bilen var mı? Bu arada Batery 360 plus uygulaması da kullanıyorum.

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Telefonun son dönemlerde 26 uygulama yüklü olmasına karşı aşırı hızlı şarjı gitmeye başladı ki parlaklığı %30 seviyelerinde kullanıyorum sizde de böyle mi? Çözüm bilen var mı? Bu arada Batery 360 plus uygulaması da kullanıyorum.
Zamanla batarya performansı düşer her telefonun ama seninkisi daha yeni değil miydi kaç ay oldu alalı?

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Zamanla batarya performansı düşer her telefonun ama seninkisi daha yeni değil miydi kaç ay oldu alalı?
Temmuz başı Haziran sonu gibi falan aldım galiba baya düştü ama güncellemeler çok etkiledi sanırım hızlı sarj ediyorum ondan mı oluyor bilmiyorum hızlı sarjla %80 kadar sarj edınce sankı batarya daha çok gidiyor %100 olunca genel olarak su gibi anlayamadım

patlakkat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Benimkinde öylr bi sorun yok ilk günkü aşkla çalışıyo

newman42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
GPS açık olabilir mi acaba?

BuzenessClass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar telefonun dokunmaiği ara ara sıkıntı yapıyordu. Gene yaptı. Bazen ekranı kapatıp açınca düzeliyordu. Bu sefer olmadı yani işe yaramadı. Telefonu açıp kapatayım dedim bu seferde olmadı pin bile girip sim kartı açamadım acil yardım edin. Sıkıntı ne olabilir.Bazen dokunamadığım yeri ekranda kaydırınca dokunabiliyordum. Mesela bazende ekranı kaydırırken hep bir şeyleri seçiyordu sanki dokunuyormuşum gibi.

BuzenessClass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar telefonun dokunmaiği ara ara sıkıntı yapıyordu. Gene yaptı. Bazen ekranı kapatıp açınca düzeliyordu. Bu sefer olmadı yani işe yaramadı. Telefonu açıp kapatayım dedim bu seferde olmadı pin bile girip sim kartı açamadım acil yardım edin. Sıkıntı ne olabilir.Bazen dokunamadığım yeri ekranda kaydırınca dokunabiliyordum. Mesela bazende ekranı kaydırırken hep bir şeyleri seçiyordu sanki dokunuyormuşum gibi.
Ekranın 1 santimlik alanı enine tamamen basmıyor

patlakkat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Garantiyr versen iyi olmaz mı ? Benim dokunmatikde en ufak sorun yok. Ya da hard reset at belki olur ama garantiyr yolla bence

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Benimkinde öylr bi sorun yok ilk günkü aşkla çalışıyo

Mümkün oldukça Edge mobil şebekesin de kullanmaya özen gösterin internetle işiniz olduğu zaman 3G veya 4G mobil şebeke seçeneğine alın. Gözle görülür şekilde farkı hissedeceksiniz.

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
GPS açık olabilir mi acaba?
Hiçbir şey açık değil sadece wifi açık ama uçak modunda kullanmıyorum.

Telefonu yaklaşık 3 aydır kullanıyorum 1. ayın sonlarında ortada herhangi bir sebep yokken şarj aletim bozuldu, çin'den Aukey marka hızlı şarj aleti aldım yaklaşık 10 12 gündür kullanıyorum(hızlı şarj aleti gelene kadar 1.5 amper değerine sahip evde bulduğum, dandik bir şarj aleti kullandım)

Telefonun şarjı şimdi çok hızlı gitmeye başladı şarj %100 doluyken 5dk kullanımda %5 gibi inanılmaz bir tüketim oluyor ki ekran parlaklığı %25 30 civarında, veri temizleme işlemini video izleyerek yaptım bir değişiklik yok telefonumda sadece 26 uygulama yüklü bunlardan tumblr çok şarj yiyor fakat tüm uygulamaları HTC bots oyun pil canlandırcıya ekledim belki bir şey fark eder diye ufak bir kıpırdama yaptığını düşünüyorum, batery plus uygulaması kullanıyordum 5 gün önce onu da kaldırdım fakat şarjın çok gittiğini düşünüyorum bunun nedeni nedir? Hızlı şarj aleti yerine normal bir şarj aleti mi almalıyım birisi yardımcı olsun artık çünkü günde 2 kez şarj etmekten sıkıldım...

Son düzenleyen moderatör:

Son mesajlar