HTC 10 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Armağan UYSAL

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Kim diyor veri paylaşıyor diye. En iyisi quikpic dir. Biri boş kuyuya taş atıyor 10 kişide dikkate alıyor. O kadar kişi kullanıyor sonuçta. Ajan falansan tabi kullanma.
Ajan değilimde veri paylaşılması çok sıkıntı bişi. SDN bile diyor demişler. Bakıp araştırıcam onu. Yalan ise zaten kullanırım. Ama doğru ise hoş bir durum değil ajanlık bir durum değil ^^

Ufukeroglu3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar wifi de sorun yaşayan varmi hiç? Benim sorunum var wifi de

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Xiaomi mi nin hızlı şarj yapan bir modeli var ben onu kullanıyorum . Baya hızlı dolduruyor

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Dün akşam sipariş verdim yarın elimde olacak inşallah telefon inşallah sıkıntı yaşatmaz HTC 10 bana :)

alperozmen4545

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1 TouchPal ın ı ö ü eklenmiş hali yok mu ?
2 Güncellemeden sonra parmak izi daha yavaş çalışmaya başladı.
3 Telefona yüklediğim videolar fotoğraflarda gözükmüyor fakat mx player da gözüküyor ama bunu ben WhatsApp a atmak isteyince hata veriyor çözümünü bilen var mı ?
4 Müzik uygulamasında biraz takılma oluyor gibi ve kullanışsız.
Bildiğiniz güzel müzik uygulaması, galeri uygulaması, dosya yöneticisi vb. işe yarayan uygulamalar varsa söyler misiniz ?

newman42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Quickpic ve poweramp kullanıyorum tavsiye ederim dosya yöneticisi olarak da esfiles yada htc nin kendi dosya yöneticisi olabilir

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Htc 10 kullanmaya başladım. Şimdilik batarya hızlı gidiyor zamanla oturur inşallah.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Telefonun kendi dosya yöneticisi yok mu?

patlakkat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
1 TouchPal ın ı ö ü eklenmiş hali yok mu ?
2 Güncellemeden sonra parmak izi daha yavaş çalışmaya başladı.
3 Telefona yüklediğim videolar fotoğraflarda gözükmüyor fakat mx player da gözüküyor ama bunu ben WhatsApp a atmak isteyince hata veriyor çözümünü bilen var mı ?
4 Müzik uygulamasında biraz takılma oluyor gibi ve kullanışsız.
Bildiğiniz güzel müzik uygulaması, galeri uygulaması, dosya yöneticisi vb. işe yarayan uygulamalar varsa söyler misiniz ?
Touch pal da ı ü ö var ben şu anda o klavyeyeyle yazıyorum
Bende parmak izi hızında bi değişim olmadı
Benim videolar fotoğraflarda gözüküyor
Ve müzik uygulamasıda bence gayet iyi

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bir sorum olacaktı arkadaşlar. Hepsiburada.com da ki 2.600,00Tl'lik HTC 10 Türkiye garantili mi? Yoksa ithalatçı garantili mi?

patlakkat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bir sorum olacaktı arkadaşlar. Hepsiburada.com da ki 2.600,00Tl'lik HTC 10 Türkiye garantili mi? Yoksa ithalatçı garantili mi?
Türkiye, ben ordan aldım. Zaten açıklama kısmında resmi distribütör garantili yazıyor.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Ben de oradan aldım faturaya bakmadım ama sitede Türkiye garantili yazıyor. Eve gidince bir daha bakayım.

Fëanor_Enes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Spigen de bi nano cam koruyucu var bi de temperr glass var sizce hangisi?

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Türkiye, ben ordan aldım. Zaten açıklama kısmında resmi distribütör garantili yazıyor.

Ben de oradan aldım faturaya bakmadım ama sitede Türkiye garantili yazıyor. Eve gidince bir daha bakayım.

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Bir diğer sorum ise üretim tarihleri ne aldığınız cihazların? 656 yazıyorsa 2016 nın 5. ayı 6. günü üretilmiş oluyor. Sizinkilerde ne yazıyor?

patlakkat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Bir diğer sorum ise üretim tarihleri ne aldığınız cihazların? 656 yazıyorsa 2016 nın 5. ayı 6. günü üretilmiş oluyor. Sizinkilerde ne yazıyor?
Nerede yazıyor ?

BuzenessClass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
telefon beni çıldırttı son güncellemeden sonra dokunmatik ağzına kadar dolu eski samsung gibi basmıyor. deli ediyor beni bazen. bazen hiç işlemiyor dokunmatik. bazen klavyede bir basıyon beş harf yazıyor iki saat yazamıyon. htc ye ulaştım önbelleği sildirdiler. olmadı. fabrika ayarlarına döndürün dedi olmazsa garantiye gönderin dedi. fabrika ayarlarına döndürdüm gene aynı. güncelleme bekliyorum. kafayı yedirdi bana.

BuzenessClass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Anyaya basıyorsun dokunmatikte konyaya basıyor alakasız şeyi seçiyor

patlakkat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
telefon beni çıldırttı son güncellemeden sonra dokunmatik ağzına kadar dolu eski samsung gibi basmıyor. deli ediyor beni bazen. bazen hiç işlemiyor dokunmatik. bazen klavyede bir basıyon beş harf yazıyor iki saat yazamıyon. htc ye ulaştım önbelleği sildirdiler. olmadı. fabrika ayarlarına döndürün dedi olmazsa garantiye gönderin dedi. fabrika ayarlarına döndürdüm gene aynı. güncelleme bekliyorum. kafayı yedirdi bana.
Benimkinde hiç bi sorun yok fişek gibi çalışıyo.

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339

Gelecek güncelleme ile düzelir. Başka bir klavye ye geçin belki sorun düzelir.