HTC 10 Kullananlar Kulübü

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Arkadaşlar htc 10 almayı düşünüyorum da şu kameranın odaklamamaı beni çok düşündürüyor biraz açıklar mısınız nasıl oluyor sinir bozucu mu
Elime telefon daha geçmediği için bu konu hakkında bir şey söyleyemem fakat güncelleme ile geçebilecek diyorlar. Onu da ne zaman alır veya alır mı bilemiyorum.

newman42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
c593495f018a7cbb019614d79dfea0b4.jpg
en son yazılım yüklü

newman42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Kurdunmu sonuç nasıl ne gibi değişiklikler var bende internet yok o yüzden kuramadım

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar şarj aletimi malesef kybettim internette bulamadım alabileceğim biyer soyleyebilir misiniz . Htc 10 usb type-c . Yerim istanbul

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
htc 10 uyumlu micro SD kart bulan var mı?

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Şarj aleti bulamadım gittim lgg 5. type c adaptoru aldım. Tesekkurler htc. Ulkede 100 tane telefon satabildigini tescillemiş oldun . Az satsan da o şarj aletini getirteceksin ..

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Şarj aleti bulamadım gittim lgg 5. type c adaptoru aldım. Tesekkurler htc. Ulkede 100 tane telefon satabildigini tescillemiş oldun . Az satsan da o şarj aletini getirteceksin ..
Alio nun attığı sitedeki şarj aletini denesene. Gidip bataryayı batırmanın bir anlamı yok. Ayrıca servisle konuştun mu? Şarj aleti talep et yapma etme.

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Alio nun attığı sitedeki şarj aletini denesene. Gidip bataryayı batırmanın bir anlamı yok. Ayrıca servisle konuştun mu? Şarj aleti talep et yapma etme.
yav benim de sarj aleti bozuldu kablo çalışıyor ama sarj aleti çalışmıyor vallahi pişman ettiler telefonu aldığıma

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
telefonu aldığıma şu dakika pişman oldum benim telefonun da sarj aleti bozuldu kabloda sorun yok fakat alet bozuk lg kullansam ne olur?

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Pek farki yok hizli şarj ediyor. Ama çok dandik bir durum . Bilseydim telefonu almazdim. Adamlar şarj aleti getirtmemiş ya .

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Pek farki yok hizli şarj ediyor. Ama çok dandik bir durum . Bilseydim telefonu almazdim. Adamlar şarj aleti getirtmemiş ya .
bende almazdım vallahi s7 daha iyi bir seçimdi hemde daha ucuz neyse artık olmuşla ölmüşe çare yok nerden buldun lg g5 sarj aletini lınk atar mısın bır de zarar verir mi?

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
bozuldu durduk yere calısmıyor kabloda sorun yok ama alet bozuk yav lg sarj aletı alayım dedım oda 1.8 mAh daha iyi bir şey lazım bana
Verdiğin siteden sipariş et bence. Olmadı aliexpress e bir bak. Cidden yardımcı olmuyorlar mı servisi aradığınızda?

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Verdiğin siteden sipariş et bence. Olmadı aliexpress e bir bak. Cidden yardımcı olmuyorlar mı servisi aradığınızda?
bu konuda yardımcı olamıyorum HTC Türkiye'de sarj aleti satmıyor dedi KVK aradım sureklı mesgul