Hp Z9B04EA Kasma sorunu yaşıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet Can Elfani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar herkese HP marka laptopumu yeni aldım tüm driverları yüklü ve kurulu ve güncel halde fakat browserlarda gezerken bile ufak ufak kasma oluyor hani mouse tekerleği ile aşağı inersiniz ve anlamsız şekilde kasar ya o sorunu var ve league of legends ta fps 40-50 lerde sürünüyor bazen 130 a çıkıyor ama birden 25 e indiğini bile gördüm birkaç siteden Radeon Settings ayarlarına baktım gaming bölümü için yaptım fakat bir değişim göremedim. Bilgisayarımın özelliklerini yazacağım AMD den anlayan varsa lütfen yardımcı olsun şimdiden Allah razı olsun herkesten..

Hp Z9B04EA A10-9600P-2.4Ghz İşlemci 12Gb Ram 1Tb Hdd 8Gb Ssd 4 Gb Ekran Kartı AMD Radeon R7 M340 ve AMD Radeon R5 Graphics

Son düzenleyen moderatör:

mrtlln

Asistan
Reaksiyon puanı
61
HP'in mi var derdin var, ısınır, donar kasar derdi bitmez neyse,

ürün ile birlikte gelen milyon tane gereksiz yazılım var, onların hepsini kaldır, yani temiz kurulum yapılmış hale getir.

En güncel driver'ları yükle fakat fakat hp'nin web sitesinden indir, sertifikalı sürücüleri tercih et.

son olarak eğer imkanın varsa bu makinanın diskini SSD disk ile değiştir. Başka türlü zor iflah olur