HP PAVİLİON G6 WİRELESS SORUNU

Bu konuyu okuyanlar

svdbtz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar youtubede takılırken birden video dondu ve wireless bağlantım kesildi.İlk olarak basit bir şey sandım ama ne yaparsam yapayım yine düzelmedi.Wifi aç-kapa tuşuyla,fn kombinasyonuyla başladım ilk düzelmeyince aygıt yöneticisine girip bağdaştırıcı aktif mi diye baktım yine yok aktif sorun yok gibi.Sonrasında sorun gidericiye falan girdim sorun gidericide ''Kablosuz özelliği kapalı-Düzeltilemedi'' hatası çıkıyor ama ben baktığımda kablosuz özelliği her yerde açık.Biostanda baktım orda da açık.Driver silip bir daha yükledim yine gelmedi.Arka kapak açıp kablosunda gevşeme var mı diye baktım yok hatta wifi kartı çıkarıp bir daha taktım yine yok hani nerdeyse çoğu çözümü denedim formatta atmak istemiyorum yardımcı olur musunuz arkadaşlar canımı çok sıktı bu durum.Ayrıca wireless sorunu derken bilgisayar hiçbir ağı görmüyor sadece kablo takınca bağlanabiliyorum kendi internetime.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru

svdbtz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ye
Wireless problem on hp pavilion g6 1016sq - HP Support Forum - 1264759

My HP Pavilion g6 Laptop won't connect to the wifi. - HP Support Forum - 2265553

Bu sorunu yasayan bir sürü kullanici var. Her seyi denemelerine ragmen sorunu cözemeyenler de mevcut.

Okuduklarim arasinda en mantiklisi wifi kartini degistirmek geldi. Yukaridaki cözümleri denedikten sonra herhangi bir sonuca ulasamazsaniz yeni bir wifi karti ile denemenizi tavsiye ederim.

Ebay gibi sitelerde 15 dolara satiliyor.
Yeni bir kart almadan önce elimdeki tüm alternatifleri denemek istiyorum sistem geri yüklemede yaptım yani haklısınız kart değiştirmek en mantıklısı büyük ihtimal onda vardır bir sorun ama dediğim gibi bi anda böyle bir hata olması beni hala sistemde bir sorun varmış düşüncesine itiyor.Başka eklemek istediğiniz varsa şimdiden teşekkür ederim.