Hp Pavilion dv6-1345et Hakkında Görüşleriniz Nedir?

teknoman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kötü bir laptop değil kullanıyorum... Bunun yanında teknokasktan kullanıcı sigortası vermişlerdi bana ve sıvı temasına maruz kalmıştı bilgisayarım.. Hata benden olduğu için Hp karşılamadı tabiiki:) fakat teknokask sorunu çözdü ve sigorta devreye girdi. Kısacası bu modelden ve sağladıkları avantajlardan memnunum...

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
arkadaşlar dün gece istanbuldan yola çıkmış. Sanki inanmaya başladım geleceğine . Kolay değil bu gün 98 gün oldu. Bi daha hp mi tövbe. Alacak kişilerin bu yaşanılanlara bakıp fikir yürütmesi lazım

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
biglisayar elime geçti. 100 gün sonra makina geldi. ama makinada adaptör ısınma sorunu var. arkadaş hp den artık bişey almam. benim başıma gelenler dikkate alsın.

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
şarj cihazı bozuldu 5 aylık bu makinanın .şarj cihazı siperiş ettiler bana ama ne zaman gelecek. hiç böyle başına gelen oldumu. kaç günde geldi.

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
bu laptopun klavyesinde 2 adet yön tuşunun sekmanı kırıldı. bunun nerden temin edeblirim hp hariç ....

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
bu laptopun klavyesinde 2 adet yön tuşunun sekmanı kırıldı. bunun nerden temin edeblirim hp hariç ....

Yeni klavye alırsınız isterseniz çünkü klavyenin onarımı pek mümkün olmuyor, her teknik serviste klavye değişimi yapılabilir