Yardım Hp laptop düşük internet hızı

BalistikAdam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Merhaba arkadaşlar 2016 yılında üretilmiş hp marka laptop aldım normalde masaüstü pc ile 500 mbps internet hızı alırken aynı ethernet kablosu ile 90-100 mbps hızı geçmiyor wifide aynı kabloluda aynı sorun tam olarak ne olabilir bütün driverler güncel yeni format attım atmadan öncede aynıydı.

DragonSlayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Merhaba, benim bilgisayar da öyle oldu format atıp. Yeni bir işlemci yada hafıza belleği alman lazım yoksa çözümü çok zor ancak bilgisayarcıya götürerek yaparsın.

BalistikAdam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Merhaba, benim bilgisayar da öyle oldu format atıp. Yeni bir işlemci yada hafıza belleği alman lazım yoksa çözümü çok zor ancak bilgisayarcıya götürerek yaparsın.
Araştırarak çözemeyeceğim yapamayacağım bir şey olmadı 10 yıl öncede hiç bilgisayarcıya bilgisayar götürmedim şimdide gerek yok. Cihazın ethernet kartımı yetersiz kalıyor yoksa yazılımsal bir sorunmu diye onu çözmeye çalışıyorum. İşlemci Amd a8 120 gb ssd mevcut yeni format attım temiz ve sorunsuz bir kurulum oldu. Ben çok düşük hız almıyorum sadece 500 mbps almak istiyorum.

testaliş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Cihazın model numarasını bulabilirsen internetten hangi wifi kartı hangi ethernet bağlantı sistemi kullanıldığını ve hangi hızları desteklediğini öğrenebilirsin. Senin için en kolay öğrenme bu şekilde olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Model seri numarasını bulduktan sonra, diğer bilgileri bulamazsan buradan yardımcı olurum

mehmetali_06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar 2016 yılında üretilmiş hp marka laptop aldım normalde masaüstü pc ile 500 mbps internet hızı alırken aynı ethernet kablosu ile 90-100 mbps hızı geçmiyor wifide aynı kabloluda aynı sorun tam olarak ne olabilir bütün driverler güncel yeni format attım atmadan öncede aynıydı.
- izle, indir, oku şu videoyu izleyerek sorununu çözebilrsin bence