How i met your mother Final yaptı

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
1618465_10152287861342277_1039188529_n.jpg

Evet arkadaş, benim gibi dizinin fanlarının yorumlarını bu başlık altında toplamak istiyorum.
Yılların efsanesi sonunda bitti.
son 8 bölüm harikaydı.arada berbat bölümler olsa da muazzam bir boşluk yaratacağı kesin.
Ted'de sonunda mutlu sona ulaştı.
Peki sizlerin görüşleri neler bu harika dizi hakkında?

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Bu diziye başlamayı düşünüyorum da bir türlü başlayamadım. Breaking Bad'ten sonra dizilerden zevk alamıyorum :D

_taha

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Güzel bir dizi idi... :))

emirgorur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende bu diziye geçen yaz başladım ve soluksuz 8 sezonu da bitirdim. 9. sezonun 2 güne sığdırılması fikri biraz ilginç olsa da gerçekten harika ve çok komik bir diziydi! Sizi özleyeceğim Robin Sparkles ve Swarley :))

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
ben böyle finalin içine edeyim , oysa büyük umutlarla mutlu bir son beklemiştim.
kriz geçirttiler...:thumbdown:

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Bu dizinin başına yetişemediğim için HIMYF'ı (How Are Met Your Father) bekleyeceğim :D Tabi bu işin şakası ama cidden güzel diziymiş, izlemediğim halde capslerine çok gülerdim :)

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Son sezonun ilk 10 bölümünü izledikten sonra bıraktım :D Bir düğün 4 5 bölümde anlatılmaz mı ya :D Çok sıkıcı ted keşke ölse :p Kısa zamanda bu sezonu bitirim herhalde :) Ama bitiremedi demeyin arkamdan :D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
finali ise bir o kadar can sıkıcı, şöyle diyebilirim.dizinin adının değişmesi gerek bu finale göre..

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
bence final olması gerektiği gibiydi. o kadar çok detay anlattılar ki anlatacak başka bir şey kalmadı neredeyse.
ted'in akıl hastahanesindeki bir şizofren çıkması gibi bir son beklemek doğru olmaz. duygusallığı ile bilinen bir dizinin böyle bitmesi bence gayet normal.

zaten dizi yıllardır oldukça eğlenceli saatler sundu. umarım hikayeyi çeşitlendirip bir şekilde başka bir yapımda devam ettirirler. zira dizideki her karakterin hala anlatabileceği onlarca hikaye olabilir.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bence final olması gerektiği gibiydi. o kadar çok detay anlattılar ki anlatacak başka bir şey kalmadı neredeyse.
ted'in akıl hastahanesindeki bir şizofren çıkması gibi bir son beklemek doğru olmaz. duygusallığı ile bilinen bir dizinin böyle bitmesi bence gayet normal.

zaten dizi yıllardır oldukça eğlenceli saatler sundu. umarım hikayeyi çeşitlendirip bir şekilde başka bir yapımda devam ettirirler. zira dizideki her karakterin hala anlatabileceği onlarca hikaye olabilir.
Aşırı Spoiler içerir, hala izleyenler yada izlemek isteyenler OKUMASIN.

aksine bence izleyici kaybettiler.
barney böyle bir sonu hak etti mi ?
Ted'in düğünü ortada yok.
anne ile tanıştı evlendi,anne öldü.
sallama çay gibi final yaptılar resmen.
En azından mutlu bir son bekledim.ama olay akışına göre de doğru bir finaldi , kendilerine göre...

alidiz

Asistan
Reaksiyon puanı
1

How i met your father olarak devam edecek. Annenin ağzından dinleyeceğiz bu sefer hikayeyi.

Winter Nights

Asistan
Reaksiyon puanı
13

En azından mutlu bir son bekledim.ama olay akışına göre de doğru bir finaldi , kendilerine göre...

Sallama çay kısmına katılmıyorum.
İlk olarak Ted zaten anneleriyle nasıl tanıştığını anlatıyordu bir düğün beklemek yanlış. Final bölümünde annenin yanına gidişini yaşlı kadının zorlaması vs. anneyle nasıl tanıştığını gösterdi bize.

Barney'se yılların playerlığını kızını kucağına aldığında bıraktı ona da böyle bir şok lazımdı yoksa 60 ına kadar kadınları ayartmaya devam ederdi :D

Bana göre duygusal, komik ve çok da güzel bir final oldu. Annenin ölüm tahmini de uzun zamandan beri var çünkü bir kere bile gözükmedi çocuklar gözüktüğü zaman. Ted severek evlendi ama Robin'in yeri hep farklıydı Ted için ki öyle oldu.

Herşey Robin ile başladı Robin ile bitti :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

How i met your father olarak devam edecek. Annenin ağzından dinleyeceğiz bu sefer hikayeyi.
Benim bildiğim How i met your father farklı oyuncular ve farklı olaylar üzerine kurulu olacak.

alidiz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sallama çay kısmına katılmıyorum.
İlk olarak Ted zaten anneleriyle nasıl tanıştığını anlatıyordu bir düğün beklemek yanlış. Final bölümünde annenin yanına gidişini yaşlı kadının zorlaması vs. anneyle nasıl tanıştığını gösterdi bize.

Barney'se yılların playerlığını kızını kucağına aldığında bıraktı ona da böyle bir şok lazımdı yoksa 60 ına kadar kadınları ayartmaya devam ederdi :D

Bana göre duygusal, komik ve çok da güzel bir final oldu. Annenin ölüm tahmini de uzun zamandan beri var çünkü bir kere bile gözükmedi çocuklar gözüktüğü zaman. Ted severek evlendi ama Robin'in yeri hep farklıydı Ted için ki öyle oldu.

Herşey Robin ile başladı Robin ile bitti :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Benim bildiğim How i met your father farklı oyuncular ve farklı olaylar üzerine kurulu olacak.
Evet farklı oyuncularla çekilecek ama hikaye genel hatlarıyla annenin ted ile tanışma sürecini anlatacak. Kesin bilgi vermek için biraz araştırma yapmam lazım daha önce yabancı bir forumda okuduğum kadar biliyorum.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Bu site üyelerine acil spoiler kavramının öğretilmesi gerekiyorrrrr

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255

evet tedin düğünü barney'in çocuğunun annesi falan biraz es geçilmiş
barney'in düğününü bu kadar uzatmak yerine bunlara girebilirlerdi. fakat bitirme kararı aldıkları için bir yerde kesmek zorunda kalmışlar.
gerçekten iyi bir son için 1 sezon daha uzaması lazım kafadan muhtemelen daha uzatmama konusunda kesin bir karara varmışlar yoksa hikaye daha 1-2 sezon daha giderdi bencede.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
kesinlikle gideri vardı, ancak berbatta olsa finali yaptılar

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar dikkatle söylemem gereken birşey var bu finali 9 sene önce çekmişler zaten !!

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bu diziye başlamayı düşünüyorum da bir türlü başlayamadım. Breaking Bad'ten sonra dizilerden zevk alamıyorum :D

Bende Prison Break'den sonra hiçbir diziden zevk alamadım Arrow'u gördüm başladım ama yeni bölüm beklemek insanın canını sıkıyor o yüzden hala dizi aramaktayım :D

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Bende Prison Break'den sonra hiçbir diziden zevk alamadım Arrow'u gördüm başladım ama yeni bölüm beklemek insanın canını sıkıyor o yüzden hala dizi aramaktayım :D

Prison Break'ten sonra dizi arayışına girdiğimde Breaking Bad'te buldum kendimi. Tavsiye ederim izlemediysen :)

aytena

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok kötü bir sondu. Onca yıl gerçek aşkı, ruh uyumunu, hayat arkadaşı bıdı bıdısını dinledik Ted'den sonra noldu...