Hotmail Yeni Mail Uyarısı İçin Program Varmı

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar Windows 7 için Microsoft hesabıma bir mail geldiğinde anında uyarı verebilecek bir uygulama varmı acaba.. Sürekli çalışacak ve sistemi fazla yormayacak bir uygulama.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Ne yazık ki bilmiyorum. Şunu belirtmek için yazdım ki windows 8'de bile yok. Ancak açıp bakacaksın. İnsan ileti geldiğinde köşeye bir bildirim yapar. Küçük bir canlandırma ve ses harika olurdu. W9'da görürüz belki.

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
chrome kullanıyorsan gmail checker ı öneririm. veya google ın masaüstü bildirimleri aç. eğer gmail değilde hotmail kullanıyorsan o tarz bi program bilmiyorm. ben hotmail ile gmail i birleştirdim. hotmail e gelen mailler gmail e geliyor. daha pratik

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
chrome kullanıyorsan gmail checker ı öneririm. veya google ın masaüstü bildirimleri aç. eğer gmail değilde hotmail kullanıyorsan o tarz bi program bilmiyorm. ben hotmail ile gmail i birleştirdim. hotmail e gelen mailler gmail e geliyor. daha pratik

Maalesef outlook kullanıyorum. Gmail olsaydı chrome eklentisini biliyorum. Outlook'tan Gmail'e yönlendirme yapıyorum ancak oda sağlıklı çalışmıyor nedense bende anlamadım. Aklı estikçe yönlendiriyor.

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Maalesef outlook kullanıyorum. Gmail olsaydı chrome eklentisini biliyorum. Outlook'tan Gmail'e yönlendirme yapıyorum ancak oda sağlıklı çalışmıyor nedense bende anlamadım. Aklı estikçe yönlendiriyor.
ben direk gmailden ayarları yaptım. outlook ile uğraşmadan yaptım. şöyle
hs3rzs.jpg

muratflash

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Herhangi eposta masaüstü istemcisi kullanmış olsan ve arka planda çalışsa gelen maili bildirmesi lazım..

Ben hiç masaüstü mail istemcisi kullanmadığım için bilmiyorum ama dediğim gibi olması lazım.. Mozilla nın eposta masaüstü istemcisini kur arka planda sürekli çalışsa bildirir.

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
chrome için X-notifier eklentisi var her türlü mail uzantısıyla çalışıyor. otomatik istediğin sürece kontrol edip uyarıyor mail gelince hem çoklu mail ekleyebiliyorsun..

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Kardeşim Allah razı olsun çok güzel bir şeye benziyor. İndirdim kurdum yalnız @outlook.com hesabımı ekliyorum bağlanırken hata veriyor.
Ayarlar aşağıda. Gelen eposta olduğunda siteye kendin girmelisin. POP3 kullandığımız için yüklü eposta istemcisi gerekiyor. Yeni güncelleme gelirse bu çözülecektir.
TTnF5IN.png

muratflash

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Görmeyeli Digsby baya aşmış kendini..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gelen e maillerim bilgisayarı açtığımda beni uyarmaları için ne yapmalıyım

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
biraz hort olacak ama :D
bu ayarları yapıyorum am yinede kabul etmiyor,mail adresim hotmail diye geçiyor,ne yaptıysam olmuyor,facebook gayet güzel oldu
eğer hotmailin pop ayarı etkin değilse gmaile bağlayamazsın. şurayı kontrol et. pop etkin değilse düzelt
XWka75.jpg

metot17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
süpersin üstadım,evet orası kapalıymış,açtım oldu,birde user name kısmınada mail adresi yazılacakmış,orayı atmamışım
iyi oldu bu teşekkürler.
bu arada siteye 2 gün önce giriliyordu,şimdi girilmiyor,ama program çalışıyor,face ile hotmail ekledim,sakata gelmiyeyim :D
edit:gelen mesajları aç deyince no system email client is configured diyor,açmıyor :hammer:

gerçi mail geldiğinde bildirim gelsin yeter