Hotmail yardım lütfen... =(

Bu konuyu okuyanlar

LiberaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar mail adresime son 4-5 gündür şöyle bir mail geliyor :-\ ne olduğunu almancam olmadığı için anlamış değilim birisi bana açıklama yapabilir mi? Mailin devamı var ancak devamında acountla ilgili linkler yer aldığı için geri kalan kısmını veremiyorum sadece bana üst kısmı açıklarsanız geri kalanı için gerekeni yapabilirim ilgi ve alakanızdan dolayı şimdiden tşkler

Zurücksetzen Ihres Windows Live-Kennworts
Kimden: Microsoft-Kundensupport ([email protected])
Gönderme tarihi:14 Mayıs 2007 Pazartesi 01:29:06
Kime: ******@hotmail.com.tr

Hallo *******@hotmail.com.tr,
wir haben Ihre Anfrage zum Zurücksetzen Ihres Windows Live-Kennworts erhalten. Gehen Sie folgendermaßen vor, um Ihre Anfrage zu bestätigen und Ihr Kennwort zurückzusetzen. Durch die erneute Bestätigung Ihrer Anfrage verhindern wir nicht autorisierten Zugriff auf Ihr Konto. Wenn Sie das Zurücksetzen Ihres Kennworts nicht angefordert haben, folgen Sie den unten stehenden Anweisungen zum Widerrufen Ihrer Anfrage.

ANFRAGE BESTÄTIGEN UND KENNWORT ZURÜCKSETZEN

1. Kopieren Sie die folgende Webadresse:

dragon53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
muhtemeln birisi şifreni sıfırlamak için teklifte bulunuyor şifremi unuttum diye mutlak olark o dur sil gitsin boşver.. yada gelen maili engelle birdaha gelmesin ;D ;D

dragon53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet fake mailie benziyor bak bensan olayı hemn çözerim hatta yazınca şifrenini girttiği email adresinide bulurum gider gerkli yere şikayetini yaparsın özelden bana pm çek o mesajın tamamını yolla ben gerekli paketlemeyi yaparım ;)

LiberaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iyi de benim anlamadığım konu almanyayla bir işim yok ki gelen mail neden almanya yalnız şunu belirteyim kullanmakta olduğum hotmail adresi herkesin elinde olabiliecek bir mail adresi değil yani ilgi cekebilecek zamanında 3 uyumlu karekterle alınmış oldukça eski şu an güzel para teklif edilen bir mail adresi bende fake işinden şüpheleniyorum ama bu kadar profesyonelce fake düşünmemiştim >:(

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
Bir eklemede ben yapayım. Şifreni daha da güvenli bir hale getirmek istiyorsan.
Büyük harf + küçük harf + rakam = şifre

Örnekle açıklayayım.

zakkumcekirdegi - ZAYIF
zakkum12cekirdegi - GÜÇLÜ
ZakKum12CekirDegi - ÇOK GÜÇLÜ

olarak yaparsanız daha mantıklı olur. Ayrıca kullandığınız bütün şifreler farklı olsun. Yani hotmail şifreniz farklı, gmail şifreniz farklı, sitelere giriş şifreleriniz farklı olsun. Bu size daha fazla güvenlik sağlayacaktır. ;)

LiberaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iptal etmek için sonu 1 olan linke tıkladım işte pencereler

ads305zmd1.jpg

bunada tıkladıktan sonra çıkan pencere de bu

ads305z2dp0.jpg

:eek: