Hotmail de İlginç Bir Sorun!!!

javascript:??

Asistan
Reaksiyon puanı
1
7260hata.JPG

BU SORUNNU NASIL ÇÖZERİM VE BU SORUN NEDİR NERDEN KAYNAKLANIR

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
orda yazılanları koplayalarak ayırıyetten koyar mısın buraya çevirisini yapıcam!

leomessi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
anladığım kadarıyla microsoftun online sevislerini kullanabilmek için izine ihtiyacın var diyor.ebeveynlerinden izin istemelisin felan diyor.Why I'm seeing this page? yazısına tıkla belki ordan bişeyler çıkar:)

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Microsoft'un Aile Koruma yazılımını kaldırabilirsen bilgisayarından sorun kalmaz.

Nasıl yapacağını yaşını öğrendikten sonra anlatabilirim.

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yaşım 14 lütfen söyleyin çözümü kötü bri şeyelr yapmıyor msn i açamıyorum benim için önemli olan msn

You need permission to use Microsoft online services.

Before you can sign in and use Microsoft online services, a parent needs to give you permission. You can get permission right now by asking your parent to come to the computer. Or, you can send an e-mail asking your parent for their permission.
After your parent gives you permission, you can sign in with your new e-mail address, xxxxxxxxxx@hotmail.com.
Parent: To give or deny your child permission to sign in and use Microsoft online services, click Get Permission Now.

mustifanci

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ailen istemiyor ki yasaklamış.bence girme ama yasak olan ilgi çeker oda var.Oyüzden bence ailenle konuş bu konuyu.Güvenlerini boşa çıkartma.

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
14 yaşındasın bu saatte bilgisayar başında olman normal değil. Ailenden birine durumu söylersen ki kötü bir şeyler yapmadığın/yapmayacağın için anlayacaklardır mutlaka sorunu gidereceklerdir.

Asistan
Reaksiyon puanı
1
çok komiksiniz üstatlar ailem (annem babam ) bilgisayarın b sinden ayrılmazlar kaldı ki onlar erkek uyurlar ben geç saatlere kadar pc nin başında olabilir kaldı kı ne ypatıysam ben yaptım yani engellleme nasıl yaptığımı bilmiyorum ayrıca

ta2ccc

Asistan
Reaksiyon puanı
16
çok komiksiniz üstatlar ailem (annem babam ) bilgisayarın b sinden ayrılmazlar kaldı ki onlar erkek uyurlar ben geç saatlere kadar pc nin başında olabilir kaldı kı ne ypatıysam ben yaptım yani engellleme nasıl yaptığımı bilmiyorum ayrıca

O zaman sen kendin etmiş kendin bulmuşsun.:biggrin:
Yine kendin düzelteceksin bu durumu.Veya yedek alıyorsan eski bir tarihe geri döneceksin.:yes:

NOT: Bu işlemleri aynen tatbik et.

"Bu işlemden sonra kullanıcıda msn messenger programı çalıştıramayacak, tıkladığında uyarı metni alıcak ve msni yeniden kursada çalışmayacaktır.Bu ayar genelde iş yerlerinden msni yasaklamak için yapılmaktadır. Başlat> Çalıştır> "mmc" yazıyoruz. Açılan pencereden Dosya > Ek Bileşen Ekle/Kaldır Ekle>Grup İlke Nesnesi Düzenleyicisi ekle diyoruz. Kapat diyoruz. Şimdi Konsol Kökünde Yerel Bilgisayar gözüktüğünüde gördük.. Birinci İşlem : Yerel Bilgisayar / Bilgisayar Yapılandırması / Windows Bilgisayar / Windows Mesenger / Windows Mesenger Çalıştırılmasın Devre dışı İkinci İşlem : Yerel Bilgisayar / Kullanıcı Yapılandırması / Yönetim Şablonları / Sistem Burda şöyle bir seçenek var : Belirlenen Windows Uygulamalarını Çalıştırma - Etkin > Göster > msnmsgr.exe yazıp Ekliyoruz. Tamam deyip kapatalım. Bilgisayarı kapatıp açtığımızda msn programı çalışmayacaktır. Yasaklamanın iptali içinde işlemleri geriye alırsanız izin vermiş olursunuz."

Asistan
Reaksiyon puanı
1
O zaman sen kendin etmiş kendin bulmuşsun.:biggrin:
Yine kendin düzelteceksin bu durumu.Veya yedek alıyorsan eski bir tarihe geri döneceksin.:yes:

NOT: Bu işlemleri aynen tatbik et.

"Bu işlemden sonra kullanıcıda msn messenger programı çalıştıramayacak, tıkladığında uyarı metni alıcak ve msni yeniden kursada çalışmayacaktır.Bu ayar genelde iş yerlerinden msni yasaklamak için yapılmaktadır. Başlat> Çalıştır> "mmc" yazıyoruz. Açılan pencereden Dosya > Ek Bileşen Ekle/Kaldır Ekle>Grup İlke Nesnesi Düzenleyicisi ekle diyoruz. Kapat diyoruz. Şimdi Konsol Kökünde Yerel Bilgisayar gözüktüğünüde gördük.. Birinci İşlem : Yerel Bilgisayar / Bilgisayar Yapılandırması / Windows Bilgisayar / Windows Mesenger / Windows Mesenger Çalıştırılmasın Devre dışı İkinci İşlem : Yerel Bilgisayar / Kullanıcı Yapılandırması / Yönetim Şablonları / Sistem Burda şöyle bir seçenek var : Belirlenen Windows Uygulamalarını Çalıştırma - Etkin > Göster > msnmsgr.exe yazıp Ekliyoruz. Tamam deyip kapatalım. Bilgisayarı kapatıp açtığımızda msn programı çalışmayacaktır. Yasaklamanın iptali içinde işlemleri geriye alırsanız izin vermiş olursunuz."
7142HATA.JPG

emptyheart

Profesör
Reaksiyon puanı
25

bilgi sayarın b sinden ayrılmazlar (anlamazlar olucaktı sanırım)
"kaldıki onlar erkek uyurlar"
erkek uyumak nasıl bişy :D:D:D
(erken )

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşalr bilen biri mutlaka vardır bi çözüm buldum ama kredia kartı numarası ve son kulllanmak tarihi istiyor ben nerden bulacam kredi kartı ve son kullanma tarihini