Host monster kulanan var mı?

rogeo54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S.a arkadaşlar host monster dan hosting satın aldım fakat bir türlü hosting hesabımı doğrulamayı başaramadım.Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

iyi forumlar...

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Doğrulamadan kastın ne? Ayrıca Türkiye'de birçok kaliteli firma varken neden hostmonster?

rogeo54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Before continuing, we need to verify your account. Verification Department hours are Monday - Sunday 6AM - 9PM (MST).. Please have either the last four characters of your hosting password or the last four digits of your credit card available. Then call: (866) 573-4678, Option 5 (United States, Toll-free) or International: (801) 494-8462, Option 5. Keep in mind that phone verification requires that you call in from a number on file or from a number you would like us to add to your contact list. To verify by email, click here. İşte bu şekilde bir uyarı alıyorum hocam. Host monster'I seçmemin sebebi ise hediye ettiği reklam kuponları falan vardı birde ucuz hosting.Tüm özellikler sınırsız ve fiyatı 180tl.

Not:Bana bayi hosting lazım olduğu için bu firmayı seçtim.

darkkinq38

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Before continuing, we need to verify your account. Verification Department hours are Monday - Sunday 6AM - 9PM (MST).. Please have either the last four characters of your hosting password or the last four digits of your credit card available. Then call: (866) 573-4678, Option 5 (United States, Toll-free) or International: (801) 494-8462, Option 5. Keep in mind that phone verification requires that you call in from a number on file or from a number you would like us to add to your contact list.To verify by email, click here. İşte bu şekilde bir uyarı alıyorum hocam. Host monster'I seçmemin sebebi ise hediye ettiği reklam kuponları falan vardı birde ucuz hosting.Tüm özellikler sınırsız ve fiyatı 180tl.

Not:Bana bayi hosting lazım olduğu için bu firmayı seçtim.

"Devam etmeden önce hesabınızı doğrulamamız gerek.Doğrulama departmanımız pazartesiden pazara saat sabah 6 dan akşam 9 a kadar çalışıyor.Lütfen ya host şifrenizin son 4 karekterini ya da kredi kartınızın son 4 sayısını öğrenin.Sonrasında; Amerika için (866) 573-4678 arayıp 5 tuşuna bas.(Amerika'da ücreti bedava.), uluslararası için (801) 494-8462 yi arayıp 5 tuşuna basın.Telefon doğrulaması için çağrı numaranız üzerinden veya istediğiniz numaradan iletişim için eklemeniz gerektiğini unutmayın.E-mail doğrulaması yapmak için burayı tıklayın."

rogeo54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam hosting'ime mail attım g-mail yolu ile hosting'imi nasıl doğrulayabilirim diye.Bana ;
Sure, To complete verification, please provide us with a scanned or photocopy of the front and back of the credit card that was charged. The cvv2 on back of credit card can be blocked out as well as the first 12 digits of the card. We just need to see the last four digits on the card as well as the expiration date and name on the card. You can submit that to verification@hostmonster.com

bu şekilde bir mail gönderdiler.Biraz çözmeye çalıştım galiba kredi kartınızın ön ve arka yüzünün fotoğrafını çekip bu; verification@hostmonster.com mail'a gönderin demek istiyor? Doğru mu?

darkkinq38

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Hocam hosting'ime mail attım g-mail yolu ile hosting'imi nasıl doğrulayabilirim diye.Bana ;
Sure, To complete verification, please provide us with a scanned or photocopy of the front and back of the credit card that was charged. The cvv2 on back of credit card can be blocked out as well as the first 12 digits of the card. We just need to see the last four digits on the card as well as the expiration date and name on the card. You can submit that to verification@hostmonster.com

bu şekilde bir mail gönderdiler.Biraz çözmeye çalıştım galiba kredi kartınızın ön ve arka yüzünün fotoğrafını çekip bu; verification@hostmonster.com mail'a gönderin demek istiyor? Doğru mu?
"Kesinlikle, doğrulamayı tamamlamak için,lütfen bize kredi kartınızın önünden ve arkasından fotokopisini veya taranmış halini hazırlayın.CVV2 ve kredi kartı numaranızın ilk 12 hanesini gizleyebilirsiniz.Bize sadece kredi kartınızın son 4 hanesi,kartın son kullanma tarihi ve kart üzerindeki isim gerekli.verification@hostmonster.com adresine cevap gönderebilirsiniz."

Kredi kartınız arkasındaki cvv2'yi, kredi kartının ilk 12 hanesini kesinlikle gizleyin.Yoksa kart bilgilerini almış olurlar.Aman dikkat et kartını kullanabilir hale gelirler.

rogeo54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"Kesinlikle, doğrulamayı tamamlamak için,lütfen bize kredi kartınızın önünden ve arkasından fotokopisini veya taranmış halini hazırlayın.CVV2 ve kredi kartı numaranızın ilk 12 hanesini gizleyebilirsiniz.Bize sadece kredi kartınızın son 4 hanesi,kartın son kullanma tarihi ve kart üzerindeki isim gerekli.verification@hostmonster.com adresine cevap gönderebilirsiniz."

Kredi kartınız arkasındaki cvv2'yi, kredi kartının ilk 12 hanesini kesinlikle gizleyin.Yoksa kart bilgilerini almış olurlar.Aman dikkat et kartını kullanabilir hale gelirler.
Yardımlarınızdan dolayı size teşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam aşama aşama şu işi anlatır mısın bana 350 lira para yatırdım daha siteyi elde edemedim çok büyük stres altındayım lütfen