Rehber Honor Band 6 Yüzme Modu İncelemem

Bu konuyu okuyanlar

xiao

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

(Sıcak ve tuzlu suya sokmanızı önermem)

Honor Band 6 ile 1 hafta boyunca yüzdüm. Honor Band 6 su geçirmediği için bana hiçbir sıkıntı yaşatmadı. Tuzlu suya soktuğum için kordonunda hafif aşınmalar oldu ama bu Honor Band 6’nın suçu değil. Üretici tuzlu suya sokmanızı tavsiye etmiyor.

Gelişmiş sensorleri ile kaç metre yüzdüğünüz, yüzme stiliniz, kulaç sayınız, kulaç hızı, yüzme temponuz, kalp atış hızınız gibi verileri ölçebiliyor.

1623237385458.png

Kalp atış hızı takibi sayesinde yağ yakma gibi birçok verilere göz atabiliyoruz.
(Kalp atış hızı verileriniz araya su girdiği için eksik veya fazla olabilir bu yüzden sıkıca bağlamanızı öneririm, sımsıkı da yapmayın.)
1623237405664.png

Yüzme stilinizi sırasıyla görebilirsiniz, siz yüzerken Honor Band 6 yüzme stilinizi, o yüzme stiliyle kaç metre yüzdüğünüz, temponuz, ve SWOLF verilerine ulaşabilirsiniz.

SWOLF nedir?
Swolf puanınız, bir havuz uzunluğu için geçen süre ile o uzunluk için atılan kulaç sayısının toplamıdır. Örneğin, 30 saniye artı 15 kulaç için swolf puanı 45'tir. Swolf, yüzme verimliliğinin bir ölçümüdür ve ne kadar düşükse o kadar iyidir
1623237440134.png

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Arayüzdeki detaylar güzel görünüyor ama ne kadar doğru bilemedim. Mi Band serisi varken tercih edileceğini sanmam.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Arayüzdeki detaylar güzel görünüyor ama ne kadar doğru bilemedim. Mi Band serisi varken tercih edileceğini sanmam.
Arayüz olarak mi fit'e göre daha güzel gibi daha detaylı ama bence de bileklik olarak mi band serisi daha iyi görüntü olarak daha ince ve güzel duruyor.