Home tuşu bozuk ve açılmayan iphone formatlama

Bu konuyu okuyanlar

HoQQabaZ52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Öncelikle selamın aleyküm bugün iphone 6 pil değişimi yaptım ve sonrasında bir sorun ortaya çıktı apple logosu geliyor ardından ekran kararıyor ve işlem tekrarlanıyor youtube den ve googleden araştırdığımda çözümü format dediler ama telefon açılmadığından format atamıyorum yardımcı olabilirmisiniz

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
iTunes cihazı görüyorsa oradan sıfırlayabilirsiniz.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Hocam ios samsunglardan farklı olarak bunu önlemek için bir miktar şarjdan sonra kendiliğinden açılıyor

HoQQabaZ52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hocam ios samsunglardan farklı olarak bunu önlemek için bir miktar şarjdan sonra kendiliğinden açılıyor
öyle yapmayı denicem ama telefona zarar gelir diye yapamıyorum sürekli rest attığı için ve bu işlem gittikce kısalıyor mesela 4 sn de bir açılıp kapanırken 2sn de bir 1 sn de bir oluyo

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
öyle yapmayı denicem ama telefona zarar gelir diye yapamıyorum sürekli rest attığı için ve bu işlem gittikce kısalıyor mesela 4 sn de bir açılıp kapanırken 2sn de bir 1 sn de bir oluyo
hocam batarya 10% da mı hemen koşun şarja koyun kapanmasına izin vermeyin

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Öncelikle selamın aleyküm bugün iphone 6 pil değişimi yaptım ve sonrasında bir sorun ortaya çıktı apple logosu geliyor ardından ekran kararıyor ve işlem tekrarlanıyor youtube den ve googleden araştırdığımda çözümü format dediler ama telefon açılmadığından format atamıyorum yardımcı olabilirmisiniz
İnşallah işlemci ile alakalı bir durum yoktur,servise götürün.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
usta zaten bi açılsa sorun çözülecekde açılmıyo :)
benim samsung bozulmuştu açıp kapama tuşu videlarda hep bataryayı çıkar ve hemen tak vardı saçma bir çözüm bloglardada fazladan aynı yazı vardı ios için söylüyorum ve hepsi yukarda yazdığım şeyi öneriyodu apple için yani denemeye çalış sana kendimden bir tavsiye başara bildiğin kadar denemeye çalış çözemem abi dediğin zaman ustaya götüre bilirsin fakat riskli denemeler yapma bilgin yoksa

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
benim samsung bozulmuştu açıp kapama tuşu videlarda hep bataryayı çıkar ve hemen tak vardı saçma bir çözüm bloglardada fazladan aynı yazı vardı ios için söylüyorum ve hepsi yukarda yazdığım şeyi öneriyodu apple için yani denemeye çalış sana kendimden bir tavsiye başara bildiğin kadar denemeye çalış çözemem abi dediğin zaman ustaya götüre bilirsin fakat riskli denemeler yapma bilgin yoksa
Galiba,bilginiz yok.Batarya gömülü,bilneyen bir kişi cihaza zarar verir.

HoQQabaZ52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
deneyeyim inşallah elimde patlamaz :D

HoQQabaZ52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
yok yine aynı 3 kere denedim, hemde işlemciden kaynaklanan bi sorun olsa hiç açılmaz diye düşünüyorum

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
hocam ne fark eder ios tek sorunu vidaların farklı olması onun dışında teknik bilgi varsa bence kolay sorunu bularak çözmek
Hocam verilen bilgi yanlış,ya cihaz statik elektirik alırsa ??
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok yine aynı 3 kere denedim, hemde işlemciden kaynaklanan bi sorun olsa hiç açılmaz diye düşünüyorum
Hayır işlemcilerde Apple logosu gelip geri gidiyor.

HoQQabaZ52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hocam verilen bilgi yanlış,ya cihaz statik elektirik alırsa ??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır işlemcilerde Apple logosu gelip geri gidiyor.
bu arada diğer bataryayı takdığımda ekrana şarj etme simgesi geliyor 10 gün şarjda durmasına rağmen açılmamıştı cihaz ama yeni aldığım bataryayı takınca direkt elma logosu geliyor