Hobbit Filminin Biletleri Satışta

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Dün mybilet.com'a baktığımda sadece Ankara'da satışa girmişti. Bugün İstanbul'da gireceğinden emindim. Geç yattığım için ancak bu saatte kalkabildim ve saat 21 seansında düzgün yer kalmadığı için bilet alamadım. Ben de 17.30 seansına 6 tane en arkadan bilet aldım. :)

http://www.mybilet.com/event/12746/...-3d-the-hobbit-an-unexpected-journey-imax-3d/

en arka 6 koltuk benim beyler. 147 tl cik :D
oUbxB.jpg

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
mod değiştirir artık. e hadi koşun :)

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Topal al 3 4 adet alırsIn artık :p

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
cinemaxımuma giderim bende onun 3dsi daha güzel en son gittiğimde gözlüğü vermemiştim :) iyi bir daha gözlük parası vermem

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
cinemaxımuma giderim bende onun 3dsi daha güzel en son gittiğimde gözlüğü vermemiştim :) iyi bir daha gözlük parası vermem

cimemaximum dediğin şey tüm sinemaların adı. imax 'in adı da cinemaximum istinye imax. gözlüğü de zaten vermiyorsun, senin oluyor:). ayrıca filmin 48 fram kalitesinde çekildiğini ve imax dışındaki sinemalarda sıradan bir filme dönüşeceği söylendi. bu filmin imax dışında izlenmesi filme yazık eder.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
benim cinemaxımum dediğim eskiden cinebonustu ve bilet alırken ayrıca gözlük için 3 tl gibi bir ücret daha ödüyorsun film bitince çıkışa bi görevli gelip çıkarken gözlükleri iade ediyorsun ayrıca en iyi format real3d biliyorum ben bu dediğim sistemde bakırköy capacity alışveriş merkezindeki cinebonusta yani yeni adıyla cine maksimum gerçi 4 aydır sinemaya gitmiyorum belki sistem değişmiştir bilemem ama sanmam değişmemiştir (capacity cinemaksimuma en son fınal destination 5e gitmiştik hatta bileti satan kız 3dli filme gözlük istiyonuzmu demişti hööö diye kaldıydık :) heralt yani film 3d zaten :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
benim cinemaxımum dediğim eskiden cinebonustu ve bilet alırken ayrıca gözlük için 3 tl gibi bir ücret daha ödüyorsun film bitince çıkışa bi görevli gelip çıkarken gözlükleri iade ediyorsun ayrıca en iyi format real3d biliyorum ben bu dediğim sistemde bakırköy capacity alışveriş merkezindeki cinebonusta yani yeni adıyla cine maksimum gerçi 4 aydır sinemaya gitmiyorum belki sistem değişmiştir bilemem ama sanmam değişmemiştir

hocam işte olay o. kapıya adam elinde kutuyla gelip bekliyor, herkeste atmak zorunluymuş gibi atıyor. sen o gözlüğe ayrıca para veriyorsun, neden atıyorsun? toplayan elemana sor bakayım bırakmak mecburi mi diye. ben de genelde cavahir real 3 de de izlerim, evdeki gözlük sayısı 8 oldu. arkadaşlarla filme giderken dağıtıyorum çocuklara. hatta geçen ay gittiğimde gözlüğüm var diyerek gözlük parası vermemiştim ama girerken gözlük verdiler :D.

ayrıca en iyisi imax. duvardan duvara perde. bunu icat eden kör oldu. :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
hocam işte olay o. kapıya adam elinde kutuyla gelip bekliyor, herkeste atmak zorunluymuş gibi atıyor. sen o gözlüğe ayrıca para veriyorsun, neden atıyorsun? toplayan elemana sor bakayım bırakmak mecburi mi diye. ben de genelde cavahir real 3 de de izlerim, evdeki gözlük sayısı 8 oldu. arkadaşlarla filme giderken dağıtıyorum çocuklara. hatta geçen ay gittiğimde gözlüğüm var diyerek gözlük parası vermemiştim ama girerken gözlük verdiler :D.

ayrıca en iyisi imax. duvardan duvara perde. bunu icat eden kör oldu. :)

herkes atıyor ben sormadım birisi kardeşim bunu parayla aldık niye geri veriyoz dediydi görevlide beyfendi gözlükler satılık değil kiralık bırakmak zorunlu demişti görevli bana sıra geldiğinde gözlüğü iç cebime sakladım sordu beyfendi gözlük cevabım ben gözlük almadım bulanık izledim demiştim :) ımaxde derinlik fazla evet dediğin gibi duvardan duvara perde ama real3d daha iyi mesela reald3d testere5 fınal destination 5 çok iyiydi ani popoutları çok başarılıydı hobbit filmide şnsa kaldı artık bilmiyorum hangisi daha iyi popoutmu derinlikmi gidip görecez artık hee pardon ımax demişin ozaman ımaxe gidelim 3d yok filmde o zaman ımax dediğin derinlik değilmi boşu boşunada hani kardeşim 3d demeye gerek yok ama şuda var testere5 3d hem derinlik hem 3dsi çok iyiydi hobbit bu film kafa karıştırıyor ben derinlik değil 3d seviyom illa gözüme girmesi lazım :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
cem yılmazın bi gösterisi 50 tlden aşağı değil sinemada gösterilmesi iyi olmuş herkes gidebilir ha bana sorarsanız gösteride canlı canlı izlemek gibi olmaz

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
İlk vizyona girdiği gün gidecez koltuk önemli değil izleyelim yeter.:D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
[MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] uzun zamandır bekliyordun sevinçten 4 köşe olmuşsun :D

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Bizim buraya 4-5 ay sonra gelir :/ plehh :D