Hızlı ve Öfkeli 6 iOS Oyun İnceleme

endyacle

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Hızlı ve Öfkeli 6 iOS Oyun İnceleme

Milyonların severek izlediği Hızlı ve Öfkeli filminin oyunu iOS ve Android platformu için yayınlandı. Serinin altıncı filmi için geliştirilen Hızlı ve Öfkeli 6 ile heyecan dolu yarışlar sizleri bekliyor

TheDestroyer35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ipod Touch 4g de oynayamıyorum oyunu.Bu sorunu yaşayan var mı?

sinangj

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ipod Touch 4g de oynayamıyorum oyunu.Bu sorunu yaşayan var mı?
,

indirmek icin app store'a girdigimde oyun aciklamasinda iPhone 3gs, iPad 1st gen ve iPod 4tg gen cihazlari desteklemedigini gordum. ve buyuk bir hayal kirikligi yasadim :hammer:

TheDestroyer35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
,

indirmek icin app store'a girdigimde oyun aciklamasinda iPhone 3gs, iPad 1st gen ve iPod 4tg gen cihazlari desteklemedigini gordum. ve buyuk bir hayal kirikligi yasadim :hammer:

Ben indirdiğimde Ipod 4g yi desteklediği yazıyordu ondan atladım hemen,şaşırmıştım biraz ama oyunu açınca elimde patladı.Neyse artık Ipad de oynucaz...

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ben yarım saattir indirmeye çalışıyorum. Oyun kuruluyor, ilk açılışta gerekli dosyalar indirilecek diyor download sürekli yarıda kesilip başa dönüyor. En sonunda vazgeçtim, alın oynunuz sizin olsun dedim kaldırdım geri. Oyunda hıyar gibi birşey galiba yorumlara göre. Her yarış arası 7 dk beklemek gerekiyormuş, beklememek için para vermek lazım falan. Kalsın efendim. Real Racing 3 e devam.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yardım edin oyunu yükledim ama bi yerde hata yaptım ondan tekrar yükledim ama kaldığı yerden devam etti oyun nasıl en başa alabiliriz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba benim bilgisayrda oynuyorum bi sorum olacak jant nasıl buyütürüm renk fazla yok jant yok yardım edrmisinis ve dövme rengini nasıl değiştiririm ne olur yardım ????