Hızlı Download Yapmanın Sırrı

Teknolojik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
654646465496.png

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Diğer tarafa çevirincede yızlı yüklesin :D

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Bu hiç aklıma gelmemişti!!! Hemen deniyorum :D

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Gravite etkisiyle yere yığıldım, espiri yüzünden değil :p :D

MsGNGR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bundan sonra bişey indirirken hep bu yöntemi kullancam :) ek programa gerek yok :D

gdart

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar, bu yöntem yeni değil Apple bunu kaç yıldır kullanıyor iphone ,ipad gibi çevirince hızlanıyor şimdi bunu diğer ürünlerine entegre etmeye çalışıyorlar:cool: microsoftta bu yöntemin ilk kendi bünyelerinde geliştirildiğini fakat Steve Ballmer evde verdiği kokteylde davet ettiği Steve Jobs tarafından çalındığını idda etmiştir. Steve Ballmer'ın Güvenlik Müdürünün açıklamasıyşa şöyleydi isimleri tutuyordu ve teknoloji hakkında çok şey biliyordu aradaki farkı anlamak elemanlarımız için çok zor bir daha böyle birşey olmayacağına dair Steve Jobs'a söz veriyorum olmuştur.

Teknolojik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar, bu yöntem yeni değil Apple bunu kaç yıldır kullanıyor iphone ,ipad gibi çevirince hızlanıyor şimdi bunu diğer ürünlerine entegre etmeye çalışıyorlar:cool: microsoftta bu yöntemin ilk kendi bünyelerinde geliştirildiğini fakat Steve Ballmer evde verdiği kokteylde davet ettiği Steve Jobs tarafından çalındığını idda etmiştir. Steve Ballmer'ın Güvenlik Müdürünün açıklamasıyşa şöyleydi isimleri tutuyordu ve teknoloji hakkında çok şey biliyordu aradaki farkı anlamak elemanlarımız için çok zor bir daha böyle birşey olmayacağına dair Steve Jobs'a söz veriyorum olmuştur.

Şaka değil demi bu :D

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
kasayı yan yatır diye bişey vardı o geldi aklıma :D( bilen vardır burada)

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Sağa yatırdıktan sonra boş kısmın altınada ton yaz tadından yenmez ahaha:D

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
İdmde indirme penceresini sola doğru kısaltmak daha güzel:D

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161

Tabi tabi biz de gittik o filme :D

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
aslında hırsız bill gates, steve jops ile bill iş yapmaya başlamıştır bill in planı steve in yaptıgı işletim sistemini çalmak için iş teklifinde bulunmasıydı.ve kjabul edildi.
aslında steve de işletim sistemi lexmarkın kullandıgı görsel yazıcı software'ınden esinlenlenmiştir yani steve de lexmark dan çalmış diyebilir.
bunu filmi vardı izmeneizi isterim oldukca eski film

---------- Post added at 13:59 ---------- Previous post was at 13:57 ----------

http://www.imdb.com/title/tt0168122/

Reaksiyon puanı
188
aslında hırsız bill gates, steve jops ile bill iş yapmaya başlamıştır bill in planı steve in yaptıgı işletim sistemini çalmak için iş teklifinde bulunmasıydı.ve kjabul edildi.
aslında steve de işletim sistemi lexmarkın kullandıgı görsel yazıcı software'ınden esinlenlenmiştir yani steve de lexmark dan çalmış diyebilir.
bunu filmi vardı izmeneizi isterim oldukca eski film

Lexmark değil Xerox :) Ayrıca yazıcı yazılımı değil mouse kullanan ilk görsel işletim sistemi :)

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
haklısın unutmusuım biraz xerox du dogru :) e baya oldu izleyeli anca bu kadar kaldı aklımda :)