Hisseli Harikalar Fifefox Kanpanyası

Efe Zoroğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
7

nfmtr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nasıl yani. adblock ile reklamları kapattığımız için mi engellemek istiyolar firefox'u?

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bu günleride Görecekmiydik :) birde Şu Televizyonlar için Çıksa ne de güzel olur :) Gerçi IP Tv hayata geçerse onuda halledeceğiz ya bekleyelim görelim.

Efe Zoroğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Aaa elektr10 gelmiş.Hamza Ağabey Nasılsın 1.5 Ay oldu
Özledim seni Bu konuyu açmamda büyük faydan var bana Teşekkürler :) Eskiden Hatırlarsın

alperveli

Profesör
Reaksiyon puanı
48
bu siteyi ayıplıyorum mozilla gibi bi tarayıcıya bu yapılırımı ayıp

Efe Zoroğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Meyve veren Ağaç ne yazık ki Taşlanıyor.Ben bunun böyle olacağını biliyordum.Birşey çok tutulduğu vakit hemen B..... atıyorlar.

Linux Yaygınlaşsın Bak Neler oluyor.

Hemen birşeyler yapıştırırlar.
İnsanlar'ın en çok sevdiği şeylerden bu

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Efe Zoroğlu dedi ki:
Aaa elektr10 gelmiş.Hamza Ağabey Nasılsın 1.5 Ay oldu
Özledim seni Bu konuyu açmamda büyük faydan var bana Teşekkürler :) Eskiden Hatırlarsın
Eyvallah Efecim hatırlamam mı ^^ :#

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
alperveli dedi ki:
Niye gerçekleri öğrenince şiştinmi :D

lucifer dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
Sonuna kadar destekçisiyim.Siteyi inceleyin..

Gökhan senden şüpheleniyorum,Bill gates olabilirmisin acaba? :D :D
Bill benim manevi amcam olur aslında.Saolsun xp prof ve vistayı bedava kullandırtıyo beni çok sever xp ve vistaya 1 kuruş verdirmedi soalsun bilgisayarın arkasınada yazdım amcam saolsun :D :D :D :D

gizem durmaz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
gokhans19 dedi ki:
alperveli dedi ki:
Niye gerçekleri öğrenince şiştinmi :D

lucifer dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
Sonuna kadar destekçisiyim.Siteyi inceleyin..

Gökhan senden şüpheleniyorum,Bill gates olabilirmisin acaba? :D :D
Bill benim manevi amcam olur aslında.Saolsun xp prof ve vistayı bedava kullandırtıyo beni çok sever xp ve vistaya 1 kuruş verdirmedi soalsun bilgisayarın arkasınada yazdım amcam saolsun :D :D :D :D
Amcam Sağolsun ;)

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
gokhans19 güzel fikir bende yapıştırayım.Var mı vistadan daha iyi beleş işletim sistemi :D

lb.bingol

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Sözüme Ünlü Türk Büyüğü Cem Yılmaz'ın bir sözüyle başlıyorum:Bunlar reklam kokan hareketler.Bunlara gerek yok.Veeee sözümü bitiriyorum.Forever Firefox.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Ha Ha va ha, ne kadar komik. Web sitesi sahiplerinin parasını çalışıyormuşuz.. Bir daha haaaahahaha :D

Yahu işiniz mi yok Allah aşkına diyeceğim de belli ki gerçekten işleri yok aylak aylak internette gezip bedavadan para cukkalamak istediklerine göre.. :)

Sanki Opera'da içerik engelleme yok. Opera Firefox'dan bile önce içerik engelleme yapabiliyordu zaten saftirikler. :)

Yakında bütün tarayıcılar geçer bu sisteme. Reklamcıların yeni yöntem bulması gerekecek..

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Elmacik dedi ki:
Ha Ha va ha, ne kadar komik. Web sitesi sahiplerinin parasını çalışıyormuşuz.. Bir daha haaaahahaha :D

Yahu işiniz mi yok Allah aşkına diyeceğim de belli ki gerçekten işleri yok aylak aylak internette gezip bedavadan para cukkalamak istediklerine göre.. :)

Sanki Opera'da içerik engelleme yok. Opera Firefox'dan bile önce içerik engelleme yapabiliyordu zaten saftirikler. :)

Yakında bütün tarayıcılar geçer bu sisteme. Reklamcıların yeni yöntem bulması gerekecek..
Çok güzel hakaret ediyosun :D
Ben ie7 kullanıyorum ie7pro eklentiside sitelerdeki reklamları ve flashları engelleme özelliği içeriyor.Öneririm..

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Son olarak söyleyebiliriz ki, böyle oyunlara gelmeyin.
Firefox, elinden geldiğinde web standartlarını destekleyen bir tarayıcıdır. Oysa IE'nin yeni sürümü (7.0) bile web standartlarını desteklemediği gibi bu standartlara meydan okur ve kendi kendine acayip kodlar üretir. Yani IE kullanılabilecek en kötü tarayıcılardan biridir. Firefox ve Opera gibi standartları destekleyen tarayıcılar ise düzgün kodlanmış web sitelerini daha düzgün gösterir.

Bir örnek isterseniz, meşhur asit testine bakınız:
http://www.webstandards.org/files/acid2/test.html

Bu siteyi, önce Opera ile açınız. Tam olarak dos doğru bir şekil göreceksiniz. Sonra Firefox ile açın, biraz bozulmuş olarak görüntülenecek. Sonra da Internet Explorer ile açın. Sonuca bakarak güler misiniz, yoksa bu programı bilgisayrınızdan silmeye mi karar verirsiniz bilemiyorum. :)

Bir surat ancak bu kadar darma dağın edilebilir.. :)

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Elmacik dedi ki:
Son olarak söyleyebiliriz ki, böyle oyunlara gelmeyin.
Firefox, elinden geldiğinde web standartlarını destekleyen bir tarayıcıdır. Oysa IE'nin yeni sürümü (7.0) bile web standartlarını desteklemediği gibi bu standartlara meydan okur ve kendi kendine acayip kodlar üretir. Yani IE kullanılabilecek en kötü tarayıcılardan biridir. Firefox ve Opera gibi standartları destekleyen tarayıcılar ise düzgün kodlanmış web sitelerini daha düzgün gösterir.

Bir örnek isterseniz, meşhur asit testine bakınız:
http://www.webstandards.org/files/acid2/test.html

Bu siteyi, önce Opera ile açınız. Tam olarak dos doğru bir şekil göreceksiniz. Sonra Firefox ile açın, biraz bozulmuş olarak görüntülenecek. Sonra da Internet Explorer ile açın. Sonuca bakarak güler misiniz, yoksa bu programı bilgisayrınızdan silmeye mi karar verirsiniz bilemiyorum. :)

Bir surat ancak bu kadar darma dağın edilebilir.. :)
Komplo bu komplo.Bilerek iede kötü görünsün diye yapıldığı belli.

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Erbakan genc olsaydı hadi oradan bre zındıklar derdi bu konuda bende ona katılırdım... :D :D :D