Öneri Hikayeli başa sarmayan oyun önerisi

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
araba olmaz bf call of duty serisi crysıs far cry dishonored mmo rpg olmaz just cause gta serisi hitman serisi falanda istemiyorum kokru olmaz farklı ve saran bir konusu olması lazım detroit tarzı falanda olmaz tüm oyunlar birbirini tekrar etmeye başladı oyundan tek istediğim adamı germesin çay kahvemi alıp rahat rahat oynayayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

oda olmadı arkadaşlarla oynanabilecek düşük sistem gerkesinimli bi oyunda önerebilirsiniz

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Call of Juarez. Araba yok ama at var, olur mu??

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
araba olmaz bf call of duty serisi crysıs far cry dishonored mmo rpg olmaz just cause gta serisi hitman serisi falanda istemiyorum kokru olmaz farklı ve saran bir konusu olması lazım detroit tarzı falanda olmaz tüm oyunlar birbirini tekrar etmeye başladı oyundan tek istediğim adamı germesin çay kahvemi alıp rahat rahat oynayayım

oda olmadı arkadaşlarla oynanabilecek düşük sistem gerkesinimli bi oyunda önerebilirsiniz
Düşük sistem gerektiren demişsin.
Sistemini yazsana.
Eğer sistemin RDR2 kaldiriyorsa öneririm Steam indirimlerinde şuan 150 TL

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
Düşük sistem gerektiren demişsin.
Sistemini yazsana.
Eğer sistemin RDR2 kaldiriyorsa öneririm Steam indirimlerinde şuan 150 TL
1660s r3 3100 var arkadaşların sistemleri iyi değil pek ondan öyle yazdın yanlış okudunuz galiba ayrıca rdr 2 bittirdim

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
1660s r3 3100 var arkadaşların sistemleri iyi değil pek ondan öyle yazdın yanlış okudunuz galiba ayrıca rdr 2 bittirdim
The witcher 3 wild Hunt
İt takes two kaldirirsa arkadaşlarından birinin bilgisayarı onunla oynayabilirsin
Daha demin Türkçeyi nasıl kullandım:disrelieved::disrelieved:

The amazing Spiderman 2
Bu oyunu ben oynadım sevdim her ne kadar ayarları en düşüğe çeksem ve oyun dosyalarına girip çözünürlüğü azaltıp gölgeleri vs. kapatsamda oyunu sevdim oynayabilirsin güzel oyundur ??

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
Ben oynamadım ama "Erzurum" tam çay/kahve içmelik bir oyun gibi duruyor.

The witcher 3 wild Hunt
İt takes two kaldirirsa arkadaşlarından birinin bilgisayarı onunla oynayabilirsin
Daha demin Türkçeyi nasıl kullandım:disrelieved::disrelieved:

The amazing Spiderman 2
Bu oyunu ben oynadım sevdim her ne kadar ayarları en düşüğe çeksem ve oyun dosyalarına girip çözünürlüğü azaltıp gölgeleri vs. kapatsamda oyunu sevdim oynayabilirsin güzel oyundur ??
spiderman olur bi bakayım