Hiç Ban Yediğiniz Oldu Mu?

Ban Yediniz Mi?

• Kullanılan toplam oy
    19

Bu konuyu okuyanlar

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Merhaba! Bugün yine bir eğlenceli sohbet tarzında bir şeyler hazırlamak istedim, buyurun çayınızı ve kahvenizi hazırlayın. Siz hiç ban yediniz mi? Ankette cevap vermeniz yeterli. Teşekkürler.
Evet, ben taramalı ban tüfeği kurbanı oldum Mart / Nisan 2019'da. Ağır sözlerden kaynaklı çünkü.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Benim eleğimden geçmeyen üye kalmadı galiba :) Ben de hiç ban yemedim ama foruma ilk geldiğinde gerçekten konuyla alakasız, anlamsız bir yorum yaptığım için uyarı puanı almıştım :)

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Benim eleğimden geçmeyen üye kalmadı galiba :)
Haklısın, ben de eleğinden geçen üyelerden birisiydim. İlk foruma geldiğimde o kadar anlamsız ve saçma sapan bir şeyler yazdım ki bir kaç kez uyarı verdiler ve en sonunda taramalı ban tüfeğini bana ateşledin. Nerede ban yediğimi iyi biliyorsun herhalde @ÆSir ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vectör burada olsaydı ne olurdu sizce?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Önceden böyle ban atılırdı...
Screenshot_2018-01-20-09-50-50.png

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Ben Technopat'ta çok fazla ban yedim, hatta Tekno'da uçuşan üyelerin listesindeyim. Tekno'da 3 hesabım vardı, orijinal hesabım Dream Group idi, sonrasında adını unuttum ve son olarak AloNeCatt idi ama bu hesaplar Dream Group'a birleşti. Şu an perma banlıyım o sitede. Tekno profilim:

BERWAR ile kavgam:

Uçuşan üye derken uçak biletimi göstereyim:

Ekran Görüntüsü (91).png

Son düzenleme:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Ben Technopat'ta çok fazla ban yedim, hatta Tekno'da uçuşan üyelerin listesindeyim. Tekno'da 3 hesabım vardı, orijinal hesabım Dream Group idi, sonrasında adını unuttum ve son olarak AloNeCatt idi ama bu hesaplar Dream Group'a birleşti. Şu an perma banlıyım o sitede. Tekno profilim:

BERWAR ile kavgam:

Uçuşan üye derken uçak biletimi göstereyim:

Ekli dosyayı görüntüle 82584
Burada kaç tane var?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Tespit edersem hepsi birden gider haberin olsun. :)

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Bu kadar korktuğuna göre var, tespit edilmesi imkansız değil bilmeni isterim. Sadece 10dk alır..
Korkmadım. Neden tespit edileyim ki, yoksa yine kötü bir şey mi yaptım? İlk banı bahsediyorsan buyur @Creative :

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Yok arkadaş, ne alakası var. Teknopartırdak'ta bu kadar hesabım var şu var bu var dedin ya. Bende dedim ki burada kaç tane hesap var?

Bu kadar! Başka bir yere çekmeyelim lütfen.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Anladım ne dediğini, SDN'de bende 1 hesap var sadece. Böyle delilik yapmam burada zaten, yapmadım da. Çoklu hesabı Technopat'ta açmıştım sadece, yanlış anladın beni @Creative .

Teknopartırdak ile hikaye zamanı geldi, hikayeyi anlatıyorum şimdi:

Technopatta çoklu hesabı açmamın sebebi terk edilmiş e-posta hesabımın tehlikesi yüzünden olduğu içindi ama terk edilmiş posta bilgisi ile oturumu açtığım zaman artık çok geçti. Son olarak 2. çoklu hesabım ile bu (Dream Group) hesabın orijinal olduğunu söyleyip Teknopartırdak ile artık sonsuza kadar işimi bitirmiştim. Birkaç yıl önce SDN hesabı açmayı düşünmüştüm (daha hesabım yoktu bile) ama çok popüler diye Teknopartırdak'ı tercih ettim ve orada hesabımı açtım, SDN'de hesabı açmak istemedim.

Sonradan Technopat'ın benim için yanlış bir yer olduğunu karar verip, SDN'de hesap açayım diye kendime sordum ve kararı verip açtım Mart 2019'da.
Eee, fazla fark göremedim burada diye söylemeye başladım, bir konuya daldım ve o zamanda psikopattım. Psikopatlık yaptığım için yaptığım için burada (arkadaşssız kaldım) ban yedim. Tabii artık pişmandım ve utanmıştım. Özür diledim @ÆSir 'e. Burayı Ekim ayında aktif kullanmaya başladım ve gördüm ki Teknopatırdak'tan 100 kat daha iyi olduğunu fark edip, bir daha buradan ayrılamadım.

Artık yavaş yavaş başarıya koşmaya başlamıştım SDN'le, tanımaya başlamıştım insanları. Onlar da artık beni tanımaya başlamıştı ve durum git gide iyileşiyordu. Aralık ayına geldik, ısınmaya başladık burada hepimiz. Kimi kaptan, kimi spesiyal, kimi de Emir. Böylelikle güzel hikayemiz sona eriyor.

İnşallah Teknopartırdak'taki gibi böyle olaylar olmaz.

Son düzenleme:

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Devam ediyor muyuz arkadaşlar?