HI Level Smart USB çalışmıyor !!

Bu konuyu okuyanlar

Berking431

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar oncelikle merhaba.Benim bir sorunum var.HI LEVEL SMART markali 8gb bir USB im var.bu USB çift girsli yani hem telefona hemde bilgisayara girebilecek sekilde.Benim sorunum şu :yaklasik 1 gün once USB yi telefona ve bilgisayara takarak rahatca calistirabiliyordum ama simdi taktiğimda isigi yaniyor fakat telefonda acilmiyor.Bu sefer ben de bilgisayarda denedim ve aygit taninamiyor hatasi aldim.Arkadaslar taktigim zaman isigi yaniyor ama okumuyor bunun bir cozumu var midir ?yardim ederseniz cok sevinirim ayrica bu forum islerinde yeni oldugum icin nasil kullanacagimi bilmiyorum bu yuzden bi hata yaptiysam sizden ozur dilerim.

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
sorunu tam olarak bilmesekte bir kaç çözüm yolu olabilir.. aygıtlar ve yazıcılar---usb ni bul ve sağ tık----sorun gider
bakalım çözülecekmi

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Portlarda sıkıntı olabilir. Temizlemeye çalışın olmaz ise donanımsal sorun.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
www.linuxmint.com linux mint başlat onunla bak açılınca içeriğihi hdd ye at usb bellek biçimlendirici ile biçimlendir içeriği geri at.
bu şekilde de olmazsa o usb bellek bozuk.

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
www.linuxmint.com linux mint başlat onunla bak açılınca içeriğihi hdd ye at usb bellek biçimlendirici ile biçimlendir içeriği geri at.
bu şekilde de olmazsa o usb bellek bozuk.
geçen aylarda görünmeyen bir usb sorununu çözmek için bios ayarlarından usb portlarının IRQ yapılandırmasını değiştirdim. Büyük ihtimalle IRQ çakışması oldu,ancak sorunu düzelttim... duruduk yere neden olur bu hocam ?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
usb portlarının IRQ yapılandırmasını çok kurcalamamak gerek...

scorhan67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hi level 16gb usb görmüyor. içinde önemli dosyalar var. bu sorunu nasıl çözdünüz yardımcı olurmusunuz?