Hesapla ilgili

Bu konuyu okuyanlar

Arda#arslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Screenshot_20210125-105903.png
merhaba ben dün Google accounta girdim ama android isimli bir cihaz bağlanmış ben bir kaç tane oyun oynuyorum acaba onlardan mıdır android dışındakiler benim cihazlar ıp adresine yazıyor acaba o benim m97 pro tableti olabilir mi kendi cihazından Google accountsa girersen elinde ki cihazını silmez başka bir cihazı siler ben onu silebildim lütfen yardımcı olun

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,611
Ekli dosyayı görüntüle 135915merhaba ben dün Google accounta girdim ama android isimli bir cihaz bağlanmış ben bir kaç tane oyun oynuyorum acaba onlardan mıdır android dışındakiler benim cihazlar ıp adresine yazıyor acaba o benim m97 pro tableti olabilir mi kendi cihazından Google accountsa girersen elinde ki cihazını silmez başka bir cihazı siler ben onu silebildim lütfen yardımcı olun
BlueStacks gibi bir emülatör kullanıyor musun

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Şifrelerini bütün hesaplarında değiştir. İki faktörlü doğrulama aç. Kurtarma epostası, telefonu ekle. Çalınamasın. Benim de başıma geldi 2 gün önce. Hesabı kurtarıp yukarıda dediklerimi yaptım. Giremedi bir daha.

Arda#arslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şifrelerini bütün hesaplarında değiştir. İki faktörlü doğrulama aç. Kurtarma epostası, telefonu ekle. Çalınamasın. Benim de başıma geldi 2 gün önce. Hesabı kurtarıp yukarıda dediklerimi yaptım. Giremedi bir daha.
Onların hepsi açıkken oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten oturumu kapatmışsın bidaha geri bağlanamayacak sanırım hesabını bir yerlerde paylaştın mı ?
Hayır ama 3 kere bağlanmış şifremi değiştirdiğime rağmen sanırım o benim tablet ama tabletin adıda yazıyor anlamadım

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,611
doğru , bu güvenlik önlemleri işe yarıyor

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Onların hepsi açıkken oldu

Hayır
Öyle bir şey olamaz. Cihaz girmeye çalıştığında sana bildirim gelirdi. İyice düşün, nerelerden hesabına giriş yaptın? Eğer senin olmadığına eminsen biraz sıkıntı var demek. Hesaba giren kişi 2AD'yı bypass etmiş.

Arda#arslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öyle bir şey olamaz. Cihaz girmeye çalıştığında sana bildirim gelirdi. İyice düşün, nerelerden hesabına giriş yaptın? Eğer senin olmadığına eminsen biraz sıkıntı var demek. Hesaba giren kişi 2AD'yı bypass etmiş.
Evt biliyorum ama sanırım o benim tablet çünkü ben ona izin vermedim ve ilk önce şifreyi girmesi gerekiyor sonra bana bildirim geliyor anlamadım nasıl oldu

2AD bypass etmiş ne demek

Arda#arslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme:

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808

Arda#arslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne diyorsun anlaşılmıyor ki? Düzgünce anlatırmısın hangi cihazın kimin olduğunu? Bir de cihazların IP adreslerine baktın mı? Ondan belli olur.
Evt baktım huawei m97 pro benim ve samsung olanlar ama android benim değil diye düşünüyorum

Ne diyorsun anlaşılmıyor ki? Düzgünce anlatırmısın hangi cihazın kimin olduğunu? Bir de cihazların IP adreslerine baktın mı? Ondan belli olur.

Numaran ve eposta adresin gözüküyor :D
Olsun bişy olmaz

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Evt baktım huawei m97 pro benim ve samsung olanlar ama android benim değil diye düşünüyorum
O zaman şifreni değiştir. Daha da düşünme. Dün de konu açmışsın yeni fark ettim.

Arda#arslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Numaran ve eposta adresin gözüküyor :D
Ama android cihazın ıp si yazmıyor

O zaman şifreni değiştir. Daha da düşünme. Dün de konu açmışsın yeni fark ettim.
Şifreyi değiştirdikten sonra 2 kez yaptı

Valla ne yapacam bulamıyorum sadece pubg hesabım ona kayıtlı onun için bu kadar araştırdım

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Ama android cihazın ıp si yazmıyor

Şifreyi değiştirdikten sonra 2 kez yaptı

Valla ne yapacam bulamıyorum sadece pubg hesabım ona kayıtlı onun için bu kadar araştırdım
Ben de İninal hesabın falan var sandım. Hem hesabı ele geçirse bile ne fazla PUNG hesabın gider. Zaten zaman kaybı bir oyun. Neyse konuya döneyim: o zaman büyük ihtimalle senin cihazın veya keylogger virüsü yemişsin. Cihazlarını Malwarebytes ile tarat.