Yardım Hesabıma ait maili unuttum

eren21601

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bana ait bir itiraf sayfası var. 1K takipçili ve hesap kitlenmiş. Birisi çalmaya çalışmış galiba hesabı. Hesabı geri açmak için maile kod gelecek işte problemde burada. Ben o hesapta fake mail kullandım ve kullandığım maili de bir türlü hatırlayamıyorum. Yani gelen koda erişemediğim için hesabı açamıyorum. Bu hesabı nasıl açabilirim ben? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ciddi anlamda hesaba giriş yapabilmemi sağlayan olursa ufak bi ödül dahi verebilirim

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,749
Açamazsın yüksek ihtimal. Şifremi unuttum kısmında, aşağıda "farklı bir yöntem dene" yazıyorsa orayı da deneyebilirsin.

EnesKAYA

Back-End Developer
Reaksiyon puanı
162
Maalesef açamazsın. Tek çare olarak Instagram'ın destek hattına mail atmayı deneyebilirsin ama Instagram'ın kullanıcı gizliliği politikası sebebiyle olumlu bir geri dönüş alacağını sanmıyorum.

eren21601

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Maalesef açamazsın. Tek çare olarak Instagram'ın destek hattına mail atmayı deneyebilirsin ama Instagram'ın kullanıcı gizliliği politikası sebebiyle olumlu bir geri dönüş alacağını sanmıyorum.
2 tane mail adresi buldum ikisinede hem türkçe hem ingilizce mail attım 1 hafta oldu nerdeyse mail atalı cvp yok

EnesKAYA

Back-End Developer
Reaksiyon puanı
162
2 tane mail adresi buldum ikisinede hem türkçe hem ingilizce mail attım 1 hafta oldu nerdeyse mail atalı cvp yok
Instagram'a gönderilen destek taleplerinin tam olarak ne kadar bi' sürede nihai karara ulaştığı konusunda bilgim yok ama bir önceki mesajda belirttiğim gibi olumsuz olabilir.