Herkesin hergün mutlu olması dileğiyle....

seciL

Dekan
Onursal Üye
nedendir bilmem bugün anlamsız bi neşe içerisindeyim... bu dünyanın bütün acılarına kederlerine inat herkesin hergün mutlu olması dileğiyle....
Ata Demirer'in Fındık fıstık ooo diye şarkısı vardı duymuşsunuzdur.
bugün aynada kendime bakıp o şarkıyı söylüyordum,kendimi okadar sevimli buluyodum yani yanağımı sıkasım geliyodu :D

seciL

Dekan
Onursal Üye
teşekkürler...nedir bu enerjiklik bu sebepsiz mutluluk anlamadım...
herkes baksın keyfine hayat sıkıntı dert çekecek kadar uzun değil ...

seciL

Dekan
Onursal Üye
ya bazen yaşadıklarıma rağmen ruh sağlığımı nasıl koruduğumu merak edip kendıme hayran kalıyorum ve o kadar seviyorum ki.böyle sarılasım falan geliyor bazen insan nelerı hakettiğinni farkına varıyor.benımkı de bu olsa gerek ama bazen hiç sevmemm kendımı saçlarımı teeek tek koparasım var sinirden.. bir garibım yahu :)

Ben herzaman mutluyumdur olayları kafama takmam sıkıntı stress yaratmam akışına bırakırım.Umarım herkes mutlu olmayı başarabilir.Şu dünyada en güzel duygu bu olsa gerek :)

Evet bende hiçbir konuyu kafaya takmam. Hatta babam benim için şu terimi kullanır, "Dünya yan devrilse, dönüp n'oluyor diye bakmazsın sen." :D

Hayat 3 gündür.Dün geçmiştir, gelecek belli değildir, o halde bugünlerimizin kıymetini bilelim mutlu yaşayalım...

seciL

Dekan
Onursal Üye
hayat çok güzel ve yaşamaya değer...her sabah kalktığımda şükrediyorum bu günde yaşıyorum diye,ayaklarım tutuyor kendi başıma yatağımdan kalkabiliyorum,ellerim tutuyor elimi yüzümü yıkayabiliyorum,şükeredecek o kadar çok şeye sahibim ki...sevgi gibi

sercanozturk

Asistan
Bendede şöyle bir olay var.İyi birşey olduğu zaman başıma kötü birşey gelecek sanıyorum.
Bazen oluyorda...

Umarım bu söylediklerim senin için geçerli olmaz,hep mutlu olursun Seçil.

seciL

Dekan
Onursal Üye
iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum
olumsuz düsünmesen çok daha güzel olacak... :)

nur29

Doçent
hayat yaradana şükredince çok daha güzel ve anlamlı oluyor.her daim mutlu ve huzurlu olman dileğiyle