Herkese merhaba :)

dianavenefica

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adım Su. 15 yaşındayım, 9.sınıf öğrencisiyim :). İzmirliyim ve Tekirdağ'da yaşıyorum. Teknolojiye ilgisi olan biriyim, SDN'in takipçisiydim ama forumuna üye olma fırsatını anca bulabilmiş biriyim ve telefon tavsiyesi için üye olmamla birlikte teknoloji bilgimi daha fazla geliştirmek de istemekteyim. Kalıcı olmam dileklerimle hepinize iyi akşamlar :).

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Hoş geldin forumda bayan kullanıcı sayısı artıyor :) Sevindim buna kalıcı olman dileğiyle :)

dianavenefica

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hoşbuldum, teşekkürler :).

Hoşbuldum, teşekkürler :).
Zaten okumuş bulunmaktayım :D.

Hoşgeldiniz kalıcı olmanız dileğiyle.
Hoşbuldum, umarım :).

Hoş geldin forumda bayan kullanıcı sayısı artıyor :) Sevindim buna kalıcı olman dileğiyle :)
Hoşbuldum, ben de sevinmiş bulunmaktayım. Umarım :).
Hoşbuldum.

Reaksiyon puanı
4
Adım Su. 15 yaşındayım, 9.sınıf öğrencisiyim
:). İzmirliyim ve Tekirdağ'da yaşıyorum. Teknolojiye ilgisi olan biriyim, SDN'in takipçisiydim ama forumuna üye olma fırsatını anca bulabilmiş biriyim ve telefon tavsiyesi için üye olmamla birlikte teknoloji bilgimi daha fazla geliştirmek de istemekteyim. Kalıcı olmam dileklerimle hepinize iyi akşamlar :).

bende tekirdağda oturuyorum.hemşeriyiz bi nevi. foruma hoşgeldin.bayan üyeler tek tük üye oluyorlar.umarım forumda aktif olursun.ayrıca tekirdağın neresinden oldugunuda merak ettım abicim.

dianavenefica

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende tekirdağda oturuyorum.hemşeriyiz bi nevi. foruma hoşgeldin.bayan üyeler tek tük üye oluyorlar.umarım forumda aktif olursun.ayrıca tekirdağın neresinden oldugunuda merak ettım abicim.
Ne güzel :). Teşekkür ederim. Bende öyle umuyorum :). Tekirdağ merkezde yaşıyorum 100.yıl :).
hoş geldiniz kalıcı olman dileğimle
Teşekkür ederim, bende aynısını temenni ediyorum :).
Hoş geldin. :flowers:
Hoşbuldum ve teşekkürler :).

Hoşbulduk :D.

Hoşgeldin Su.
Su gibi aziz ol emi :p
Hoşbuldum :).
Hahah :D.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Hoş geldin :) Merak ettim Diana ve Nefica kim?

Rufat

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Adım Su. 15 yaşındayım, 9.sınıf öğrencisiyim :). İzmirliyim ve Tekirdağ'da yaşıyorum. Teknolojiye ilgisi olan biriyim, SDN'in takipçisiydim ama forumuna üye olma fırsatını anca bulabilmiş biriyim ve telefon tavsiyesi için üye olmamla birlikte teknoloji bilgimi daha fazla geliştirmek de istemekteyim. Kalıcı olmam dileklerimle hepinize iyi akşamlar :).
Hos geldin kalici olman dileklerimle:).Welcome:)

dianavenefica

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hoşbuldum :).
Ojbuldum bea :D.

Hoş geldin :) Merak ettim Diana ve Nefica kim?
Hoşbuldum :). Diana ve Nefica değil Diana Venefica :). Diana çok sevdiğim bir isimdir ve genellikle nickim olur Venefica'da latincede cadı demek -az cadı değilimdir falan :D- Kulağa hoş geliyor gibi, seviyorum neden bilmem :D.
Teşekkürler :)
Hos geldin kalici olman dileklerimle:).Welcome:)
Teşekkürler, umarım :).

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Hoşbuldum :). Diana ve Nefica değil Diana Venefica :). Diana çok sevdiğim bir isimdir ve genellikle nickim olur Venefica'da latincede cadı demek -az cadı değilimdir falan :D- Kulağa hoş geliyor gibi, seviyorum neden bilmem :D.

Düşündüğümden biraz farklıymış :D Bi' cadımız eksikti o da oldu :)

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Hoş geldin Su.
Genç üyelerimiz artmaya başladı. Güzel bir gelişme bu. Hele diğer sitelerde ki gibi değilde yaşlarına yakışır şekilde davranıyorlar bizi daha da mutlu ediyorlar.
Hoş gelmiş hepsi :)

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
hoşgeldin yalnız biz burada cadıları pek sevmeyiz :D

Brix

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hoşgelmişsin. Diğer cadılar da dökülür buraya birazdan, gel bakayım sen buraya @Amanda :D