Herkese Açık iOS 9 Beta Yayında

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
S

SDN Okuru

SDN Okuru
ios 9 beta 1'i yükledik şimdi beta 2 ve beta 3'e nasıl geçerim?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaslar benim de birkac sorum var :
-Bunu yüklersem otomatik olarak güncelleme almaya devam eder miyim?
-ipadde deneyen var mi nasıl stabilitesi
-yüklemenin herhangi bir anlatımı var mi?

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
ios 9 beta 1'i yükledik şimdi beta 2 ve beta 3'e nasıl geçerim?

direk beta 3 ipsw indirip yüklemen daha sağlıklı olur

Arkadaslar benim de birkac sorum var :
-Bunu yüklersem otomatik olarak güncelleme almaya devam eder miyim?
-ipadde deneyen var mi nasıl stabilitesi
-yüklemenin herhangi bir anlatımı var mi?

Bu herkese açık beta olduğu için sadece geliştiriciler için çıkan sürümleri yükleyemezsin. Bir sonraki güncelleme de herkese açık olursa yükleyebilirsin.
Yükleme anlatımına gerek yok bildiğin ipsw yükleme yöntemi :) itunes ten ister güncelle diyip ipsw yi seç verileri kaybetmeden yükselt istersen restore yap temiz kurulum yap

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben ios 9 beta 3 den 8.4 e geçmek istiyorum nasıl oluyo yardımcı olur musunuz ?

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Apple Store güncelleme sorunu giderilmiş, sadece denediğim uygulamalardan BBM çalışmıyor fakat bildirimleri geliyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iOS device required for download

butonuna tıklıyorum birşey olmuyor acaba nasıl inirebileceğimizi anlatırmısınız şimdiden teşekkürler.

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
İtunes a gerek kalmadan direk cihaz üzerinden güncelleme yoluyla geçilebiliyor.Siteden adımları takip edin cihaza bir profil yükleniyor cihaz kapanıp açılıyor,daha sonra güncellemelerde görünüyor.
ad405eaf7f00c6cab4e662c9a78d3749.jpg

SeeTake

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Cihazım 5s

Donmalar ve kasmalar çok var. Engel teşkil edecek kadar olmasa da can sıkıcı. Hayır yani android olsa sıfır telefonu kutusundan çıkardığın gibi açıp aynı donmalar olsa neyse. Ama iPhone'da alışkın değiliz abi ya :)) onun dışında sorun görmedim.

Şarj konusu çok iyi diyebilirim. Güç modu gayet iyi. Kasmaları onu açtığım için mi yapıyor diye bir ara kapattım ama farkı göremedim ben.
Klavye çok iyi. Üstte çıkan tahminler güzel ama yavaş geliyor. Ya da ben çok hızlıyım :))
Yazı tipi hoşuma gitmedi. Ya daha alışamadım ya da hiç hoşuma gitmeyecek. Sanki iPhone'u biraz basitleştirdi gibi bir his oluşuyor.

Şu anlık bu kadar. Kullandıkça daha çok bilgi veririm.

SeeTake

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Beyler ben hiç beğenmedim. Ben mesaj yazan bir insanım. Belki günde 2000 mesaja bile ulaşabiliyor. Ama bu konuda sıkıntı var. Mesaj geldiği zaman ekranı uyandırmak gerekiyor çoğu zaman. Çünkü bildirim gelmiyor. Ondan dolayı tekrar 8.4 e döndüm...

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
İpad 3 te denedim uygulama açışlarında tepki vermesi uzun sürüyo.Genel olarak iyi.Ama 8.4 ten üstün bir özelliği yok.
O değilde ios 9 daki ekran bölme özelliği nasıl olurda iphone 6 ve 6s e gelmez ilginç.! Anlaşılan apple strateji değiştirdi.Artık ios versiyonu bir çok cihazda uzun süre güncellenecek ama özellikler kısıtlanacak.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler acil yardım ios 9 beta 3 yükledim memnun kaldım fakat 8.4 geri dönmek istiyorum iphonu geri yükle diyorum itunes den ama sürüm indirme başarısız gibi bir hata alıyorum napa bilirim