Öneri Herhangi Linke Tıklayınca Gelen Sayfa

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
686

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210611-113131_Opera.jpg
    Screenshot_20210611-113131_Opera.jpg
    55.2 KB · Görüntüleme: 159

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
Katılıyorum. Mobilde üstüne basılı tutarak, bilgisayarda üstüne imleci getirerek linki görebiliyorum zaten. Çok büyük zaman kaybı yaşatıyor bu özellik bana.
bekleme seçeneği var zaten.
o butona tıklayıp sayfaya gidebilirsiniz.

diyorsan yine de 3-4 saniye geç oluyor diye bende derim Napim.

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Olabilirdi fakat güvenlik söz konusu iken kişiselleştirme pek önem arz etmiyor.
Çok can sıkıcı ama default olarak yönlendirme ekranı çıkabilir ama profesyonel kullanıcılar Ayarlar'dan değiştirse bir sorun olmaz. Sonuçta kullanıcı tıkladığı linke zorla girmiyor kendi sorumluluğunda giriyor.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Bizim kendi güvenliğimiz söz konusu sizene :) :D
Olayı sadece kendinle kıyaslama. Bu forumda senin güvenliğin diğer üyelerinde güvenliğini kapsar.
İlerleyen süreçte bireysel bir güvenlik sorunu yaşasan bile ucu yönetime dokunur :)
Sizenelik bir durum söz konusu değil yani, bir çok forumda olduğu gibi bu forumda da bu şekilde aksi bir sorun olmadıkça devam edecek.

Reaksiyon puanı
686
Olayı sadece kendinle kıyaslama. Bu forumda senin güvenliğin diğer üyelerinde güvenliğini kapsar.
İlerleyen süreçte bireysel bir güvenlik sorunu yaşasan bile ucu yönetime dokunur :)
Sizenelik bir durum söz konusu değil yani, bir çok forumda olduğu gibi bu forumda da bu şekilde aksi bir sorun olmadıkça devam edecek.
Peki bu sayfa yerine daha kısa süreli bi şey eklenemez mi? Zamandan tasarruf adına.