Her Yöne 500 Dakika + 1000 SMS + 1 GB İnternet 19 TL - Vodafone FreeZone

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben yenı vodafona gectım tl yuklemedım daha tarıfem özgur genc heryone 500 dk 1000 sms+ 1 gb internet için ne yapmam gerekıyo yardımcı olur musunuz

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
OZGUR KOMPLE yaz 7000'e gonder..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kampanyaya abone alimi 17 Nisan'da sona eriyor bilginize..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
26 yaş altı 19+vergiler,26 yaş üstü numarasını taşıyana yada yeni hat alanlara 23+vergiler yardımcı oldumu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaş bende geçtim avea dan da ankaranın(altındağda) göbeğinde doğru dürüst çekmiyor evin dış cephesinde konuşuyorum yoksa kesik kesik bune ya çekiyormu çekiyor hiç kaliteden bahseden yok

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Daha nereye kadar uzatacaklar acaba 2 oldu bu :)

xlorxlarge

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben turkcellden geçtim çok memnunum çekim gücü turkcellden fazla bi farkı yok

e.elagoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O degılde avea hattımı vodafoneye tasımak ıcın basvurdum 4 gun ıcınde gecıcek dedıler ıyı tamam dedım sonra freezone yapmak ıcın konustum hat annemın adına oldugundan tc mı falan verdım fakat neymıs 1. dereceden akraba olucakmıs gıbı salakca telefondan arayıp bıldırdıler hattın sahıbı annem oldugunu soyledım tc no vs verdım bu seferde neymıs soyadı tutmuyormus dıye freezoneye gecemedım . annem babam ayrılalı 9 yıl olmus babamın soyadını kullanıyorum annemde kızlık soyadını kullanıyor dıye soyadlarımız farklı oldugundan freezoneye gecıs yapamıyorum boyle sacmalık olurmu ?

darkkinq38

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar dün vodafone hattı alarak bende bu tarifeye geçtim.Yalnız şöyle bir problemim var,dün paketi aldıktan sonra hız ile ilgili ölçümler yaptım.Android için olan Speed Test uygulaması ile.Çok değişken sonuçlar çıktı.Bir 2 megabiti gördüğüm oldu,bazen 5 megabiti.Bu paketteki internet hızı ile ilgili kesin bir bilgisi olan var mı? (ölçümlerin hepsi aynı noktadan yapılmıştır.evimdeyken.<Kayseri,Melikgazi>)

http://imageshack.us/a/img9/5636/screenshot2013042318014.png
http://imageshack.us/a/img845/6263/screenshot2013042318015.png
http://imageshack.us/a/img94/2654/screenshot2013042318021.png

- - - Mesaj Güncellendi - - -

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Biraz okusan göreceksin ama neyse..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Cok sacma bir sey yapmis resmen sart kosmus ben 10 yila yakin vodafon kullaniyorum ne yani ya hattimi degistircem yada baska hatmi alip vodafona mi geccem birde 26 yas olacak..ben en iyisi avea ya geceyim en azin dan boyle sartlar yok...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
19 tl olan 26 yaş altı gençlere özel... 23 tl olan ise yaş sınırlaması olmayan tarife...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bişey sorucam ben avealıyım dıyelm kı vodafone gectım 19tlye 500dk heryne msj ve ıntr dıyo 19marttan ne zmana kadar gecerlı bilen varsa cvp atabılr mı cok memnun olurum ıı aks

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vodafondan aveaya yeni gectim hic hoş değil tekrar vodafona gecebilir miyim yoksa belli bir kullanma süresi var mı?

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
3 ay beklemelisin aveanin interneti hizli bende avedan vodafona gectim gecme
Nedenimde avea baz istasyonlarini kaldirdi bulundugum yerde hat cekmez
Oldu ayni tarife vodafone da vardi simdi bakiyorumda aveanin interneti. Baya bir iyi

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Hat tasima islemlerinde beklemeniz gerekmez. Fakat numaranizi tasiyip uygun bir tarifeye gecmek isterseniz sartlari oluyor. Sart da 3 ay gittiginiz operatorde kalip sonradan geriye donmek..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim vodofon böyle yaparsa abone sayısı düşecek. sınırsız aylık cepneti kaldırdılar çook beklerler vodofona geçsinler diye millet cepnet arıyor herkez

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
gittim vodofona bitmiş bu tarife aynen böyle tarife arıyordum :( :( :/ sonra en yakın bimcell oldu 19 tl ye her yöne 250dk 5000sms 500mb internet

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
kardeşim vodofon böyle yaparsa abone sayısı düşecek. sınırsız aylık cepneti kaldırdılar çook beklerler vodofona geçsinler diye millet cepnet arıyor herkez

Vodafone 2 aydır internet paketlerimizden çalıyor.
Eşimin ve benim internetlerimiz kullanmamamıza yada az kullanmamıza rağmen bitiyor, ek paket aldım internete girmem ile bitmesi bir oldu, eşimin tarifesi ayın 7'sinde sıfırlanıyor 2 gümdür evde bugün tamamen kullandınız dedi!!! Evde Wi-Fi kullanıyoruz nasıl bitiyor????
Vodafone'nun süresi doldu artık yarından itibaren başka bir operatöre geçiyoruz...

Eustachius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu rekabetler kadar iyi bir şey yok. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sakın avea ya gecmeyın ben kullanıyorum sabıt ucretlı bır hattım var ama fırsatını bulunca hemen gecırıyorlar 50 mb ınternete 124 tl odedım en ıyısı faturasız hat kullanmak ama bence avea ya gecmeyın cok kazık

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
sakın avea ya gecmeyın ben kullanıyorum sabıt ucretlı bır hattım var ama fırsatını bulunca hemen gecırıyorlar 50 mb ınternete 124 tl odedım en ıyısı faturasız hat kullanmak ama bence avea ya gecmeyın cok kazık

Bütün operatörler aynıdır.. Hiçbirini kullanma bence...