Öneri Her tablete kırılmaz cam takılır mı?

Sorumeraklisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung tab s10 ultra alacağım ve kırılmaz cam almam gerekiyor. Herhangi bir telefonuya gidipte taktırılabiliyor mu? Çizim falan da yapacağım kırılmaz cam hassasiyeti engeller mi?

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
256
Samsung tab s10 ultra alacağım ve kırılmaz cam almam gerekiyor. Herhangi bir telefonuya gidipte taktırılabiliyor mu? Çizim falan da yapacağım kırılmaz cam hassasiyeti engeller mi?
Her telefoncuda tablet için ekran koruyucu olmuyor, gitmeden önce arayıp var mı diye sorun bence hocam, boşuna telefoncu telefoncu dolaşmazsınız. Ben iPad 9. nesili kırılmaz ekran benzeri kalın nano bir ekran koruyucu ile kullanıyorum, herhangi bir hassasiyet problemim yok. Ancak tablet elinize ulaşınca ilk önce bir kalemi ile deneyip sonra ne tür bir ekran koruyucu alacağınıza karar vermenizi tavsiye ederim.

Sorumeraklisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Küçük bir ilçede yaşıyorum ve saçma şekilde çok fazla telefoncu yok ( 2 tane var sanırım
sanırım veya 1 )

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
256
Küçük bir ilçede yaşıyorum ve saçma şekilde çok fazla telefoncu yok ( 2 tane var sanırım
sanırım veya 1 )
Hocam ben Ankara'da oturmama rağmen Ankara'nın göbeği Kızılay'da ekran koruyucu satan bir kaç yeri anca bulabildim, onların fiyatı da bana biraz fazla gelmişti. Ben de internetten alıp kendim yapıştırdım.