Her şeyi hatırlamanın en kolay yolu; Evernote, Türkçe olarak hatırlatıyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Her şeyi hatırlama konusunda dünyaya yardımcıolan Evernote, tüm uygulamalarını Türkiye’deki kullanıcılarına Türkçe olaraksunuyor

Dünyada on milyonlarca insanın bilgisayarları, cep telefonları ve tabletleri aracılığıylaher konuda her şeyi hatırlamalarını sağlayan Evernote, uygulamalarını Türkçeolarak da sunuyor. Evernote Türkiye’deki kullanıcıları için artık önemli olanve hatta olmayan her şeyi hatırlama ve kolaylıkla bulma yolunu Türkçesağlıyor.

Türkiye’dekicep telefonu, bilgisayar veya tablet kullanan herkes, Evernote’un hizmetlerindenücretsiz olarak yararlanabiliyor. Tüm dünyadaki Evernote kullanıcılarının %90’ıücretsiz olarak bu hizmetlerden faydalanırken, aynı zamanda “Premium”versiyonunu seçenler bazı ilave özelliklerde de sahip oluyorlar.

Hatırlamanın enkolay yolu
Evernotefikirlerinizi, gördüğünüz, duyduğunuz ya da sevdiğinizşeylerihatırlamanın ve ihtiyaç duyduğunuzda onları geri çağırmanızayardımcı olmanın en kolay yolunu sunuyor.

Sözkonusu olan ister bir hatırlatma olsun ister alışverişlistesi, toplantı notları, hazırladığınız bir yemeğin fotoğrafı ya da birkafede karalanan bir sunum; Evernote kullanıcıların belleklerini metin, konuşmave fotoğrafdahil çeşitlişekillerdekorumasını sağlıyor.Evernote görüntülerdeki yazılı ve basılı metinleri dahi tanıyıp araştırılabilirhale getiriyor. Kullanıcılar notlarını dilediklerinde başkalarıyla da paylaşabiliyorlar.

Evernotepiyasadaki tüm PC ve Mac bilgisayarlar ile iPhone ve Android telefonlarla iPadve diğer tablet cihazlarına uygun. Kullanıcılar kullandıkları bu cihazlararacılığıyla, tüm notlarını kendilerine tahsis edilen belleklerine depolayabiliyorve daha sonra bu bilgilere her zaman ve her yerden ulaşabiliyorlar. Bu hizmetEvernote tarafından kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor.

Bilgisayarlarınyanı sıra mobil cihazlar ve tabletler de her geçen gün internete erişimintercih edilen yolu haline geliyor. Evernote sayesinde insanlarbir şeyyapmak ya da görüntülemek istediğinde, artık bilgisayarlarının önünde beklemekzorunda kalmayacak. Yanlarında bulundurdukları cep telefonları veya tabletleriaracılığıyla tüm notlarını kaydedebiliyor ve diledikleri her yerden ve herzaman ulaşabiliyorlar.

Evernoteadeta Dijital bir koç gibi, ister müzik, video, fotoğraf, ister ses ya da kişiseliçerikle olsun, dijital ve gerçek dünya arasında kolaylıkla geçişyapmalarını sağlayarak insanların hayatlarını kolaylaştırıyor.

Kaynak
 

Son mesajlar

Üst