Yardım her okuldan döndüğümde ağlıyorum yemin ederim

Bu konuyu okuyanlar

noktanokta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
kör kütük aşık oldum bir tane duygusal şarkı duyunca hemen gözlerim doluyor çok seviyorum çok değer veriyorum ama imkanı oluru yok aynı snıftayız sıınıftan gidecek büyük ihtimal başka sınıfa gidemedi ama aklına koymus karslıklı yer degıstırecegız falan dıyor yemın derım bitiyorum .onun için ben sıraadan bir insanım oama o benim her şeyim kurtulamıyorum dayanamıyorum ne yapacagım
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim bütün arkadaşlarım tanıyor hepsiyle konusuyor ama bızım gecmısımız yuzunden yuzume bıle bakmıyor çok güzel asla onun statüsünde değilim çok kötüyüm

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Bu yaşlarda eğer bir kız arkadaş yaparsan inan hiç iyi olmaz. Çevremden biliyorum. Sonu zaten baştan belli olacak. Eninde sonunda ayrılacaksınız ve boşu boşuna üzüleceksin. Okul zamanı tanışıp ilişkisini çok uzun zaman sürdürebilen çok az kişi var. Kendi kendini üzmüş olursun. Benim tavsiyem hiç o toplara girme. Ayrıca onun statüsünde değilim falan diye de düşünme, kendini niye ezik durumuna getiriyorsun. Onu sevdiğin için sana öyle geliyor olabilir belki ama o da insan sen de. Bir kız için asla kendini yerlere serme.

Son düzenleme:

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,921
Gerçekliğe uyan.

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
aşık olma denilince olunmasa ..
Melankolik takılma, kız sınıf değiştirecekse git konuş. Red cevabı gelirse sınıf değiştireceğinden çok bir şey kaybetmemiş olursun, sürekli yüzünü görmezsin. En azından içinde kalmamış olur, okul hayatın boyunca "keşke açılsaydım" dersin :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçekliğe uyan.

Hayatımda dinlediğim en iyi motivasyon konuşması

Son mesajlar