Her Bahar Gül Kokar

llavinya

Dekan
Reaksiyon puanı
92
Herşey payına düşeni alacak. Rüzgar sesimizi, güneş gölgemizi, toprak bedenimizi; ama ruhumuz ebedi. İşte mühim olan da bu. En kıymetli malımız o değil mi? Onu bu davetin bir çiçeği, bir hediyesi olarak Rabbimize, yani verene götürüyoruz. Ölmemek için ölüyoruz. Hangi davete eli boş gidilir? Ahiret gibi saadete, cennet gibi bir davete, böyle bir hediye gerekir. Peygamberimiz Efendimiz "Ölüm, kulun canını Rabbine hediye etmesidir" buyurmuyor mu? Al Rabbim emanetini, verdiğin günkü gibi lekesiz olsun. Benim baharımın hediyesi de bu, yeter ki gül koksun...

Selim Güzdüzalp

llavinya

Dekan
Reaksiyon puanı
92
güzel sözler olduğunu biliyorum , herkes görsün diye güzel sözleri paylaşıyorum :happy:

ben teşekkür ederim burock.

TerTip89

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Peygamberimiz Efendimiz "Ölüm, kulun canını Rabbine hediye etmesidir" buyurmuyor mu? Al Rabbim emanetini, verdiğin günkü gibi lekesiz olsun. Benim baharımın hediyesi de bu, yeter ki gül koksun...

Selim Güzdüzalp
"Allahümme Salli ala seyyidine muhammedin ve ala ali seyidina muhammed"

"Allâhümme salli alâ Muhammedin ve enzilhül münzelel mukarrebe indeke yevmel kiyâmeti."

Allah Razı Olsun Rabbimizin verdiği Emanete ihanet etmeyelim dostlar emanetimize iyi bakalım dünyayı değil ahireti düşünelim ebedi saadet orada...

llavinya

Dekan
Reaksiyon puanı
92
teşekkür ederim arkadaşlar. Allah sizden razı olsun.

mustafa0155

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Elimizde küçük bir meş'ale. yaslı gönüllerin dünyalarını aydınlatmaya koyulduk. bu kadarlık gayretle geceler gündüze döner mi? orasına aklımız ermez ama bu! ilahi ışıgın gönüllerde parıldamasına bir davetiyedir. llavinya kardeş elindeki meşalenin ışığı sönmesin."Ölüm, kulun canını Rabbine hediye etmesidir".inşaallah ötelere o meşale ile gidersin.dua ile selamlar...

llavinya

Dekan
Reaksiyon puanı
92
Elimizde küçük bir meş'ale. yaslı gönüllerin dünyalarını aydınlatmaya koyulduk. bu kadarlık gayretle geceler gündüze döner mi? orasına aklımız ermez ama bu! ilahi ışıgın gönüllerde parıldamasına bir davetiyedir. llavinya kardeş elindeki meşalenin ışığı sönmesin."Ölüm, kulun canını Rabbine hediye etmesidir".inşaallah ötelere o meşale ile gidersin.dua ile selamlar...

dua için çok çok teşekkür ederim Mustafa. Allah razı olsun.

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Çok güzel bir yazı. Teşekkürler bizleri de haberdar ettiğin için böyle güzel bir yazıdan.

llavinya

Dekan
Reaksiyon puanı
92
ben teşekkür ederim emel. paylaşılmaya değerler.