Hepsiburada?

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hepsi buradadan alışveriş yapıcam önerirmisiniz güvenlik konusunda tereddüt ediyorum dolandırma olaylları felan

Kriptex

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Güvenlik mi hiç düşünmeden gözün kapalı yap alışverişini :)

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Gözün kapalı da yapma :) Benim sana tavsiyem "Sanal Kart" oluşturman, bazı bankaların (Örn:İşbankası) internet şubesinden oluşturulabiliyor. Bu sayede 150TL lik bir alışveriş yapacaksan öncesinde hesabından 150TLyi oluşturduğun sanal karta aktarıyorsun ve sanal kartını kredi kartı yerine kullanıyorsun. Zaten tek seferlik olduğu için birileri bu kartın bilgilerini öğrense de bir işine yaramaz :D

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Güvenlik konusunda sıkıntı yok.Ama ürünün geç gelmesi, müşteriyi mağdur etme gibi şeylerden dolayı hepsiburadayı artık kullanmıyorum.

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Hiç şüphe etme güvenilir. Çok alışveriş yaptım hiç sorun çıkmadı.

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kredi kartımın numarasını + şifresini istiyor veriyimmi şimdi :D

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
sayılır işte :D :D ne diyosunuz şimdi gönderiymmi :D

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Eğer kredi kartı konusunda şüpheleriniz varsa,evet,sanal kart oluşturabilirsiniz.Mesela 1 gün geçince kendiliğinden kapanabiliyorlar.

Hepsiburada.com'dan şüpheniz varsa,yaptığım alışverişler sorunsuz geldi.

Bence güvenebilirsiniz :)

barankaynak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
REZALET! Müşteri desteği sıfır. Bozuk bir ürün varsa hiç uğraşma daha iyi o derece.

dctor

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Uzun zamandir alişveriş yabtığım bir side kesinlikle güvenilir diğer sitelere göre biraz fiyatlar bazı ürünlerde bahalı olabiliyor

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Çok alışveriş yaptım bir sorunla karşılaşmadım. Fakat müşteri hizmetleri biraz geç cevap verebiliyor ama her sorunu çözüyorlar. Ben şimdiye kadar 30 un üstünde alışveriş yapmışım. Belki çok değil ama sadece 1 defa acele gelmesi gerekti çünkü bir hediye idi. Onlarla konuştum çok hızlı bir şekilde gönderdiler sağolsunlar.

emre24

Doçent
Reaksiyon puanı
5
100 tl üzeri alışveriş yapıcaksan kapıda ödeme seçeneğini kullan. Ben öyle bir ürün almıştım 1 haftada yolladılar.(Stokta olmasına dikkat et-Hızlı kargo olan ürünleri seç.)

Alnair Alsad

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Sanal kart uygulamasını (arkadaşlar önermiş zaten) kullan derim. Biz de HB'den alışveriş yaptık bir iki kez hiç sorun yaşamadık amma tedbiri elden bırakmamak gerek. İçin rahat eder. :)

c_emre_m

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://www.hepsiburada.com/Iletisim.aspx adresinde diyor ki;

"Telefonla verilen hizmetin yoğun olması nedeniyle tüm sorularınızla ilgili mesajlarınızı sitemizdeki “Bize sorun” köşesinden bize iletebilirsiniz."

Açıkçası Telefonla görüşerek problemlerinizi anlatmanız pek mümkün görünmüyor, sorularınıza cevap alabilmek oldukça uzun sürüyordu eğer değişmediyse.

Aynı zamanda stok kontrol sistemi çok berbat.

Örneğin bir malzemenin siparişini verdiniz hemen sonrasında o ürünün stoklarda olmadığını öğreniyorsunuz ve size ya başka bir ürünü seçmenizi yada hediye çeki önereceklerdir. Ben çok düştüm bu duruma o yüzden bu siteden uzun zamandır alışveriş yapmıyorum başka alışveriş sitelerine bakıyorum telefon ile arayarak teyid edip öyle sipariş veriyorum.

Reaksiyon puanı
0
Ben şimdiye kadar problem yaşamadım ama forumlar sorun yaşayanların sayısı azımsanamayacak kadar fazla.

mutsuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dostum bence güven konusunda bi problem olmaz. Zaten kazanıcaklaırnı kazanıyolar ama cok yogun olduklarından hizmet kalitesi biraz düsük kalabilir...

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
İnternetten alışveriş yapabileceğin en güvenli sitelerden biridir.

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Çok alışveriş yaptım hiçbir sorun da yaşamadım. Müşteri hizmetleri vasat ama firma kesinlikle güvenilir.