Hepsiburada Trendyol'a Rakip Olabilir Mi?

Trendyol mu HepsiBurada mı?

• Kullanılan toplam oy
    42

alikocunsoforu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Hepsiburada son iki yıldır iyi bir ivme yakaladı bence. Market ve kargo hizmetleri bence başarılı. Geçen gün bir sipariş verdim. Hem fiyat olarak piyasanın en ucuzuydu hem de kargo hizmeti ücretsiz olmasına rağmen çok hızlıydı. Ama arayüzünü hala tam anlamıyla oturtamadılar bence eksikler yok değil. Sizce böyle giderse Trendyola rakip olabilirler mi?

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,901
Trendyol'un gıcık mı gıcık reklamları yüzünden Hepsiburada üzerinden alırım hep. Henüz bir şikâyetim yok.

alikocunsoforu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Trendyol'un gıcık mı gıcık reklamları yüzünden Hepsiburada üzerinden alırım hep. Henüz bir şikâyetim yok.
Katılıyorum Trendyol reklam olayını gerçekten abarttı. Her yerdeller ve umarsızca reklam veriyorlar. Birinin bu olaya el atması lazım. Hem Trendyol kalitesini günden güne kaybediyor bence..

supermale

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
trendyol çok büyük hepsiburada nasıl baş etsin onunla hem ben hep trendyol kullanıyorum çok mumnunum.hepsiburadayı seçenler de bilemiyorum yani. nesini sevmiyosunuz mesela??

Reaksiyon puanı
8,024
Hepsiburada kaç yıldır Türkiye’nin en iyisi zaten. Asıl soru Trendyol yakalayabilir mi olacak.

Trendyol her gün yok şu indirim günü yok bu indirim günü diye sürekli indirim yaparak Hepsiburadaya yetişmeye çalışıyor. Her videoya saçma sapan reklamlar koymaları da cabası. Çizgisini koruyan ve abartılı reklam vermediği için oyum Hepsiburadaya. Müşteri hizmetleri de çok iyi Hepsiburadanın.

Reaksiyon puanı
5,171
Hepsiburada son iki yıldır iyi bir ivme yakaladı bence. Market ve kargo hizmetleri bence başarılı. Geçen gün bir sipariş verdim. Hem fiyat olarak piyasanın en ucuzuydu hem de kargo hizmeti ücretsiz olmasına rağmen çok hızlıydı. Ama arayüzünü hala tam anlamıyla oturtamadılar bence eksikler yok değil. Sizce böyle giderse Trendyola rakip olabilirler mi?
Hepsiburda değer olarak trendyoldan bikaç kat daha büyük.

hakancoskun4891

Profesör
Reaksiyon puanı
757
trendyol çok büyük hepsiburada nasıl baş etsin onunla hem ben hep trendyol kullanıyorum çok mumnunum.hepsiburadayı seçenler de bilemiyorum yani. nesini sevmiyosunuz mesela??
Trendyoldan sadece 1 kere elektronik alet alışverişim oldu, oda AirBuds 2. Oda çakma çıktı, iade ile uğraşamayacağımdan göndermedim. Hespiburadanan hepsijet gibi hizmetlerini seviyorum

alikocunsoforu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Trendyoldan sadece 1 kere elektronik alet alışverişim oldu, oda AirBuds 2. Oda çakma çıktı, iade ile uğraşamayacağımdan göndermedim. Hespiburadanan hepsijet gibi hizmetlerini seviyorum
Aslında çok uğraştırıcı bir süreç değil. İade kodunu kullanarak hızlıca halledebilirdiniz. Keşke iade etseydiniz ürünü yanlarına kar kalmasaydı.

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Yıllardır hepsiburada kullanırım. Çok uzun süreden beri trendyoldan gerek hizmet gerekse tasarım olarak daha öndeler bence. Trendyolu sevmeyen bir benim galiba. Şahsen ben amazon ve hepsiburadadan başka yerden kolay kolay alışveriş yapmıyorum.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,079
Hepsiburada yi tercih ederim. Lakin gerek mobil uygulamasi gerekse masaüstü sitelerinde reklam ürünlerini alakasız kategorilere koyuyorlar larki dersin ya bunlar bir şey bilmiyor yada yeniler bu sektörde. Elimden geldiğince Trendyol dan uzak dururum reklam politikaları çok yanlış.

Reaksiyon puanı
37
Trendyol, Hepsiburdaya yaklaşamaz diye düşünüyorum. Trendyoldan ayakkabı ile ilgili birçok şikayet var ve olumsuz yorumları yayınlamıyorlar bende de oldu, sahte ürün satan satıcı sayısı çok fazla, hepsiburada'dan aldığım ürünlerde hiçbir sorun yaşamadım

alikocunsoforu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Trendyol, Hepsiburdaya yaklaşamaz diye düşünüyorum. Trendyoldan ayakkabı ile ilgili birçok şikayet var ve olumsuz yorumları yayınlamıyorlar bende de oldu, sahte ürün satan satıcı sayısı çok fazla, hepsiburada'dan aldığım ürünlerde hiçbir sorun yaşamadım
bu tongaya ben de düştüm. satın aldığım ürün kırık geldi ama acil kullanmam gerektiği için iade edemedim. satıcıya ulaştım ama defalarca oyaladı. trendyol yaptığım yorumu yayınlamadı. böyle bi şirkete yakışmadı doğrusu.

supermale

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hepsiburada yi tercih ederim. Lakin gerek mobil uygulamasi gerekse masaüstü sitelerinde reklam ürünlerini alakasız kategorilere koyuyorlar larki dersin ya bunlar bir şey bilmiyor yada yeniler bu sektörde. Elimden geldiğince Trendyol dan uzak dururum reklam politikaları çok yanlış.
trendyol çok büyük şirket bu kadar reklam yapması normal değil mi

winds

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bence trendyolun hepsiburadaya rakip olma şansını konuşmak daha doğru olur. halihazırda hepsiburada bence trendyoldan çok daha iyi hizmet veriyor

hakancoskun4891

Profesör
Reaksiyon puanı
757
Aslında çok uğraştırıcı bir süreç değil. İade kodunu kullanarak hızlıca halledebilirdiniz. Keşke iade etseydiniz ürünü yanlarına kar kalmasaydı.
O zaman şehir değiştirecektim o yüzden. Bidaha telefonum S20 FE olduğu için kablosuz kulaklık lazım oluyor

emin:)

Profesör
Reaksiyon puanı
1,124
Çevreme Trendyolu değil, Hepsiburada'yı öneririm hep.

supermale

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Gördüğümüz reklamların yarısından fazlası trendyol :) özellikle youtube da
Birde trendyol yemek çıkmış daha kıyafet satma olayında uzmanlaşamadan bin tane sektöre girdiler xd
sence trendyol yemek ve dolap tutar mı ben dolapı çok kullanıyorum ya güzel uygulama gerçekten

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,079
trendyol çok büyük şirket bu kadar reklam yapması normal değil mi
Reklam yapacak tabiki kendini piyasaya gösterecek ama reklam kitlesine bıkkınlık verecek kadar çok vermeyecek ters tepki yapar buda.internette nereye el atsan Trendyol un reklami cikiyorki çok çok fazla bıkkınlık getiriyor buda.

alikocunsoforu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Reklam yapacak tabiki kendini piyasaya gösterecek ama reklam kitlesine bıkkınlık verecek kadar çok vermeyecek ters tepki yapar buda.internette nereye el atsan Trendyol un reklami cikiyorki çok çok fazla bıkkınlık getiriyor buda.
Katılıyorum. Dozunu aşan reklam kampanyaları tüketicilerde ters etki oluşturabiliyor. Özellikle YouTube da sürekli aynı reklamın oynaması cidden korkunç!

Reaksiyon puanı
158
eskiden zorunlu reklam izlemek yoktu. en güzeli dayayacaksın adblock ları . :D